dowolna

Działki na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży działek

1 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 811 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są cztery działki budowlane o pow. 752 m2, 754 m2, 849 m2, 1024m2 zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim, dzielnica Zakanale. Istnieje możliwość powiększenia działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 200 m² 288,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w Raculi- idealna pod większą inwestycję. Biuro Zachód Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 5200m2 zlokalizowaną w Raculi wśród nowej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 296 m² 58,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu o pow. 4296m2 Krzemów, gm. Krzeszyce Marzysz o domu w spokojnym miejscu, blisko natury, z bliskim dostępem do rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 1000 m | Gorzów Wlkp., ul. Wschodnia Zapraszamy do zakupu atrakcyjnej działki o powierzchni 1000 m , zlokalizowanej przy ulicy Wschodniej w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o pow. 2000 m2 w przepięknej lokalizacji przy ul. Zielona Dolina w Jeninie, gmina Bogdaniec, 8 km do centrum Gorzowa Wlkp. Działka z malowniczym widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

71 680 zł896 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Posiadamy w ofercie sprzedaży cztery działki położone w miejscowości Skąpe. Działki znajdują się przy drodze pomiędzy Świebodzinem a Krosnem Odrzańskim, zapewniając doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 przeznaczona pod budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych do 150 m2 - wydane warunki zabudowy. Nieruchomość o płaskim ukształtowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł13 300 m² 67,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Bronice, gmina Jasień - 20 km od Żar: wydane warunki zabudowy szybka możliwość rozpoczęcia inwestycji, powierzchnia działki 1,33 Ha, na.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł1 080 m² 43,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż kompleks 16 działek budowlanych w Kolsku (woj. lubuskie) Bezpieczeństwo dzięki wydanym wz na każdą działkę stabilność mimo zmian przepisów Na sprzedaż dostępnych jest 16 działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł79 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki znajdujące się w m. Ulim, gm Deszczno o łącznej powierzchni 7,9 ha. Na jedną z działek wydana jest decyzja o warunkach zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 457 m² 171,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka - Przytok - 8 km od Zielonej Góry Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości! Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości Biuro nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 100 m² 109,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gola koło Sławy, działka rolna, sprzedam,450 000 zł. Na sprzedaż działka rolna z przeznaczeniem -aktywizacja gospodarcza, o powierzchni 41 arów. Prąd - w odległości 80 m od.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o powierzchni od 1000 m2 do 1100 m2 usytuowane w miejscowości Niedoradz w niedalekiej odległości od Nowej Soli. Dwie działki w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł8 935 m² 167,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Opiekun ofertykonrad Rakowieckitel.   Na sprzedaż działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 8900 m (0,89 ha), położona w miejscowości Myszęcin, w gminie Szczaniec.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka między ul. Niwicką a ul. Ludową. Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 987 m2 położona w Gorzowie Wlkp. obręb Zieleniec z gotowym projektem Z384 na dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lubniewice między trzema jeziorami i w południowym świetle dnia Działki budowlane uzbrojone: energia, woda, kanalizacja | 800 1200 m | wjazd od ul. Sulęcińskiej, dostęp od ul. Owocowej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 649 m² 127,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż ładnie położoną, otoczoną drzewami i krzewami, położoną w cichym miejscu działkę o powierzchni 1649m2. Nieruchomość położona jest w Drzonowie, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

236 396 zł2 092 m² 113 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane w Lubomyślu Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Lubomyśl, zaledwie 5 minut od Żar. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł572 m² 85,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka pod budowę w okolicy Murzynowa gmina Skwierzyna. Powierzchnia gruntu 572 m2. Działka w kształcie kwadratu. Dojazd drogą utwardzoną. Działka położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną tylko w naszym biurze. Wyjątkowa działka inwestycyjna znajdująca się przy ul. Wrocławskiej! Działka ma powierzchnię 1 600 m2, uzbrojona jest.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 244 m² 79,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki w malowniczej miejscowości Rokitno idealne miejsce na realizację wymarzonego domu. Ta atrakcyjna parcela o powierzchni 1244 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

99 999 zł1 001 m² 99,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie położonej działki budowlanej w miejscowości Trzciel - obręb Jasieniec, na pograniczu województw lubuskiego i wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

188 500 zł9 425 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 9425 m2 zlokalizowaną na obrzeżach miejscowości Świdnica pod Zieloną Górą. Teren można zagospodarować jako siedlisko lub wykorzystać pod.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 094 m² 71,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana położona w miejscowości Karkoszów, gmina Krzeszyce, powiat Sulęciński. Działka o powierzchni 2094 mkw., o regularnym kształcie. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł7 900 m² 22,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym, położona w miejscowości Nowe Drzewce, gmina Szlichtyngowa, powiat wschowski, nr ewidencyjny działki: 204/1. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

238 320 zł662 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   działka budowlana W ochli W ofercie sprzedaży posiadamy działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie prezentuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni 1000 m2 w Gorzowie Wielkopolskim, w świetnym położeniu przy ulicy Leszczynowej, nieopodal ulicy Koniawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 1 000 m2 położoną w Tylewicach obok Wschowy. W otoczeniu nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

172 340 zł8 617 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 8617m2, w miejscowości położonej niedaleko Nowogrodu Bobrzańskiego Dobroszów Mały. Istnieje możliwość wybudowania się w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

100 884 zł1 201 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Janczewo działka budowlana niedaleko lasu i jeziora, 84 zł za m.kw. Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od 1201 do 1769 m , położone przy końcu ul. Długiej w Janczewie.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 100 m² 35,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,31 ha (3100 m ) położona w miejscowości Bobrzany, woj. lubuskie. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł13 300 m² 70,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   działka przy lesie na sprzedaż! Oferuje na sprzedaż bardzo atrakcyjną i ogromną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną o pow. 5000m2 w Zielonej Górze: dzielnica Kiełpin Działka znajduje się przy drodze asfaltowej, w bliskiej odległości znajduje się nowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Poniższa oferta dotyczy jednej działki o powierzchni 875m2.* Na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane przy stawie. Kompleks został podzielony w taki sposób, aby stworzyć kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł3 900 m² 4,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka rolna o powierzchni 0,39 ha położona w malowniczej miejscowości Górzyska (gmina Drezdenko - powiat strzelecko- drezdenecki) Grunt nie objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

65 715 zł1 011 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę, która jest zlokalizowana w Boleminie w gminie Deszczno niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Działka o pow. 1011 m2, z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

111 210 zł1 011 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu kompleks 3 działek budowlanych w miejscowości Zabór, zaledwie 17km od Zielonej Góry. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i ciszę. Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł46 675 m² 10,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 46675 m2 usytuowana w Zielonej Górze- zawada. Działka w kształcie trapezu. Działka klasy: łiii, łiv, łv, łvi, riva, rivb, w Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 941 m² 76,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o budowie domu w pięknym otoczeniu natury, ale przerażają Cię długotrwałe formalności urzędowe i koszty dociągnięcia mediów? Ta oferta zdejmuje te problemy z Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 200 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bogaczów, gmina Nowogród Bobrzański, działka o powierzchni 3200 m2, sprzedam, 150 000 zł. To kolejna propozycja w Naszej miejscowości. Proponujemy Wam działkę w zupełnej ciszy i w.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł4 728 m² 67,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość budowlana o powierzchni ok. 4728 m z możliwością podziału. Działka jest położona w miejscowości Górka, gm. Lipinki Łużyckie. Dzięki swojej.