dowolna

Działki lubuskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

1 905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 905 ogłoszeń

499 000 zł2 500 m² 199,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Do sprzedania dwie działki budowlane, sąsiadujące ze sobą z rozpoczętą budową domu - działki w Santocku po 12,5 ara przy ul. Polnej (od strony Santocka). Rozpoczęta budowa -.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 777 m² 64,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Nieruchomość położona jest w miejscowości Sieniawa Żarska oddalonej o 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

174 370 zł2 491 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 0,2491 ha W miejscowości dąbrowa gm. Zabór Działka o powierzchni 2.491 mkw (jedna z trzech działek) położona w Gminie Zabór w kameralnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunt komercyjny Z przeznaczenie pod usługi na sprzedaż. 1,6702 hektara gruntu przy drodze S3 wraz zabudową mieszkalno gospodarczą z aktualnie uchwalanym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł1 289 m² 86,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej równowagi między spokojem natury a wygodą miejskiego życia? Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1289 m , usytuowaną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 600 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   działki W świdnicy 26,38 arów Do sprzedania ładna działka budowlana o powierzchni 2600 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł4 900 m² 61,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działkę rolną o powierzchni 4500m2. Działka graniczy z lasem oraz rzeką, nieopodal zabudowania, agroturystyka. Istnieje możliwość doprowadzenia prądu oraz gazu, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł572 m² 85,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka pod budowę w okolicy Murzynowa gmina Skwierzyna. Powierzchnia gruntu 572 m2. Działka w kształcie kwadratu. Dojazd drogą utwardzoną. Działka położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł491 m² 1 219,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż w ścisłym centrum miasta Żaganiu o powierzchni 491 m2 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 491 m2, położona w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 225 m² 77,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, gdzie sielski spokój łączy się z szybkim dojazdem do miasta? Zależy Ci na atrakcyjnej cenie i braku zbędnych formalności? Poznaj naszą.

Szczegóły ogłoszenia

163 323 zł2 367 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dębowa ostoja piękne działki budowlane w Urzutach! dębowa ostoja w Urzutach to kompleks 32 działek budowlanych w kameralnym i zielonym otoczeniu. Integracja z przyrodą.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł11 567 m² 198,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Kłodawa, w gminie Kłodawa, zaledwie kilka kilometrów od Gorzowa Wielkopolskiego. To spokojna, a jednocześnie bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

106 662 zł1 226 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Urokliwe działki z szybkim dojazdem do Gorzowa, mpzp! Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane położone we wsi Łośno, gm. Kłodawa. Działki objęte mpzp - Przeznaczenie terenu - istniejąca.

Szczegóły ogłoszenia

373 500 zł24 900 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy działkę inwestycyjną położoną w Drzonowie, gminie Świdnica w powiecie zielonogórskim. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 229 m² 283,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - atrakcyjna działka w malowniczej miejscowości Skoki, idealna dla tych, którzy marzą o własnym domu w spokojnym otoczeniu. Na terenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

238 740 zł1 038 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu kompleks działek, który zlokalizowany jest w miejscowości Słone, teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Istnieje możliwość nabycia działek.

Szczegóły ogłoszenia

58 860 zł981 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjne działki, które są w trakcie podziału zlokalizowane w Boleminie w gminie Deszczno niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Działki z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł670 m² 402,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 670m2 usytuowaną w Zielonej Górze obręb Łężyca. Nieruchomość świetnie położona, przy drodze utwardzonej, z pełnymi mediami w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 760 m² 88,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Lubomyśl o pow. 1760 m2 w cenie 156 tys zł. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta. Do niej prowadzi droga.

Szczegóły ogłoszenia

138 040 zł812 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki położonej w miejscowości Słone w powiecie Zielonogórskim, gmina Świdnica. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł946 m² 84,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: działki budowlanej w Dziersławicach gmina Deszczno #twojaprzyszloscmaswojadres Opis nieruchomości Na sprzedaż niezabudowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z potencjałem rozbudowy - Zielona Góra, ul. Przecznica (centrum) Adres: ul. Przecznica | dz. nr 271/5 | powierzchnia 0,0244 ha | Istniejący budynek 37,2 m2 Funkcja: usługi + mieszkaniówka.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 409 m² 152,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 1409m2, działka znajduje się na obrzeżach Chwalęcic w sąsiedztwie lasu ( ok 250m ). Działka na bardzo praktyczny kształt prostokąta ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z linią brzegową. Do sprzedaży oferujemy dwie działki o pow. ok. 853 m2 każda, położone w linii brzegowej jeziora Tarnawskiego Małego. Działki dogodnie położone pod.

Szczegóły ogłoszenia

102 230 zł1 169 m² 87,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 1169 m2, działka budowlana w miejscowości Ulim. Nieruchomość znajduje się na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowanie przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł20 600 m² 7,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działki rolne o powierzchni 1,75 Ha i 0,31 Ha usytuowane w Zielonej Górze- zawada. Działka w kształcie trapezu. Działki klasy riiib, riva, rivb, rv Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł2 700 m² 43,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz przestrzeni, która zapewni Ci absolutną prywatność, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z miejskich udogodnień? Ta nieruchomość w prestiżowym Łagodzinie to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

946 400 zł3 640 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki inwestycyjne, zlokalizowane na skrzyżowaniu dróg krajowych 22 z 24, powiat gorzowski, gmina Lubniewice, obręb: rogi. Obie działki położone bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł46 675 m² 10,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 46675 m2 usytuowana w Zielonej Górze- zawada. Działka w kształcie trapezu. Działka klasy: łiii, łiv, łv, łvi, riva, rivb, w Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł897 m² 200,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt pod zabudowę wielorodzinną w m. Lipki Wielkie, wsi położonej w województwie lubuskim, w powiecie gorzowskim, w gminie Santok. Według zaświadczenia w Studium.

Szczegóły ogłoszenia

1 056 240 zł3 912 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

4 kąty nieruchomości przedstawiają ofertę sprzedaży działki o pow. 3912m2 - ul.Drzonków- Agrestowa. Świetna oferta dla dewelopera. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy, obejmujące.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka między ul. Niwicką a ul. Ludową. Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 987 m2 położona w Gorzowie Wlkp. obręb Zieleniec z gotowym projektem Z384 na dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

123 840 zł1 376 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Santok powiat Gorzowski Działka o powierzchni 1376m2 i wymiarach ok 36m2/37,55m idealna pod budowę niedużego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł318 m² 625,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka nad Jeziorem Sławskim - Sława! Przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjno -budowlaną o powierzchni 318 m położoną w malowniczej okolicy nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż atrakcyjna działka na Ochli (nowe Miasto - Zielona Góra) o powierzchni 864 m2. Działka ma regularny kształt i równą powierzchnię. Na.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł8 130 m² 98,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka inwestycyjna o pow. 8130 m2 w Lubsku. Działka leży na terenie oznaczanym na wypisie z rejestru gruntów jako Ba, tereny przemysłowe. Na działkę zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł881 m² 202,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działki budowalne W okolicach radzynia Oferujemy do sprzedaży działki budowalne o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, o powierzchni od 881 m2 do 1340 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 900 m² 57,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna oferta! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 19 arów przy ul. Słonecznikowej w Maszewie. Media: woda przy drodze. Prąd na działce. Dojazd drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku ziemi w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę działek budowlanych w malowniczej miejscowości Kuźnica Głogowska! Dostępne jest obecnie 18.

Szczegóły ogłoszenia

88 800 zł740 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedaży działki znajdujące się przy wjeździe do miejscowości Kożuchów, tuż za sklepem Dino! 13 działek O powierzchni od 740M2 do 1174M2! W najbliższym sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

93 600 zł1 438 m² 65,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, w których od pierwszej chwili czujesz spokój. Gdzie poranna kawa smakuje lepiej, bo wokół jest cisza, przestrzeń i zieleń. Właśnie takie miejsce czeka na nowego właściciela.