dowolna

Działki na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży działek

1 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wojcieszycka

Kłodawa,lubuskie

250 000 zł4 232 m² 59,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem ofert są cztery działki przeznaczone pod budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz budynku usługowego. Nieruchomości o powierzchniach od 0,1310 do 0,4232 ha. zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

150 000 zł2 501 m² 59,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka O powierzchni 2501 m2 położona W gminie zabór. Do sprzedaży są cztery działki o łącznej powierzchni 1,1216 ha. Jest możliwość zakupu wszystkich działek w całości. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Trzciel,lubuskie

64 500 zł886 m² 72,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowy podział - nowe osiedle. Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowopowstających 25 działek budowlanych w miejscowości Trzciel. Trzciel to miejscowość bardzo urokliwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Jany

Zielona Góra,lubuskie

300 000 zł3 154 m² 95,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana W janach. Działka o powierzchni 3154 m2 położona na nowym powstającym osiedlu w Janach. Media : woda, prąd, w drodze lokalizacja :działka położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brzozowiec

Brzozowiec,lubuskie

129 000 zł5 000 m² 25,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod samym lasem od strony Brzozowca przy leśniczówce. Dojazd od strony Brzozowca,Borka lub ul.Brzozową od Gorzowa. Możliwość podziału tej działki. Możliwość również sprzedaży działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Marcinowice

Marcinowice,lubuskie

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana W krośnie odrzańskim Działka o powierzchni 2000m2 znajduje się w pobliżu rzeki Odry, 5 min od centrum Krosna Odrzańskiego. Nieruchomość ma status działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mirostowice Górne

Mirostowice Górne,lubuskie

69 000 zł1 100 m² 62,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż działkę położoną niedaleko Żar, o pow. 11 ar w cenie 69 tys. Nieruchomość znajduje się przy drodze asfaltowej. Niedaleko granicy są media: prąd i woda. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubomyśl

Lubomyśl,lubuskie

65 000 zł810 m² 82,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecamy na sprzedaż ładną działkę położoną w Lubomyślu, o pow. 810 m2 w cenie 65 tys. Nieruchomość kształt ma zbliżony do kwadratu. Media są niedaleko jej granicy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Glinik,lubuskie

83 000 zł2 485 m² 33,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka znajdująca się w Gliniku na terenie gminy Deszczno. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 23x108 m 25 arów, wygodny dojazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jasień

Jasień,lubuskie

58 000 zł100 m² 580 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

0% prowizji od kupującego! cena do negocjacji! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 100m2 zlokalizowana w ścisłym centrum Jasienia. Osoby zainteresowane proszone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubomyśl

Lubomyśl,lubuskie

70 000 zł800 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Lubomyśl. Nieruchomość ma powierzchnię 10 arów. Bliski dostęp do mediów. Kształt działki przypomina prostokąt. Idealne miejsce pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Olbrachtów

Olbrachtów,lubuskie

150 000 zł5 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

!na sprzedaż atrakcyjna działka! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 50000 m w Olbrachtowie bardzo spokojnej okolicy z dala od głównej ulicy. Głównym atutem działki jest duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żary

Żary,lubuskie

61 000 zł6 046 m² 10,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż działkę położoną w okolicy Żar o pow. 6046 m2 w cenie 61 tys. Nieruchomość położona jest przy drodze asfaltowej. Przy granicy działki jest woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mirostowice Górne

Mirostowice Górne,lubuskie

93 000 zł1 485 m² 62,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż działkę położoną niedaleko Żar, o pow. 1485 m2 w cenie 93 tys. Nieruchomość znajduje się przy drodze asfaltowej. Niedaleko granicy są media: prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mirostowice Górne

Mirostowice Górne,lubuskie

275 000 zł4 420 m² 62,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż działkę położoną niedaleko Żar, o pow. 4420 m2 w cenie 275 tys. Nieruchomość znajduje się przy drodze asfaltowej. Niedaleko granicy są media: prąd i woda. Osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jany

Zielona Góra,lubuskie

269 000 zł3 154 m² 85,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż duża działka 3154 m2 z możliwością zabudowy lub podziału na kilka mniejszych. Działka zlokalizowana na terenie miasta Zielona Góra Jany. Piękna, spokojna okolica z widokami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Przełazy,lubuskie

100 000 zł456 m² 219,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Pięknie położona działka rekreacyjna, blisko linii brzegowej jednego z najczystszych jezior w Polsce (jezioro niesłysz woj. lubuskie) z wieloma ośrodkami wczasowymi, zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Warszawska

Lubsko,lubuskie

95 000 zł1 038 m² 91,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona przy ul. Warszawskiej o powierzchni ponad 10 arów. Przy granicy działki wszystkie media - woda, prąd, kanalizacja. Wydane warunki zabudowy. Polecam Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zakęcie

Zakęcie,lubuskie

130 000 zł942 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę swojego wymarzonego domu? Cenisz sobie ciszę i spokój oraz lubisz bliski kontakt z naturą? Chciałbyś pijać poranną kawę na tarasie z widokiem na las? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mirostowice Dolne

Mirostowice Dolne,lubuskie

119 000 zł3 021 m² 39,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Mirostowicach Dolnych, wydane warunki zabudowy, dojazd drogą asfaltową, woda w drodze, prąd po sąsiedzku. Działka płaska, niezadrzewiona. Powierzchnia 3021 m2, cena 119.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szprotawa

Szprotawa,lubuskie

627 000 zł5 700 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w bardzo atrakcyjnym miejscu. Działka jeszcze przed podziałem geodezyjnym. Działka podlegająca sprzedaży będzie miała około 57 arów i zostanie wydzielona z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojnowo

Wojnowo,lubuskie

218 400 zł1 456 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana w Wojnowie gm. Kargowa w odległości 600 m od Jeziora Wojnowskiego. Powierzchnia działki 1456 m2 Klimatyczne miejsce pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Miodnica

Miodnica,lubuskie

139 000 zł3 900 m² 35,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3900 m2 położoną w miejscowości Miodnica (gmina Żagań) na skraju lasów i pól, jednocześnie nieopodal zabudowy mieszkaniowej. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

615 450 zł1 119 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Z pełnym uzbrojeniem na jędrzychowie. Powierzchnia działki : 1119m2 Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Wymiary działki: szer. około 22 m, długość około 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szafirowa

Lubomyśl,lubuskie

99 000 zł842 m² 117,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane za stacją Orlen w Lubomyślu, logistycznie Żary, administracyjnie Lubomyśl, ul. Szafirowa. Działka w trakcie podziału. Działka narożna o powierzchni 842m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Radoszyn

Radoszyn,lubuskie

329 000 zł57 252 m² 5,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomości oferuje grunty rolne w Radoszynie o łącznej powierzchni 5,7252 ha. Atrakcyjna oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa pokrywa sprzedający! Lokalizacja: - świebodzin - 10 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łagodzin

Łagodzin,lubuskie

188 400 zł3 140 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki o powierzchni 3.140 m2, położone w spokojnej i cichej dzielnicy Łagodzina, z pięknym krajobrazem. Szybki dojazd do centrum Gorzowa Linią mzk ok. 15 min Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wojska Polskiego

Torzym,lubuskie

220 500 zł2 450 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Witam serdecznie, posiadamy do sprzedaży działkę budowlaną lub inwestycyjną przy głównej drodze wojewódzkiej 92, w najbliższej okolicy sklepy, centrum miasta, piękne jeziora, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Słone

Słone,lubuskie

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana W miejscowości słone. Powierzchnia działki: 1000 m2. Media: woda, kanalizacja, prąd w drodze. Ukształtowanie terenu: działka płaska, o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna przy ruchliwej ulicy, Słoneczne

Zielona Góra,lubuskie

2 000 000 zł1 944 m² 1 028,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna nieruchomość W centrum miasta zielona góra. Teren idealny pod inwestycję. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1944 m2 położona jest w centrum miasta przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Podgórna

Szprotawa,lubuskie

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szprotawa,działki pod budownictwo jednorodzinne,warunki zabudowy,cena 60zł./m2. Oferuję: działki pod zabudowę jednorodzinną w bardzo korzystnej lokalizacji. Powierzchnia działek od 800m2 do 1200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Różanki

Różanki,lubuskie

379 000 zł3 054 m² 124,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż diałka inwestycyjna przy drodze krajowej gorzów-gdańsk W różankach. Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3054 m2 znajdująca się przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Białobłocie

Białobłocie,lubuskie

18 000 zł7 400 m² 2,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna w Białobłociu o powierzchni 0,74ha. Działka znajduje się kompleksie działek rolnych. Klasoużytek Pow. ŁV 0,74 zapraszamy na prezentację! zachód nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Żagańska

Szprotawa,lubuskie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szprotawa,działki pod zabudowę handlowo -uslugową o różnej powierzchni powyżej 10arów ,warunki zabudowy, cena 150zł brutto m2. Oferuję: działki pod zabudowę handlowo-uslugową .Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Zakanale

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

330 000 zł1 668 m² 197,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przeznaczona pod budowę położona w Gorzowie Wlkp. na Zakanalu, w pobliżu strefy handlowej! Doskonała lokalizacja na prowadzenie działalności gospodarczej. Powierzchnia : 1.668 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Janczewo

Janczewo,lubuskie

115 000 zł1 111 m² 103,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Janczewie, na nowo powstającym osiedlu blisko lasu. Działka o powierzchni 1111m2 i kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

378 000 zł2 042 m² 185,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki Z pełnym uzbrojeniem, tuż przy lesie, z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania w Płotach przy ulicy czeremchowej! powierzchnia działki : 1155 m2 plus 887 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

164 000 zł887 m² 184,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Z pełnym uzbrojeniem tuż przy lesie w Płotach przy ulicy czeremchowej! powierzchnia działki : 887m2 przeznaczenie: działka budowlana położona na terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubomyśl

Lubomyśl,lubuskie

75 000 zł677 m² 110,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane za stacją Orlen w Lubomyślu, logistycznie Żary, administracyjnie Lubomyśl. Działka nr 69/40 o powierzchni 677m2 na powstającym nowym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Goszczanowiec

Goszczanowiec,lubuskie

84 180 zł3 660 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położoną działkę z możliwością uzyskania warunków zabudowy mieszkaniowej o powierzchni 3660 m2 położoną w Goszczanowcu w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

120 000 zł3 152 m² 38,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena Przedmiotem oferty jest działka o pow. 31,5 ara zabudowana budynkiem gospodarczym z 2018r. o pow. 46 m2. Teren w całości ogrodzony. Blisko zjazdu z drogi S3. Dojazd.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij