dowolna

Działki na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży działek

1 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 811 ogłoszeń

150 000 zł1 476 m² 101,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Kłodawie przy ulicy Skowronkowej (polnej), łączącej Kłodawę z Santockiem, w pobliżu jeziora Polnego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

7 700 000 zł25 000 m² 308 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości City Invest zaprasza prawdziwa gradka dla inwestora Posiadamy w swojej ofercie bardzo atrakcyjną działkę usługowo-magazynową. Bardzo atrakcyjna lokalizacja przy główne drodze.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 295 m² 98,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż jedna z trzech działek budowlanych (nr 347/9), z decyzją o warunkach zabudowy, położona w Jarogniewicach -.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu ostatnią wyjątkową działkę budowlaną w urokliwej miejscowości Chycina, położonej w otoczeniu malowniczych lasów i jezior. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł887 m² 191,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka rekreacyjna o numerze ewidencyjnym 146/52, o powierzchni 887 m , położona ok. 200 metrów od kąpieliska nad jeziorem Radęcino w malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

174 370 zł2 491 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane o pow. 2491m2 zlokalizowaną w gminie Zabór Miejscowość znajduje się zaledwie 20 km od centrum Zielonej Góry, wiodącego.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 651 m² 51,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię cisza, śpiew ptaków i zapach pobliskiego lasu Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w Płomykowie (gmina Santok), zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

164 900 zł970 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy kompleks 35 działek budowlanych w Łazie na nowopowstającym os. Na Rozdrożu Zgodnie z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego działki przeznaczone są pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

163 323 zł2 367 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dębowa ostoja piękne działki budowlane w Urzutach! dębowa ostoja w Urzutach to kompleks 32 działek budowlanych w kameralnym i zielonym otoczeniu. Integracja z przyrodą.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł8 454 m² 94,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana O powierzchni 8454 M2 znajdująca się W gorzowie wlkp., OBRĘB CHRÓŚCIK. . Teren na których znajdują się działki objęty jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł2 576 m² 310,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa, rzadko spotykana na rynku oferta dwie niezależne działki budowlane położone w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych lokalizacji pod Gorzowem Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

231 660 zł1 053 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (mpzp) Słone. Powierzchnia: 1053 m Lokalizacja: ul. Brylantowa, słone, gmina Świdnica Opis: ustawna działka budowlana o powierzchni 1053.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1347 m Słone, ul. Dębowe Wzgórze (nr 410/2) Marzysz o miejscu, które połączy ciszę, przestrzeń i doskonałą lokalizację? Oto działka w Słonem.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł992 m² 100,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działki budowlane W miejscowości gościm Do sprzedaży kompleks działek budowlanych o powierzchni od 992 m2 do 1576 m2 położonych w miejscowości Gościm. Działki objęte miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 498 m² 90,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko tutaj taka oferta - nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Twoje em, oferuje do sprzedaży działkę z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł13 300 m² 7,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż w miejscowości Włostów koło Żar Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki położone w miejscowości Włostów, zaledwie kilka kilometrów od Żar, z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 054 m² 56,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki budowlana położona w Deszcznie Działki z wydanymi decyzjami o warunkach zabudowy polegająca na budowie jednorodzinnego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł4 400 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej o powierzchni 4400 m , usytuowanej w doskonałej lokalizacji przy ulicy Międzyrzeczkiej w Jordanowie. Działka z linią.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 213 m² 103,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona jest przy ścianie lasu we wsi Janczewo przy ulicy Leszczynowej w gminie Santok. To spokojna, dobrze skomunikowana okolica, oddalona zaledwie ok. 8 km od Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 047 m² 186,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy lesie Radzyń | 5 min od Jeziora Sławskiego | bez prowizji To jedna z niewielu dostępnych działek w tej części Radzynia miejsca, które w ostatnich latach bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

54 000 zł6 700 m² 8,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż działka rolna niezabudowana, oznaczona numerem ewidencyjnym 1094 o powierzchni 6.834 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

265 200 zł4 420 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka (z możliwością podziału na dwie) w pełni uzbrojona - położona w Karninie, powiat gorzowski, gmina Deszczno. Działka o pow. 4.420 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Nieruchomość położona jest w miejscowości Sieniawa Żarska oddalonej o 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 110 zł23 162 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Dom oferuje do sprzedaży działkę inwestycyjną w Sulechowie przy weżle S3.Są to tereny obiektów produkcyjnych, , składów i magazynów , wytwarzania energii odnawialnych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 200 m² 93,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sawka Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3200 m2, położoną przy ulicy Łąkowej w Ołoboku. Dla przedmiotowej działki została wydana Decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł10 740 m² 7,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 205/11 o powierzchni 1 hektara położona w miejscowości Roztoki niedaleko Jasienia. Powiat Żarski. Działka płaska, lekko zalesiona samosiejkami. Z trzech stron parceli.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł4 055 m² 591,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Świebodziń - bardzo korzystna ekspozycja pod handel I usługi Powierzchnia 4055 m2. Wydane zostały warunki zabudowy pod dyskont spożywczy dla jednej z dużych sieci: - powierzchnia zabudowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł40 780 m² 30,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż dwie działki rolne, z dużym potencjałem inwestycyjnym - aż 40.780 m terenu do zagospodarowania. Działki położone są.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł3 123 m² 85,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w Grabiku Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Grabik przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego. Działka nr 175/2 o powierzchni 3123m2.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł4 153 m² 38,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie zlokalizowana działka w Chrapowie, gmina Dobiegniew, powiat strzelecko-drezdenecki, idealna dla rodziny lub agroturystyki. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 4153 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 614 m² 79,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1614m2 w cichej i spokojnej miejscowości Łośno (gmina Kłodawa). Na terenie w którym położona jest ww. działka obowiązuje Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł770 m² 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki na sprzedaż Lubieszów, powiat nowosolski | Różne metraże i lokalizacje Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Lubieszów, w powiecie nowosolskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 623 920 zł672 800 m² 3,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt rolny o pow. 67,28 hektara (składający się z dwóch działek ewidencyjnych o pow. 33 oraz 34,28 hektara). Działka położona w Małoszowie gmina Sulęcin. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

16 252 950 zł46 437 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Dom oferuje działkę inewstycyjną o powierzchni 46437 mkw. w cenie 350 zł za metr. Nieruchomość znajduje się przy strefie przemysłowej w Nowym Kisielinie.W.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł1 057 m² 376,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 1057m2 usytuowaną w Zielonej Górze obręb Łężyca, bezpośrednio graniczącą z lasami Państwowymi. Dojazd drogą wewnętrzną bezpośrednio z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł660 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   działki O zróżnicowanym metrażu na nowym osiedlu Do sprzedaży atrakcyjnie położona działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł5 200 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli jesteś deweloperem, docenisz łatwo dostępny, atrakcyjnie położony, na skraju osiedla nowych domów jednorodzinnych, płaski teren o stabilnych warunkach gruntowych, uzbrojony w wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

4 140 000 zł23 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ldk Nieruchomości przedstawia Państwu piękny teren inwestycyjny pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w atrakcyjnej cenie! Lokalizacja: droszków, gmina Zabór Powierzchnia działki: ok. 2,3 ha.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł86 396 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedajemy Nieruchomość gruntową niezabudowaną składająca się z trzech działek gruntu, położoną w miejscowości Myszęcin, województwo lubuskie, powiat świebodziński, gmina Szczaniec.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł4 400 m² 56,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 4400 m2 Z warunkami zabudowy! tylko W metrohouse! nie szukaj dalej.! Mamy do zaoferowanie atrakcyjną działkę o powierzchni 4400 m2. Cena to 249 tys. zł, czyli niespełna 57 zł za.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł1 012 m² 177,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko W ldk nieruchomości Działka budowlana 1012 m | Przytok k. Zielonej Góry | mpzp | 177,77 zł/m Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 191 388 zł Aktualna cena po obniżce: 179 900 zł.