dowolna

Działki na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży działek

1 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 811 ogłoszeń

98 750 zł3 950 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   urokliwa działka W spokojnej okolicy W ofercie sprzedaży posiadamy pięknie położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 520 zł12 004 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu na sprzedaż działkę budowlaną Z możliwością podziału na mniejsze działki W miejscowości czarna gm. Zabór. Działka O pow.1,2004 HA KSZTAŁT DZIAŁKI PROSTOKĄT.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł12 500 m² 98,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferowana jest działka inwestycyjna o powierzchni 1,25 ha (12 500 m ), położona w miejscowości Wiechlice (gmina Szprotawa), w obszarze o wyraźnie ukształtowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prestiżowa działka W sercu przylepu przestrzeń dla twojej wizji Są nieruchomości, które pojawiają się na rynku często. I są takie, które trafiają się raz na długi czas. Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

72 500 zł1 461 m² 49,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 9 działek budowlanych o powierzchni od 1461m2 do757m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Dostępne są: 1) działka nr29/13 pow 0,1461 ha za cenę 72.500zł. Dojazd przez drogę gminną.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł2 092 m² 205,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działki budowlanej o łącznej powierzchni 2092 m2, położonej przy ul. Dębowej w miejscowości Różanki (66-415), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 262 m² 63,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Zdroisku przy ulicy Dębowej. Nieruchomość o powierzchni 1.262 m2 z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 000 zł17 000 m² 641,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Idealna działka z koncepcją zabudowy pod budownictwo wielorodzinne. Oferuję do sprzedania działkę na Zawarciu u zbiegu ulicy Zielonej i Grobla z koncepcją zabudowy wielorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

123 840 zł1 376 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Santok powiat Gorzowski Działka o powierzchni 1376m2 i wymiarach ok 36m2/37,55m idealna pod budowę niedużego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł2 927 m² 186,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! zapewniamy komfort i bezpieczeństwo transakcji jako biuro sprzedaży nie pobieramy prowizji, co oznacza, że kupujący nie ponosi dodatkowych opłat! Świetna okazja dla inwestora! Duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

94 160 zł856 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Iłowa ul. Żaków, działki z bezterminowymi decyzjami o warunkach zabudowy pod zabudowę jednorodzinną - na sprzedaż. Kupujący bez prowizji Pośrednika. W ofercie 8 działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 265 m² 307,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Karnin Wyjątkowe działki 1265 m z własną linią brzegową! treść: na sprzedaż unikalny kompleks dwóch działek budowlanych w prestiżowym Karninie, położony bezpośrednio przy Zalewie. To.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 763 m² 82,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana o pow. 1763 m2, w miejscowości Kłodawa, niedaleko jeziora Polnego. Dojazd do działek zapewnia dobrej jakości droga asfaltowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana W baczynie wydane warunki zabudowy Lokalizacja: baczyna ( wg map obręb Marwice, ale działka zlokalizowana na terenach zwyczajowo uznawanych i nazywanych Baczyną) ,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 443 m² 194 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Lotus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1443 m, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Żagania przy ul. Węglowej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 163 m² 81,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 2 działki budowlane, położone w miejscowości Białcz, w gminie Witnica, w niedalekiej odległości od Gorzowa Wlkp. Prezentowane działki znajdują się w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 599 m² 87,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w Ulimiu, gm. Deszczno, przy ul. Rolnej. Szybki dojazd do centrum Gorzowa. Dojazd drogą utwardzoną od ulicy Diamentowej. Działka przeznaczona w planie.

Szczegóły ogłoszenia

126 336 zł3 008 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży malowniczo położona działka na skraju miejscowości Górki Noteckie w gminie Zwierzyn w województwie lubuskim. Do sprzedaży działka budowlana posiadająca decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

139 600 zł1 396 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż kilka działek położonych w Czechowie, gmina Santok. Dojazd drogą utwardzoną, z Wawrowa w kierunku Czechowa, za stadionem w Wawrowie. W okolicy kilka zabudowań.

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 000 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 4000 m w Wełminie widok na staw, las i przestrzeń Miejsce, w którym dzień zaczyna się spokojniej Ta działka położona w Wełminie od pierwszej chwili budzi.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 024 m² 146,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki zlokalizowane w malowniczej miejscowości Przytok, idealne dla osób marzących o własnym domu. Dwie działki; pierwsza działka o powierzchni 878.

Szczegóły ogłoszenia

77 750 zł311 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: 19 sąsiadujących ze sobą działek, w drugej lini zalewu karnin. Dz. nr: 164/2, 164/3, 164/4, 164/5, 164/6, 164/7, 164/8, 164/9, 164/10, 164/11, 164/12, 164/13, 164/14, 164/15, 164/16,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

I. Lokalizacja - W krainie lasów i czystych jezior Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Jarnatów, na terenie Pojezierza Lubniewicko-Sulęcińskiego. To lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł41 445 m² 37,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna nad rzeką Obrzycą - 4,1445 ha | Konotop | mpzp - zabudowa letniskowa | Pojezierze Sławskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Konotop.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wymarzona działka budowlana położona wśród lasów, co zapewnia spokój i bliskość natury. To idealne miejsce do budowy swojego wymarzonego domu, gdzie można cieszyć się pięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 053 m² 49,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość o pow. ok 4.053 m2 o kształcie zbliżonym do prostokąta. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego działka ma przeznaczenie o funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł2 352 m² 14,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o pow. 23,5 ara położona w obrębie Wieprzyce gm. Bogdaniec, niedaleko zjazdu z S3. Dojazd z Gorzowa bardzo szybki, zjazd z ulicy Kostrzyńskiej przed.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 4400 m3, położona w Bogdańcu przy ul. Kościelnej. Działka o płaskim ukształtowaniu terenu, w sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 089 m² 191 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 2089 m2, położoną na osiedlu domów jednorodzinnych w Przytoku, gmina Zabór, zaledwie 10 km od Zielonej Góry (niespełna.

Szczegóły ogłoszenia

221 250 zł1 475 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy państwu działkę gruntową w Chwalęcicach z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Położona w spokojnej i cichej, urokliwej okolicy. W sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 802 m² 213,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Posiadamy w swojej ofercie bardzo atrakcyjną działkę budowlaną. Bardzo atrakcyjna lokalizacja przy lesie i zabudowie jednorodzinnej, na działce prąd woda w studni jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

87 295 zł1 343 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa na prezentacje 2 działek budowlanych zlokalizowanych w Boleminie niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Cena za działki to 65 zł/ m2 za jedną działkę. Teren: płaski Działki.

Szczegóły ogłoszenia

634 000 zł2 500 m² 253,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej działki zlokalizowanej Santocku. Powierzchnia: 2500 m2 Ogrodzenie: tak Zabudowa: tak (fundamenty na granicy działek) Dom wg projektu: archon Dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko W platinum house! Prezentujemy działkę inwestycyjną o powierzchni 2646 m , położoną centrum Zielonej Góry. - mpzp pod zabudowę wielorodzinną! To teren o ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 000 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz miejsca na swój biznes gdzie liczy się lokalizacja to trafiłeś idealnie! Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m kwadratowych w Różankach 4,5 km od granicy Gorzowa Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

299 100 zł997 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla dewelopera lub inwestora. NA sprzedaż: 9 sąsiadujących ze sobą działek, w pierwszej lini zalewu karnin. Dz. nr: 370/14, 370/15, 370/16, 370/17, 370/18, 370/19, 370/20, 370/21,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bukowina Bobrzańska, działka inwestycyjna pow 5631 m2, cena 360 000zł, sprzedam. Idealny teren na budowę domu lub nieruchomości przeznaczonej na działalność usługową. Działka położona Bukowinie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł1 190 m² 697,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki komercyjne w doskonałej lokalizacji - centrum Gorzowa Wlkp przy ul.Sikorskiego. Działki o nr ewidencyjnych 2590/1 położona jest bezpośrednio przy ul.Sikorskiego, za nią.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 999 m² 112,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja dla inwestora! grunt bezpośrednio przy wojewódzkiej drodze nr 151 W miejscowości kłodawa! Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 3999 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni po 10 arów każda (cena podana za sztukę), położone w spokojnej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij