dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty wynajmu nieruchomości

848 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

848 ogłoszeń

9 720 zł7 477 m² 1,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu grunt o powierzchni 7477 m mieszczący się w Mierzęcinie, woj lubuskie. Czynsz najmu 9720 zł netto/m-c, do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem: mieszkanie na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność i doskonałą lokalizację-ta oferta może Ciebie zainteresować!.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł78,50 m² 57,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta wynajmu - komfortowe mieszkanie O pow. 78,50 m.kw. W centrum zielonej góry! Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, przestrzeń i doskonałą lokalizację? Oto.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pokój na biuro w budynku biurowo-usługowym do wynajęcia. Lokal znajduje się na wydzielonej części parteru - dzięki czemu zapewniony jest komfort użytkowania, cisza oraz kameralna atmosfera pracy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia w pełni umeblowaną kawalerkę. Wnętrze mieszkania jest przytulne i tworzy komfortową i zachęcającą atmosferę idealną do zamieszkania. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, komfortowy apartament w wysokim standardzie - ul. Ciesielska - Łężyca, zielona Góra Do wynajęcia atrakcyjny, nowoczesny apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49,85 m² 48,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia W pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe W przy ul. Prostej 45a W zielonej górze. To ultranowoczesne mieszkanie w nowym budownictwie na cenionym osiedlu Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł64,50 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w biurze prospace Na wynajem przytulne, słoneczne mieszkanie z balkonem przy ul. Osadniczej, w niskim bloku na zadbanym osiedlu. Tuż pod blokiem Żabka, niedaleko lasy, a do.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł920 m² 1,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy do wynajęcia działkę w Wilkanowie. Działka jest ogrodzona betonowym ogrodzeniem i posiada dużą metalową bramę wjazdową. Działka idealna na składowanie. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł2 304 m² 2,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt o nr ewidencyjnym 1345/1, obr. Rzepin, zlokalizowany w centrum miasta, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Sawka Nieruchomości oferuje do wynajęcia, umeblowaną kawalerkę o powierzchni użytkowej 30,00 m2, zlokalizowaną przy ulicy Skrajnej w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 172 m2 usytuowane na poziomie II piętra w II kondygnacyjnej kamienicy położonej w Gorzowie Wielkopolskim - Śródmieście. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł59,71 m² 45,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 59,71 m , położone na parterze domu w zabudowie szeregowej w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Zielonej Góry. Zaledwie 500 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Zawarcie to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Gorzowa Wielkopolskiego. Lokal znajduje się na parterze zmodernizowanego budynku biurowo-handlowego, co zapewnia łatwy dostęp i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie - Zielona Góra, ul. Kożuchowska Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 57 m, położone w spokojnej i zielonej części Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł16 077 m² 0,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli posiadasz inną nieruchomość, od sprzedaży której uzależniasz zakup nowej nieruchomości - idealnie trafiłeś! odkupimy ją od ciebie, lub pomożemy bardzo korzystnie sprzedać! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 28 m2, położony w centrum handlowo-biurowym w ścisłym centrum miasta. Składa sie z 2 pomieszczeń tj. sala obsługi i zaplecze. Położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²307,84 m² 13 853 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia unikalna powierzchnia inwestycyjna w klimatycznej kamienicy z gotowym potencjałem pod dochodowy projekt najmu lub działalność mieszkalno-biurową. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy raz wynajmowane, wszystko nowe nie używane. Oferujemy Państwu jedyny taki na rynku Gorzowskim penthouse z tarasem widokowym na panoramę Warty o pow.70m2 w niskim bloku z 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

32,74 zł/m²168 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokale w budynku socjalno-warsztatowym o łącznej powierzchni 168,00 m2 wraz z gruntem ok. 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł45 000 m² 0,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duży teren inwestycyjny w Boleminie,Brzozowej np.farmę fotowoltaiczną,inne. Zjazd z głównej drogi krajowe 22,Gorzowa Wlkp w kierunku Kostrzyn-Berlin,następnie droga gminna asfaltowa ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-dużego salonu z aneksem kuchennym- wyposażonego w zabudowę kuchenną na wymiar, nowoczesny nowy sprzęt agd - lodówkę, zmywarkę, piekarnik, płytę indukcyjną, pochłaniacz, czajnik oraz.

Szczegóły ogłoszenia

9 724 zł460 m² 21,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa z zapleczem biurowym przy ul. Kożuchowskiej w Zielonej Górze. **oferta dostępna tylko w naszym biurze** Obiekt o powierzchni 460 m doskonale sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł131,44 m² 19,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Sawka Nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronny, jednopoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 131,44 m2, położony w atrakcyjnej dzielnicy Jędrzychów przy ulicy Wroniej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Zawarcie, w przemysłowej części miasta z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

40,30 zł/m²39,70 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Poszukujesz idealnego miejsca na biuro w sercu Zielonej Góry? Mamy dla Ciebie ofertę, która spełni wszystkie oczekiwania! Do wynajęcia przestronny, trzypokojowy lokal biurowy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

8 335 zł25 341 m² 0,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy wyjątkową okazję inwestycyjną w malowniczej miejscowości Droszków, gmina Zabór - teren o ogromnym potencjale, dostępny na wynajem lub dzierżawę! Ta atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do wynajęcia nieruchomość usługowo - produkcyjną, istnieje również możliwość zakupu obiektu za kwotę 6.900.000 ZŁ W jej skład, wchodzą: działka o powierzchni 31644 m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty dzierżawy jest ogrodzony i wybetonowany plac o pow. 2300 mkw., położony w rejonie ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie Wlkp. Dojazd drogą utwardzoną, pełne media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ok 40m2 1 300 zł promuj odśwież Prywatne Poziom: 2 Umeblowane: tak Rodzaj zabudowy: kamienica Powierzchnia: 40 m Liczba pokoi: 2 pokoje Czynsz (dodatkowo): 400 zł Ubezpieczenie Najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

W przyziemiu budynku ul. Londyńska 13 duży 22m2 garaż z bramą wjazdową na pilota. Cena wynajmu 500 zł + czynsz ok. 60 zł Może służyć również, jako bezpieczny magazyn. Polecam Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:1 000 zł

Oferujemy Państwu do wynajęcia dwa pokoje w mieszkaniu 3 pokojowym zlokalizowanym na 3 piętrze w bloku przy ul. Morelowej. Mieszkanie posiada powierzchnię 57,00 m2. 1 pokój zamieszkały, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł64,71 m² 49,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament W centrum miasta Z miejscem parkingowym Do wynajęcia nowoczesny apartament usytuowany na I piętrze w nowym budynku zlokalizowanym przy ulicy Moniuszki 9. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia budynek wolnostojący o pow. 51m2, parterowy, na działce gruntu o pow. 100 m2. Usytuowany przy głównej ulicy w samym centrum Sulęcina duży ruch samochodów i pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego Lokalu o powierzchni całkowitej 213m2. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wełna Business Center Prestiżowe powierzchnie biurowe i handlowo-usługowe na wynajem Zielona Góra, oferujemy do wynajęcia nowoczesne i reprezentacyjne powierzchnie biurowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43,10 m² 69,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zielona Góra ul. Zdrojowa | 2 piętro | nowe budownictwo nowoczesne mieszkanie na wynajem W atrakcyjnej lokalizacji Mieszkanie o powierzchni 43,1 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie ul. Narutowicza, os. Górczyn, gorzów Wielkopolski Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane na drugim piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

35,32 zł/m²70,79 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szprotawa, budynek handlowo- usługowy, 70 m2, 2500 zł, wynajmę. Wynajmę lokal handlowo- usługowy na Osiedlu Słonecznym w Szprotawie, w ciągu innych lokali handlowych, w sąsiedztwie.