dowolna

Działki na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży działek

1 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Tarnów

Tarnów,lubuskie

50 000 zł1 061 m² 47,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1061 m , położonej w malowniczej miejscowości Tarnów, w gminie Lubiszyn, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Klonowa

Podbrzezie Dolne,lubuskie

75 000 zł1 025 m² 73,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych, położonej w malowniczej i spokojnej okolicy przy ul. Klonowej w Podbrzeziu Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Poźrzadło

Poźrzadło,lubuskie

1 880 000 zł18 422 m² 102,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna 18 422 m2 - Poźrzadło, gm. Łagów, przy drodze krajowej nr 92 W ofercie posiadamy nieruchomość gruntową o powierzchni 18 422 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

309 000 zł1 300 m² 237,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta działka to idealne miejsce na realizację Twoich planów! Na sprzedaż urokliwa działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Zielona Góra,lubuskie

300 000 zł766 m² 391,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta zablokowana! na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana z błyskawicznym dojazdem do głównej drogi, a jednocześnie schowana pod lasem. Działka położona w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świdnica

Świdnica,lubuskie

356 860 zł2 549 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Świdnicy objęta planem przestrzennym. Oferujemy Państwu dużą działkę budowlaną o powierzchni 2549m2, która objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zielona Dolina

Jenin,lubuskie

150 000 zł1 182 m² 126,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Jenin o powierzchni 1182 m2 i wymiarach ok. 42 m (długość) i 28 m (szerokość). Działka jest w pełni uzbrojona (prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Klonowa

Podbrzezie Dolne,lubuskie

150 000 zł1 060 m² 141,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w malowniczej i spokojnej okolicy przy ul. Klonowej w Podbrzeziu Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 100 000 zł8 458 m² 248,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Syndyk ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy! Przedmiot przetargu stanowią wchodzące w skład masy upadłości Fabryki Maszyn do Drewna Gomad sp. z o.o. w up. prawo użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Świdnica

Świdnica,lubuskie

1 720 000 zł21 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działkę rolną o powierzchni 2,15ha. Działka graniczy z nieruchomością zabudowaną domem jednorodzinnym wolnostojącym oraz lasem i rzeką. Istnieje możliwość doprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Obłotne

Obłotne,lubuskie

109 000 zł822 m² 132,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o pow. 822 m2 w miejscowości Obłotne (gmina Sulechów). Działka znajduje się na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dębowa Łęka,lubuskie

220 000 zł6 700 m² 32,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W zaciszu Z potencjałem cena do negocjacji! Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 6,700 m2. Cena sprzedaży wynosi 220,000 zł. Przeznaczenie działki - budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Deszczno

Deszczno,lubuskie

18 000 €1 163 m² 15,47 €/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bez Pośrednika! Na sprzedaz 4 - dzialki budowlane całość dzialki obejmuje wz /osiedle Poznanskie / Cena- 15,47 /m2 Powierzchnia dzialek-1,163m2 # 1,182m2 # 1,204 m2 # 1,271 m2 Media-gaz,woda,prad-w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrówka Wielkopolska

Dąbrówka Wielkopolska,lubuskie

79 000 zł2 591 m² 30,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 2 591 m2 - Boleń, gm. Zbąszynek (przysiółek Dąbrówki Wlkp.) W ofercie posiadamy działkę budowlaną o powierzchni 0,2591 ha (2 591 m2), położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielna

Chwalęcice,lubuskie

224 000 zł1 198 m² 186,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Przedstawiamy Państwu dwie działki budowlane położone w urokliwej miejscowości Chwalęcice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Osiedle Poznańskie

Osiedle Poznańskie,lubuskie

130 000 zł1 437 m² 90,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta zarezerwowana Szukasz działki w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Nie szukaj dalej! Ofertą sprzedaży jest działka budowlana na os. Poznańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dolomitowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

325 000 zł1 328 m² 244,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 13 arów w dobrej lokalizacji przy ul. Dolomitowej w Gorzowie Wielkopolskim. Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących idealnego miejsca pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wełmin

Wełmin,lubuskie

200 000 zł3 200 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Wełminie spokojna lokalizacja z dobrym dojazdem! ( wkrótce dodatkowe zdjęcia) Oferujemy atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Wełmin o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowe Dzieduszyce

Nowe Dzieduszyce,lubuskie

109 000 zł2 631 m² 41,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 2.631 m2 znajdująca się w m. Nowe Dzieduszyce gm. Witnica. Działka znajduje się pod lasem w cichej i spokojnej okolicy. Brak mpzp. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lipinki Łużyckie

Lipinki Łużyckie,lubuskie

99 000 zł1 404 m² 70,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lipinki Łużyckie - działka pod zabudowę jednorodzinną ul. Łączna 14 arów (1404 m2) 99 tys zł Woda i prąd przy granicy działki Dojazd drogą gminną Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Motylewo

Motylewo,lubuskie

99 000 zł1 504 m² 65,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości o powierzchniach od 0,1374 - 0,3714 ha. zlokalizowane w miejscowości Motylewo, gmina Bogdaniec. Obszar objęty indywidualną decyzją o warunkach zabudowy dla zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Silna

Silna,lubuskie

5 615 000 zł112 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren przy lesie O pow 11,230 ha pod zabudowę jednorodzinną, silna, pszczew, blisko jezior, chłop, trzy tonie Teren po powierzchni 11,2300 ha. położony bezpośrednio przy ścianie lasu, droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

320 000 zł1 732 m² 184,76 zł/m²

 

 

 

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

309 000 zł1 300 m² 237,69 zł/m²

 

 

 

Lubomyśl,lubuskie

80 000 zł800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane na samym początku Lubomyśla. Działki o powierzchni 800 m2, sieć wodociągowa w drodze, sieć elektro-energetyczna w drodze. Droga gruntowa, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Tymiankowa

Żary,lubuskie

149 000 zł891 m² 167,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Żarach, ul. Tymiankowa. Na terenie obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego mn - zabudowa jednorodzinna. Dojazd drogą gminną, utwardzoną. W drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Klonowa

Droszków,lubuskie

180 000 zł945 m² 190,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bezpośrednio działka nr 353/30 (rolna) )w bardzo ładnej okolicy na osiedlu domków jednorodzinnych o powierzchni 945 m2 w kształcie prostokąta tuz na rogu utwardzonych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Trzciel

Trzciel,lubuskie

417 000 zł389 038 m² 1,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Klub Przyrodników oferuje na sprzedaż działkę rolną (dotychczas użytkowaną pastwiskowo) położoną około 1,5 km na północ od Trzciela nad rzeką Obrą. Działka idealna pod dopłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Silna

Silna,lubuskie

412 776 zł10 584 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa pod zabudowę jednorodzinną Z mpzp, silna, gmina pszczew. - odległość od jeziora Chłop- ok. 1km Pięknie położony teren w otulinie lasów, przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Ostrów,lubuskie

99 000 zł1 200 m² 95,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży pięknie położonej działki w Ostrowiu koło Sulęcina o powierzchni 0,12 ha. Nieruchomość graniczy z Kanałem Ostrowskim, jest idealnym wyborem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Małaszowice

Małaszowice,lubuskie

119 000 zł4 250 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta w biurze prospace Oferuję do sprzedaży działkę znajdującą się w miejscowości Małaszowice 5km od Nowego Miasteczka, 15km od Nowej Soli! Działka o powierzchni ponad 42a!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mierzęcin

Mierzęcin,lubuskie

109 000 zł1 369 m² 79,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta prywatna - pośrednikom serdecznie dziękuję, działka budowlana w Mierzęcinie koło Dobiegniewa / woj. lubuskie powierzchnia : 1369 m2 działka budowlana woda, w pobliżu prąd; działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Stary Żagań,lubuskie

130 800 zł1 090 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Stary Żagań, na sprzedaż działki z warunkami zabudowy ,różne powierzchnie. Cena 140zł/m2 do negocjacji. Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Pośrednika. Oferuję działki z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

199 000 zł3 018 m² 65,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3018 m , położonej w malowniczej Kłodawie. To doskonała lokalizacja na budowę wymarzonego domu w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Chopina

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 000 000 zł1 500 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej w Gorzów Wielkopolski przy ul. Chopina #twojaprzyszloscmaswojadres Działka usługowa 1503 m atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Sieniawa Żarska

Sieniawa Żarska,lubuskie

2 990 000 zł20 000 m² 149,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna nr 289/10 obręb 20 Sieniawa Żarska o powierzchni 20000 m2 w Sieniawie Żarskiej, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 12 z pozwoleniem na wjazd z drogi powiatowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Iłowa,lubuskie

352 800 zł2 352 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Iłowa ul. Żaków , działki z wydanymi warunkami zabudowy dla budynków wielorodzinnych i pod hotele, na sprzedaż Oferuję dwie graniczące ze sobą działki o powierzchniach: dz.71/1 pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bławatkowa

Deszczno,lubuskie

120 000 zł800 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej w Deszcznie #twojaprzyszloscmaswojadres Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8,04 ar w Deszcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Santok

Santok,lubuskie

144 000 zł1 525 m² 94,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjnie położone działki budowlane o pow. 1525 oraz 1605 m2 w Santoku przy ul. Wiśniowej. Działki położona przy utwardzonej drodze gminnej. Na terenie obowiązuje plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Deszczno,lubuskie

3 000 000 zł34 000 m² 88,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy na sprzedaż działki inwestycyjne w gminie Deszczno o powierzchni 3,4ha, przeznaczenie wg mpzp to usługi i produkcja (4u,P). Działki z widokiem na drogę S3 i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Mirocin Dolny

Mirocin Dolny,lubuskie

147 000 zł14 700 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki rolne mirocin dolny gmina kożuchów - rezerwacja Oferujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 1,47 hektara (14.700 mkw), w skład której wchodzą dwie działki rolne.