dowolna

Działki na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży działek

1 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 811 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1242 m2 w miejscowości Przytok. Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 205 m² 63,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę- działkę budowlaną położoną w spokojnej okolicy Prądocina, w otoczeniu przyrody i stawów. Działka ma bezpośredni dostęp do część stawu.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 256 m² 159,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1256 m2, sprzedaż, 200 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 160 m² 62,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej w Deszcznie #twojaprzyszloscmaswojadres Opis nieruchomości: na sprzedaż niezabudowana działka budowlana,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł14 600 m² 9,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą na zakup lasu. Oferta skierowana jest zarówno dla osób prywatnych chcących posiadać swój własny kawałek lasu jak również dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 382 m² 61,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wiechlice, działka budowlana 1382 m2, cena 85 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż działka budowlana nr 41/25 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, koło Pałacu Wiechlice, w sąsiedztwie nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż budowlana działka o charakterze inwestycyjnym położona w Gorzowie Wlkp. na Zakanalu. Powierzchnia 8000mkw. Dojazd drogą asfaltową. Madia: prąd na działce; wodociąg, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł8 900 m² 258,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca pod budowę domu w mieście, ale z poczuciem przestrzeni i swobody? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż działka budowlana położona w Kożuchowie.

Szczegóły ogłoszenia

264 600 zł12 600 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży bardzo urokliwie położonej działki o powierzchni 12600 m2 (1,26 ha), zlokalizowanej w Nowym Kurowie (gm. Stare Kurowo). Brak miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

186 200 zł1 064 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki o powierzchni od 1064 m2 do 1186 m2 zlokalizowana w miejscowości Świdnica koło Zielonej Góry. Działki w kształcie prostokąta, nie zadrzewiona, oddalona 200.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 139 m² 79,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, w którym odpoczniesz od zgiełku miasta? Na sprzedaż działka o powierzchni 3139 m w miejscowości Wysoka, gmina Lubiszyn w otoczeniu natury, tuż przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł504 m² 148,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowe działki w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, zaledwie 11 km od Zielonej Góry! Skorzystaj z wirtualnego spaceru! DLACZEGO NASZA DZIAŁKA.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 104 m² 149,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1104 m w malowniczym Gliniku blisko jeziora, lasów i miasta. Glinik, gm. Deszczno, ulica Spokojna Marzysz o budowie wymarzonego domu w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka przemysłowa zlokalizowana w Gorzowie Wlkp. przy ul. Metalowców, obręb: chróścik. Działka w sąsiedztwie dobrze prosperujących magazynów i fabryk.

Szczegóły ogłoszenia

229 390 zł3 277 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Dom posiada w ofercie sprzedaży działki budowlane w Drzonowie o powierzchni od 3000 tys. mkw - 6000mkw. Dostępne media to woda i prąd , dostępne w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł3 745 m² 114,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3.745 m , o charakterze gospodarczym, doskonała pod działalność inwestycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

2 162 000 zł432 400 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta zawieszona do czerwca 2022! Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 43,24ha zlokalizowaną 11 km od Lubska. Teren idealnie nadaje się na siedlisko lub można wykorzystać teren pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę nieruchomości gruntowej o powierzchni 2,65 ha - położonej w spokojnej okolicy w miejscowości Biedrzychowice Dolne. Miejscowość ta otoczona jest terenami zielonymi,.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł1 764 m² 52,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Opis Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy na sprzedaż, położoną w malowniczej miejscowości Licheń (66-500), w województwie wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 785 m² 134,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż kameralnie położoną działkę budowlaną przy al. Wojska Polskiego. Działka nr 35/12, obręb 4. Woda i prąd w drodze wewnętrznej. Działki objęte Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł4 479 m² 23,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni 4479 m Wydane warunki zabudowy pod dom jednorodzinny wolnostojący Biuro Nieruchomości d&k z przyjemnością prezentuje na sprzedaż działkę położoną.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł7 967 m² 111,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż, oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną, o powierzchni 7967 m , położoną w samym sercu Gubina, przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Nie szukaj dalej! Ofertą sprzedaży jest działka budowlana położona w Gorzowie Wlkp. nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 8 działek o powierzchni od 0.0857 ha do 0,1233 ha w Lubsku (pow. Żary) przy pięknej nowo wybudowanej ul. Gdańskiej w cenie 110 zł za m2 (do negocjacji). Są to działki rolne.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: działek w Ludzisławicach #twojaprzyszloscmaswojadres Opis nieruchomości: na sprzedaż niezabudowane działki o powierzchni ok. 3000.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jest to oferta bezpośrednia. Jest to już ostatnia działka budowlana o łącznej powierzchni 1.222m2. Jest to teren niezalewowy położony w spokojnej nowej okolicy. Na nabywaną łączną.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł900 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 900mkw położona nad jednym z najpiękniejszych jezior w województwie lubuskim - Jeziorem Lubikowskim, miejscowość Lubikówko, (gmina Przytoczna) okolice.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł886 m² 179,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana Rudno k. Nowej Soli, 886 m . Spokojna okolica, szybki dojazd do miasta. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze 47/12, położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł24 300 m² 4,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 24300 m2 (2,43 ha), położonej w Starym Kurowie (powiat strzelecko - drezdenecki, województwo lubuskie). Aktualnie około 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł5 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położone w miejscowości Lubiechów (woj. lubuskie), w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod inwestycję lub budowę domu. Działka nr 133.

Szczegóły ogłoszenia

169 500 zł1 130 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż II etap sprzedaży działek budowlanych w miejscowości czechów w bliskim położeniu do wawrowa W niniejszej ofercie oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł4 600 m² 30,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu do sprzedaży działkę rolną usytuowaną W miejscowości radwanów w gminie Kożuchów. Działka posiada pow. 46 arów. Dojazd do działki drogą szutrową. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 394 m² 142,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko W platinum house! Działka budowlana 1394 m - idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1394 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży malowniczo położone działki o powierzchni od 800 do 1.200 m w Drzecinie na nowym Osiedlu -. ok. 5 km od centrum Słubic. Działki zlokalizowane są na obszarze chronionego.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł1 289 m² 86,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej równowagi między spokojem natury a wygodą miejskiego życia? Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1289 m , usytuowaną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwo możliwość zakupu działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 1.191 m2 w położonych centrum Strzelec Krajeńskich, znajdującą się między ulicami Brygady Saperów.

Szczegóły ogłoszenia

342 000 zł936 m² 365,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 936m2 usytuowaną w Zielonej Górze obręb Łężyca, bezpośrednio granicząca z Lasami Państwowymi. Dojazd drogą wewnętrzną bezpośrednio z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 600 zł54 800 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu do sprzedaży działkę pod budowę usytuowaną W obrębie dychów w gminie Bobrowice, powiat krośnieński. Opis: działka o pow. 5,48 ha. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł1 156 m² 77,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości o powierzchniach od 0,1001 - 0,1156 ha. zlokalizowane w Janczewie na osiedlu Kolonia pod Lasem na wysokości ul. Wrzosowej. Teren o regularnym kształcie oraz płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 056 240 zł3 912 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

4 kąty nieruchomości przedstawiają ofertę sprzedaży działki o pow. 3912m2 - ul.Drzonków- Agrestowa. Świetna oferta dla dewelopera. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy, obejmujące.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł3 005 m² 26,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

N o W A | N I Ż S Z A | C E N A Jeżeli poszukują Państwo dla siebie cichego i spokojnego miejsca do zamieszkania, a ponadto chcielibyście zakupić dużą.