dowolna

Działki na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży działek

1 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 811 ogłoszeń

170 000 zł255 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna działka w samym sercu Kożuchowa! Ta wyjątkowa oferta obejmuje dwie przyległe nieruchomości o numerach 488/4 i 488/5 i powierzchni 252m2. Działki są objęte.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł39 100 m² 40,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 3,91 ha, z wydanymi warunkami zabudowy na 32 domy jednorodzinne, położona u podnóża lasu w Bogdańcu, w części Motylewa. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 999 m² 119,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Malowniczo położona działka budowlana o pow. 1.999 m2 położona w miejscowości Lipinka, 8km od Dobiegniewa. Pięknie usytuowana, w pierwszej linii zabudowy przy jeziorze Radęcino.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł3 188 m² 52,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka 3188m2 w urokliwym miejscu w sąsiedztwie pól i lasu. w miejscowości położona 4 km od Żar, na działce znajdują się budynki do rozbiórki z cegły. Fundamenty oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1033m2 zlokalizowaną w Ochli przy ul. Strumykowej Działka według studium zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

171 800 zł859 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane W świdnicy 15 działek budowlanych o powierzchni od 859 do 1824 mkw położonych w miejscowości Świdnica 9 km od Zielonej Góry. Na działki wydane są decyzje.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł982 m² 173,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane przytok Oferujemy Państwu kompleks 8 działek znajdujących się na wjeździe pola golfowego, przy skrzyżowaniu dwóch ulic Słonecznej oraz Na Wzgórzu. Działki są płaskie.

Szczegóły ogłoszenia

96 140 zł1 748 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane W białczu 1 km od witnicy Do sprzedaży 10 działek budowlanych zlokalizowane w Białczu około 1 km od Witnicy. Działki o powierzchni od 1 748 m2 do 5 294 m2. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

799 200 zł16 800 m² 47,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu nieruchomość położoną W obrębie bieżyce gmina gubin, powiat krośnieński. Oferowana nieruchomość składa się dwóch działek inwestycyjnych o powierzchniach 1,07 ha.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 181 m² 57,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy wyjątkową nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym i rekreacyjnym, położoną w urokliwej miejscowości Grąsy w gminie Dobiegniew w województwie lubuskim,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 441 m² 79,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia działka z warunkami zabudowy o powierzchni 1441m2 położona w Złotniku niedaleko kościoła. Woda i prąd przy działce. Warunki zabudowy dopuszczają zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 230 m² 86,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu jedyne w swoim rodzaju działki budowlane położone na zamkniętym osiedlu kilku domków jednorodzinnych w Różankach w gminie Kłodawa. Zapierający dech w piersiach.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 005 m² 109,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z przypisanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego w miejscowości Santok, gmina Santok. Działka o powierzchni 1005m2 i wymiarach około.

Szczegóły ogłoszenia

67 500 zł1 500 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chichy, działka budowlana 1500 m2, sprzedam, cena 67 500 zł. Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam działkę budowlana w Chichach gmina Małomice. Działka położona jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 400 m² 99,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedaży działki zlokalizowane w miejscowości Górki Małe gm. Sulechów tuż za Cigacicami o powierzchni łącznej 1400 m kw. Działka 134/2 i 135 Lokalizacja: górki Małe, gm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje działki zlokalizowanej w gminie Bogdaniec w obrębie Wieprzyce, tuż przy granicy Gorzowa Wielkopolskiego. Działki o łącznej powierzchni niespełna 2,40 ha.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 538 m² 46,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w Złotniku Oferta sprzedaży działka o powierzchni 2538m2 położona w Złotniku - malowniczej miejscowości nieopodal Żar ( 10 minut). Działka położona na nowowybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 053 m² 55,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Pięknie położona działka | na skraju wsi | blisko lasu Działka o pow. 3053 m2 objęta planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona w planie symbolem 1mn- zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana położona w Lubniewicach - miasto w województwie lubuskim, w powiecie sulęcińskim. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Wymiary: szer 33 m; dł. 60.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlane o pow. 1984 m2 zlokalizowana w Gorzowa Wielkopolskiego - dzielnica Karnin. Działka w kształcie prostokątu, usytuowana na płaskim terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2 ostatnich przestronnych działek budowlanych położonych przy ul. Akacjowej w malowniczej dzielnicy Zielonej Góry Ochla (nowe Miasto). Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dwie działki budowlane W brzeziu k/sulechowa Dwie, sasiadujące ze sobą dzialki (działki w kształcie prostokąta), o powierzchni 1.015 mkw i 1.017 mkw położone w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

151 400 zł1 514 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na dom, które łączy sielski spokój, bliskość lasu i pełną miejską infrastrukturę? Zależy Ci na dużej przestrzeni, idealnych proporcjach gruntu i braku problemów.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł20 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę w Lubomyślu przy trasie Żary-Zielona Góra, działka o powierzchni 2 ha. Lokalizacja idealna na inwestycję związaną z obsługą podróżnych, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

1 367 500 zł54 700 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dla inwestora. Miejsce idealne ze względu na walory przyrodnicze i turystyczne. Przedmiotem oferty jest teren o pow. 5,47 ha przeznaczony w mpzp pod zabudowę usług turystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

62 752 zł1 961 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

:link do strony :KONTAKT DO AGENTA Bogusław Zalewski  

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł6 050 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Lotus Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej, zielonej części Świdnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł40 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt przemysłowy o pow. 4 ha w gminie Nowe Kurowo. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną. Plac częściowo utwardzony (ok. 2ha) tłuczniem Możliwość wydzielenia odpowiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł63 200 m² 4,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 63.000 m2 usytuowaną w gminie Świdnica (Województwo Lubuskie) pomiędzy miejscowościami Świdnica oraz Piaski. Oznaczenia działek: -łąki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dla inwestora! Polecamy Państwu działkę inwestycyjną położoną w Strzelcach Krajeńskich przy ulicy Podwale 3, usytuowaną w malowniczej okolicy, około 60 metrów od jeziora Dolne.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł7 333 m² 40,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tomaszowo, gmina Żagań, nieruchomość gruntowa, powierzchnia 7333 m2, cena 296 000 zł, sprzedam. Oferuję do sprzedaży działkę nr. 1/136. Jest to niezabudowana nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

349 600 zł3 496 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

4 k Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C I ma przyjemność zaprezentować nieruchomość gruntową. Oferujemy Państwu na sprzedaż piękną działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

180 720 zł1 004 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ostatnie działki budowlane na osiedlu `leśny zakątek`w płotach. Działki budowlane o zróżnicowanej powierzchni (od 1.004 mkw do 1.510 mkw) malowniczo położone na skraju osiedla Leśny Zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 600 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować państwu na sprzedaż działkę budowlaną niezabudowaną, usytuowaną W bronkowie. Powierzchnia 1600m2. Na wyżej wymienioną działkę wydano warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

250 250 zł1 001 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych położonych w atrakcyjnym miejscu, w pobliżu terenów leśnych w miejscowości Słone w metrażach od 7ar do 20ar. Spora liczba działek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł770 m² 194,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 770 m2 położona w miejscowości Łagówek, w spokojnej i cichej okolicy, idealnej dla osób szukających miejsca na wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 655 m² 117,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Effect Home prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1655 m , położoną w cichej i spokojnej lokalizacji, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Idealną pod budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł8 130 m² 98,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka inwestycyjna o pow. 8130 m2 w Lubsku. Działka leży na terenie oznaczanym na wypisie z rejestru gruntów jako Ba, tereny przemysłowe. Na działkę zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 623 m² 138,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1623 m2 usytuowana w bardzo bliskiej odległości od lasu. Urokliwe miejsce, w pobliżu domki jednorodzinne. Działka częściowo ogrodzona. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł1 305 m² 150,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż malownicza działka budowlana o pow. 1305 m2 położona w miejscowości Przytok, oddalona zaledwie 20 min. od centrum Zielonej Góry. Działka narożna, z dwóch stron granicząca.

Szczegóły ogłoszenia

88 500 zł885 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż cztery działki o powierzchni 885, 842, 865,975 m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Możliwość łączenia działek. media przy działce: woda, prąd. Kanalizacja i gaz 200 metrów.