dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty wynajmu nieruchomości

848 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

848 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Doskonale wyeksponowany i łatwo dostępny lokal na parterze budynku, położonego przy głównej ulicy miasta, 700 m od centrum. Lokalizacja bezpośrednio przy trzech największych osiedlach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego budynku usługowego na wynajem, który łączy funkcjonalność, doskonałą lokalizację i szerokie możliwości adaptacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Odkryj wyjątkową okazję biznesową - nowoczesny lokal usługowy usytuowany w sercu miasta, w prestiżowym pasażu handlowym. To idealne miejsce na rozwinięcie swojej działalności, które.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca/dla biura Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok. 165m2 zlokalizowany w bryle budynku mieszkalnego lokalizowanego przy ul. Waszczyka 9a. Wysokość pomieszczenia 3m.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł56,80 m² 33,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy na deptaku w Zielonej Górze. Mieszkanie posiada powierzchnię 56,80 m2. Układ pomieszczeń: 1) Salon,.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²199,20 m² 7 569 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Idealna przestrzeń biurowa w sercu miasta - wynajem! Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego lokalu biurowego, który doskonale sprawdzi się dla firm działających w branży administracyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

28,85 zł/m²52 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy o pow. 52m2, składający się z 3 pomieszczeń Położony na IV piętrze w nowoczesnej zabudowie w centrum miasta. Budynek z windą. Lokal idealnie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł230 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:644 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu domu z bazą noclegową, który może być również przeznaczony pod prowadzenie działalności gospodarczej. Budynek parterowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecamy do wynajęcia lokal użytkowy położony w centrum Żar. Pow. użytkowa lokalu 200m2. Lokal przeznaczony na działalność usługową, handlową, gastronomiczną bądź też biurową. - cena.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy | 79 m | Śródmieście | Witryny Ofertą wynajmu jest funkcjonalny lokal usługowo-biurowy o łącznej powierzchni 79 m , usytuowany w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

517 500 zł34 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bez prowizji. Na wynajem hala o powierzchni 6900m2 w obiekcie magazynowo produkcyjnym wysokiego składowania klasy A, umiejscowionym w Sulechowie. Z doskonałym dostępem do trasy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zawieja nieruchomości przedstawia: ul. Łężyca-Ciesielska, zielona Góra; mieszkanie o pow. 55,70mkw w budynku z 2022 roku; 1 piętro w budynku z windą; nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania na wynajem zlokalizowanego przy ul. Walczaka 13 na os. Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł140 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu wolnostojącego domu położonego w Zielonej Górze. Ta urokliwa nieruchomość o powierzchni 140 m2 została wybudowana w połowie lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł390 m² 5,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o łącznej powierzchni 390 m2 usytuowana na działce o powierzchni 700 m2, zlokalizowana w miejscowości Brzeźnica w okolicach Żagania. Dojazd na teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania 3-pokojowego na wynajem, przestronnego i nowoczesnego mieszkania, usytuowanego na 4 piętrze nowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł4 684,10 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:22 015 m²

Obiekt produkcyjno - magazynowy w Babimoście 20 km od węzła Trzciel - wjazdu na autostradę A2! Obiekt stanowi kompleks budynków składających się z: - budynku produkcyjno - socjalno - biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Górczyn. To jedna z najbardziej rozwiniętych i popularnych części miasta, zapewniająca bardzo dobrą dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   całkowicie wyposażony lokal W centrum miasta Lokal w centrum miasta znajdujący się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

23 282 zł1 646 m² 14,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:8 295 m²

Oferujemy do wynajmu halę produkcyjno- magazynową z pomieszczeniami socjalnymi o łącznej powierzchni użytkowej 1663m2. Obiekt położony jest na działce o powierzchni 8295m2. Dodatkowo na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji Do wynajęcia przytulna kawalerka w samym centrum Zielonej Góry przy ulicy Reja. Mieszkanie składa się z: - osobnej kuchni, - salonu, - łazienki Koszty wynajmu: - odstępne 2.500 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł57,99 m² 37,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Konstytucji 3-go Maja w Sulechowie. Lokal w pełni umeblowany , wyposażony i gotowy do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł578 m² 17,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   duży dom dla pracowników pod wynajem! możliwość wynajmu na pokoje! W ofercie najmu proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Lokal usługowo-biurowy o pow. 45 m2 na parterze, usytuowany w ścisłym centrum Nowej Soli - ulica Plac Wyzwolenia (przy głównym ciągu pieszym w centrum miasta). Lokal składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

37,78 zł/m²47,65 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Polecamy Państwu lokal o powierzchni 47,65 mkw.na parterze w wyremontowanej ,ocieplonej z nową elewacją kamiennicy w Śródmieściu. Lokal posiada 4 pokoje umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

80,47 zł/m²32,93 m² 2 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy ,parter, ul.DOMAŃSKIEGO. lokal po generalnym remoncie na parterze, ogrzewanie podłogowe. Składa się z dwóch pomieszczeń wyposażonych w umywalki w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł53,90 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne, dwupokojowe mieszkanie z narożnikowym balkonem w dobrym standardzie i estetycznie urządzone. Lokal w pełni wyposażony , zadbany i gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²488 m² 14 640 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna Zielona Góra, ul. Gorzowska Do wynajęcia hala o powierzchni 488 m , położona w Zielonej Górze przy ul. Gorzowskiej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu magazyn o pow.231,20 m2, mieszczący się w Żaganiu, przy ul. Przyjaciół Żołnierza (dz. nr 2950/20,.

Szczegóły ogłoszenia

15 050 €5 000 m² 3,01 €/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferujemy na wynajem roku halę produkcyjną, budynek klasy A, o powierzchni 5000m2. Obiekt umiejscowiony na terenie specjalnej strefy ekonomicznej na obrzeżach miasta Kożuchów, koło Nowej Soli.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal usługowy o powierzchni użytkowej 30 m2, usytuowany na parterze centrum handlowego Parku 111, w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal wykończony, gotowy do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia - biuro / handel / część mieszkalna - Droszków, koło Zielonej Góry Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni około 100 m , położony na piętrze budynku usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

24,98 zł/m²38,43 m² 960 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo - usługowo o łącznej pow. 38,43 m2 na parterze dworca w Rzepinie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł157 m² 35,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

DO wynajęcia dom jednorodzinny W zielonej górze przy ul. Kasztanowej (jędrzychów). To nowoczesny dom z ogrodem i garażem, położony przy ul. Kasztanowej na Jędrzychowie w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

92,01 zł/m²27,17 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o przeznaczeniu handlowo-usługowym o powierzchni 27,17 m2 usytuowany na parterze kamienicy w niedalekiej odległości od centrum Zielonej Góry. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagany najem okazjonalny mieszkanie do wynajęcia - os.GÓRCZYN.UL. Siedzikówny-inki Ofertą wynajmu jest 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku na os. Górczyn Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   do wynajęcia pomieszczenia od 15M2 do 30 M2 - biurowe pomieszczenia 28 m2 - 420zł. 30 m2 - 450zł. - magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy Państwu na wynajem: hala produkcyjno-usługowa 500 m dogodna lokalizacja blisko centrum, z zapleczem socjalnym Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu funkcjonalnej hali.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowość! Nowoczesne, duże 3 pokojowe mieszkanie wraz z garderobą i ogrodem oraz prywatnym miejscem parkingowym, gustownie urządzone, na ogrodzonym terenie w Droszkowie, wylot na Czarną.

Szczegóły ogłoszenia

38,46 zł/m²65 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowy 65 m | I Piętro | Os. Staszica | Wynajem Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 65 m , położony na osiedlu Staszica, na I piętrze pawilonu.

Szczegóły ogłoszenia

55,33 zł/m²24 m² 1 328 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia - galeria grafitt, zielona góra oferta promocyjna! Lokal o powierzchni 24 m2, położony na piętrze w Galerii Grafitt - prestiżowym obiekcie.