dowolna

Działki lubuskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

1 916 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 916 ogłoszeń

1 200 000 zł5 518 m² 217,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poznaj wyjątkową ofertę inwestycyjną - atrakcyjna działka położona w samym sercu Lubska, przy głównej drodze wojewódzkiej 287. To doskonała lokalizacja na rozwój Twojego projektu, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł5 402 m² 114,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę produkcyjno-usługową o pow. 5402 m2 zlokalizowaną w Przyborowie przy drodze wojewódzkiej nr 315 (droga wojewódzka nr 315 - droga wojewódzka klasy.

Szczegóły ogłoszenia

135 600 zł2 712 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

66-330 Silna, gm. Pszczew, pow. międzyrzecki, woj. lubuskie. Cena: (50 zł/m2) plus udział w drodze Odległości: jezioro Chłop 1,5 km, silna 1,5 km, pszczew 6 km, międzyrzecz 18 km, gorzów 53 km.

Szczegóły ogłoszenia

100 884 zł1 201 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Janczewo działka budowlana niedaleko lasu i jeziora, 84 zł za m.kw. Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od 1201 do 1769 m , położone przy końcu ul. Długiej w Janczewie.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 056 m² 123,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobiegniew | 1056 m | Działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego Miejsce, w którym budowa może zacząć się od razu Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5 000 m (0,5 ha) położona przy ul. Przemysłowej w Nowej Soli, w granicach Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł3 320 m² 300,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Droszków na osiedlu Ceglanym. Miejscowość oddalona 10 km od Zielonej Góry. Działka położona jest w sąsiedztwie lasów, stawów.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 289 m² 139,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana Stare Strącze (blisko Sławy) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1289 ha, położona w miejscowości Stare Strącze, zaledwie 4 km od Sławy.

Szczegóły ogłoszenia

101 430 zł1 127 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rekreacyjna W pobliżu jeziora wielkiego, rybojady! niepowtarzalna, unikatowa lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rekreacyjną o powierzchni 1127m2 objętą miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł6 300 m² 8,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż działka rolna niezabudowana, oznaczona numerem ewidencyjnym 1091/1 o powierzchni 6300 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 001 m² 209,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży : działka budowlana #twojaprzyszloscmaswojadres Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Skwierzyna Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

109 436 zł1 004 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Baczyna to miejscowośc idealnie łącząca uroki życia na wsi z komfortem bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł1 408 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu już ostatnią działkę w kompleksie 18 nowo wydzielonych działek budowlanych położonych w Lubieszowie z dogodnym dojazdem do centrum miasta Nowa Sól oraz obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł949 m² 262,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

|O F E R T A |bez| P R O W I Z J I | dla | K U P U J Ą C E G O Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 949 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł68 701 m² 7,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż w naszej ofercie nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Sieraków , woj. Lubuskie powiat Żagański, gmina Szprotawa. Obręb 0016, działka nr 11/3. Dla przedmiotowej.

Szczegóły ogłoszenia

799 200 zł16 800 m² 47,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu nieruchomość położoną W obrębie bieżyce gmina gubin, powiat krośnieński. Oferowana nieruchomość składa się dwóch działek inwestycyjnych o powierzchniach 1,07 ha.

Szczegóły ogłoszenia

55 800 zł3 100 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

:link do strony :KONTAKT DO AGENTA Bogusław Zalewski  

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż W białobłociu, gmina deszczno Na sprzedaż działka gruntu powierzchni 1497 m , zlokalizowana w miejscowości Białobłocie, gmina Deszczno. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

67 500 zł1 500 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grotów, gmina Lipinki Łużyckie, powiat żarski. Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy, do wydzielenia dowolna powierzchnia, 10 arów, 12, 15, 20, 30. Cena 45 zł/m2. Wykonane odwierty.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 053 m² 49,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość o pow. ok 4.053 m2 o kształcie zbliżonym do prostokąta. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego działka ma przeznaczenie o funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta w biurze prospace Działki usługowo-przemysłowe - 16 , 27 i 30 arów | prąd i woda | dobra lokalizacja Na sprzedaż działki o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym, oznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł1 600 m² 24,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Polecam atrakcyjną działkę położoną w pięknym miejscu, z ładną panoramą o powierzchni 1600 m2, w bliskiej odległości do lasu. Gwarancja ciszy i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 001 m² 149,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1001 m2, sprzedaż, 150 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł3 600 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Łukawach 3600 m przestrzeni, ciszy i natury pod budowę domu Nie każdy szuka tylko gruntu. Czasem szuka się miejsca, w którym naprawdę będzie chciało się.

Szczegóły ogłoszenia

785 120 zł11 216 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   ładnie położona działka W malowniczym miejscu Do sprzedania atrakcyjna Dziaka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

71 000 zł941 m² 75,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zakup działek bez podatku pcc! Zamieszkaj w sercu natury nad Zalewem Bledzewskim! Wyjątkowe działki budowlane otoczone lasem, położone tuż nad malowniczym Zalewem Bledzewskim idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

44 745 zł2 983 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 2983m2 położoną w Bogaczowie. Klasa ziemi rv Dojazd do działki drogą publiczną zarówno od strony Bogaczowa jak i Krzewin. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł800 m² 106,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pierwsza z działek w promocyjnej cenie 85 000 pln! Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Bożnów, gmina Żagań: nieruchomości powstałe po podziale, wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 201 m² 82,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

82zł m.kw. Tania działka budowl. obok lasu. Janczewo Kolonia. 99000zł Dojazd: utwardzona droga powiatowa Media: w przylegającej do działek drodze powiatowej nr 1405f mpzp Zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działek budowlanych o powierzchni ok. 8-11 arów, zlokalizowanych w malowniczej części Zielonej Góry przy ul. Ochla-Jutrzenki / dojazd ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i własnym kawałku spokoju? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje najskrytsze marzenia! Na sprzedaż oferujemy udział w urokliwej działce położonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł35 200 m² 71,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka o pow. 3,52 ha, z możliwością podziału gruntu na 20 działek, z wydanymi warunkami zabudowy z przeznaczeniem pod funkcje zabudowy jednorodzinnej, w tym dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 840 m w miejscowości Zielona Góra - Ochla. Nieruchomość położona jest przy drodze asfaltowej, w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 000 zł880 000 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli posiadasz inną nieruchomość, od sprzedaży której uzależniasz zakup nowej nieruchomości - idealnie trafiłeś! odkupimy ją od ciebie, lub pomożemy bardzo korzystnie sprzedać! Posiadamy na.

Szczegóły ogłoszenia

152 350 zł1 385 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z wyjątkowa ofertą zakupu działek. Na sprzedaż 3 działki sąsiadujące ze sobą o powierzchni od 1385m2 do 1400m2. ( obecnie klasa Rolna IV.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o powierzchni od 1000 m2 do 1100 m2 usytuowane w miejscowości Niedoradz w niedalekiej odległości od Nowej Soli. Dwie działki w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

46 800 zł720 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 30 atrakcyjnych działek budowlanych położonych na ppłudniowym krańcu Gubina, w spokojnej i rozwijającej się okolicy. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł2 115 m² 125,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki rolnej, z przeznaczeniem przemysłowym, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Lipinkach Łużyckich, powiat żarski. Na sprzedaż działka w Lipinkach Łużyckich przy ulicy Tunelowej o powierzchni 791 m2. Działka nr 1/46 płaska, niezadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł3 005 m² 26,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

N o W A | N I Ż S Z A | C E N A Jeżeli poszukują Państwo dla siebie cichego i spokojnego miejsca do zamieszkania, a ponadto chcielibyście zakupić dużą.

Szczegóły ogłoszenia

139 600 zł1 396 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o pow. ok. 14 arów położone na obrzeżach Wawrowa (obręb ewidencyjny Czechów). Link do lokalizacji: Dla.