dowolna

Działki na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży działek

1 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna Dobroszów Mały

Dobroszów Mały,lubuskie

419 000 zł2 250 m² 186,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta w biurze Prospace Na sprzedaż działka o powierzchni 22 arów z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej! Idealne miejsce na dom letniskowy lub całoroczny. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Santocko

Santocko,lubuskie

790 000 zł24 500 m² 32,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

atrakcyjnie położona nieruchomość. P,w,K. w odległości ok. 300 m. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

19 500 zł300 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o pow. 300 m2 zlokalizowana na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego stilon w Gorzowie Wlkp. ( os. Manhattan ). Działka posiada altankę oraz tunel foliowy oraz drzewa owocowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy, ul. Kościuszki

Nowogród Bobrzański,lubuskie

240 000 zł4 200 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa niższa cena. Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową, z budynkiem mieszkalny, w Nowogrodzie Bobrzańskim przy ulicy Kościuszki. Działka znajduje się bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łośno

Łośno,lubuskie

105 000 zł1 241 m² 84,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1241 m2 ( w mpzp przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną ) , zlokalizowana 66-415 Łośno ( gm Kłodawa ), częściowo zalesiona. media; prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dzierżów

Dzierżów,lubuskie

99 000 zł1 193 m² 82,98 zł/m²

 

 

 

Janczewo,lubuskie

185 000 zł5 300 m² 34,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Niezwykle atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana ( zabudowa jednorodzinna ), częściowo zalesiona w Janczewie, w pobliżu głównej drogi, terenów zielonych i zabudowy jednorodzinnej.w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Owocowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 895 000 zł14 472 m² 200,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna W obecnym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Gorzowa Wlkp. ( ul. Owocowa ), działka zlokalizowana jest w strefie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gościmiec

Gościmiec,lubuskie

29 900 zł1 296 m² 23,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlana o pow. 1296 m2 z warunkami zabudowy - rodzaj inwestycji: - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną - budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wawrów,lubuskie

217 500 zł870 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 870 m , położona w Wawrowie, tuż pod Gorzowem Wielkopolskim. Idealna propozycja pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Racula-Międzylesie

Zielona Góra,lubuskie

285 000 zł1 020 m² 279,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy oraz dostępem do pełnych mediów. Oferujemy Państwu urokliwie zlokalizowaną działkę budowlaną znajdującą się w kompleksie 8 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wrociszów

Wrociszów,lubuskie

1 741 760 zł43 544 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna na sprzedaż w pięknej okolicy. Powierzchnia działki idealna pod inwestycję , działalność rolną, agroturystykę lub jako lokata kapitału. To idealne miejsce na budowę wymarzonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cicha

Bojadła,lubuskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki budowlane Bojadła, powiat zielonogórski! Na sprzedaż oferujemy cztery działki budowlane, każda o powierzchni około 1066 m , położone w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mieszka I

Świdnica,lubuskie

271 920 zł1 133 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1133 m2 - Świdnica pod Zieloną Górą! Idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Marzysz o ciszy, spokoju i własnym domu w miejscu, które łączy naturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bunkrowa

Świdnica,lubuskie

110 000 zł1 001 m² 109,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości oferuje działkę budowlaną o powierzchni 1001 m2, położoną przy ulicy Bunkrowej w Świdnicy. Przeznaczenie: działka budowlana - objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Brożek

Brożek,lubuskie

1 300 000 zł16 666 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna 1,666 ha produkcja paliwa, przetwarzanie gumy i recykling prawomocna decyzja środowiskowa Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1,666 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Santocko

Santocko,lubuskie

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana O powierzchni 1000 M2 znajdująca się W santocku, gmina kłodawa. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10a , znajdująca się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Radzyń,lubuskie

205 000 zł664 m² 309 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę w malowniczej miejscowości Radzyń nad Jeziorem Sławskim (sława), woj. lubuskie zaledwie 90 metrów od plaży! Sława i jej okolice to jedno z najczęściej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie,lubuskie

80 000 zł992 m² 80,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka W miejscowości bronków - jezioro i piękne lasy Działka o powierzchni 992m2, usytuowana bezpośrednio przy lesie. Przeznaczenie: mpzp - zabudowa mieszkalna jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Polna

Nowa Sól,lubuskie

959 999 zł59 980 m² 16,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka rolna 6 ha, obrzeża Nowej Soli Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6 hektarów, położona na obrzeżach Nowej Soli, w spokojnej i zielonej okolicy. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mieszka I

Świdnica,lubuskie

271 920 zł1 133 m² 240 zł/m²

 

 

 

Lipinki Łużyckie,lubuskie

100 000 zł1 997 m² 50,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną w Lipinkach Łużyckich przy ulicy Górnej. Działka numer 297 o powierzchni 1997 m2, graniczy z linią brzegową rzeki Lubsza. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Radowice

Radowice,lubuskie

159 000 zł1 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam zapraszam do oglądania działki budowlanej położonej w przepięknej okolicy dookoła lasy pola, dookola budują się domki jednorodzinne droga dojazdowa asfaltowa betonowa i kawałek drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubrza

Lubrza,lubuskie

140 000 zł723 m² 193,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka pod zabudowę jednorodzinną. Działka o pow. 723 m2 położona w miejscowości Lubrza. Media: prąd przy działce, gaz, woda, kanalizacja w drodze. Lokalizacja: działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Mirostowice Dolne,lubuskie

120 000 zł1 291 m² 92,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka z warunkami zabudowy o pow. 1291m2 położona w Mirostowicach Dolnych, na wjeździe z Łaz. Działka płaska, niezadrzewiona, z drogą dojazdową asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

325 000 zł645 m² 503,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Zielona Góra : Drzonków o pow. 645m2 Działka znajduje się zaledwie 7 km od centrum Zielonej Góry, wiodącego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Klonowa

Czechów,lubuskie

249 999 zł2 949 m² 84,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 30 ar (0,2949 ha) położona w miejscowości Czechów przy ul. Klonowej, w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu lasu, bez bezpośrednich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Studzieniec

Studzieniec,lubuskie

250 000 zł5 100 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka - dobra cena Studzieniec Gmina Kożuchów powierzchnia działki: 5100 m2 więcej informacji - tel. Lokalizacja: studzieniec oddalony od centrum Zielonej Góry 12 km. Dom o bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Żurawinowa

Kostrzyn nad Odrą,lubuskie

175 000 zł1 095 m² 159,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane przy ul. Żurawinowej 1082 m i 1075 m Na sprzedaż dwie działki o powierzchniach 1082 m oraz 1075 m , położone przy ul. Żurawinowej, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Słubice

Słubice,lubuskie

180 015 zł1 091 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam, do zaoferowania mamy dla Państwa sprzedaż działki budowlanej, zlokalizowanej w Nowym Lubuszu - Słubice o powierzchni 1091 m2. Brak przyłączy - w pobliżu woda i prąd Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nowiny Wielkie

Nowiny Wielkie,lubuskie

120 000 zł1 040 m² 115,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż nieruchomość gruntowa O powierzchni 1040 m zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym W nowinach wielkich. ***możliwość dokupiena niezabudowanej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Plażowa

Karnin,lubuskie

279 000 zł1 223 m² 228,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w drugiej linii przy plaży Karnin ul.Plażowa z widokiem.Działka 184/11 Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Doprowadzona woda i kanalizacja ,dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Orzewo

Orzewo,lubuskie

320 995 zł1 493 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż dwie urokliwe działki położone w malowniczej miejscowości Orzewo, gmina Świdnica. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Wzgórzu

Świdnica,lubuskie

285 000 zł1 543 m² 184,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferujemy działkę budowlaną w Świdnicy koło Zielonej Góry. Działka nr 122/6 o imponującej powierzchni 1543 m . Cena: 285 000 zł. To jedna z większych dostępnych parceli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nowe Biskupice

Nowe Biskupice,lubuskie

214 000 zł2 089 m² 102,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna, ogrodzona działka budowlana o powierzchni 21 arów, położona tuż przy lesie idealna dla osób ceniących komfort i kontakt z naturą. Działka z planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przytok

Przytok,lubuskie

380 000 zł1 961 m² 193,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1961 m2 zlokalizowana w miejscowości Przytok- gmina Zabór, niedaleka odległość od Zielonej Góry. Istnieje możliwość podzielenia na 2 mniejsze działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

2 999 000 zł66 674 m² 44,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka z lasem i stawem - 6,67 ha blisko Nowej Soli i Zielonej Góry Cena: 2 999 000 pln - do negocjacji. Szukasz inwestycji lub miejsca, które łączy naturę i ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Bolemin

Bolemin,lubuskie

97 000 zł1 284 m² 75,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka przy lesie W boleminie, gmina deszczno. Na sprzedaż działka o powierzchni 1284 m2 znajdująca się w Boleminie, gmina Deszczno. Przed podziałem na działkę zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Świdnica

Świdnica,lubuskie

572 000 zł14 300 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna zlokalizowana w miejscowości Łochowo gm. Świdnica. Oferowana nieruchomość o powierzchni 1,43ha składa się z klasy IV i V - Łąki. Teren jest płaski, suchy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Świdnica

Świdnica,lubuskie

1 696 000 zł42 400 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna zlokalizowana w miejscowości Łochowo gm. Świdnica. Oferowana nieruchomość składa się z dwóch działek o powierzchniach: 1,43ha oraz 2,81ha. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarnów

Tarnów,lubuskie

50 000 zł1 061 m² 47,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1061 m , położonej w malowniczej miejscowości Tarnów, w gminie Lubiszyn, województwo.