dowolna

Mieszkania na sprzedaż lubuskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 872 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

334 999 zł40 m² 8 354,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność! nieruchomości pośredniczy w sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 40,1 m2, położonego w niskim II piętrowym bloku przy ul. Tadeusza Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żagań,lubuskie

279 000 zł77 m² 3 635,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Żagań ulica Słowackiego ,na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 76,74m2 na III piętrze. Oferuję ładne, jasne i rozkładowe mieszkanie na III piętrze odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Nowa Sól,lubuskie

419 000 zł85 m² 4 942,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta mieszkania trzypokojowego dostępna w Effect Home Nieruchomości! Wyjątkowa oferta sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 74,87 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Osadnicza

Zielona Góra,lubuskie

210 000 zł26 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - 25,5 m , 4. piętro, wież Oferuję na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 25,5 m , zlokalizowane na 4. piętrze w wieżowcu przy ul. Osadniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

399 999 zł60 m² 6 688,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na zaciszu do zamieszkania - Z potencjałem na więcej! Szukasz mieszkania z potencjałem, które urządzisz po swojemu? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

479 000 zł57 m² 8 403,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rezerwacja Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim II piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Ken w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

389 000 zł65 m² 5 984,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże mieszkanie 4-pokojowe na Os. Staszica. Mieszkanie o pow. 65m2, składające się na osobna kuchnia 3 pokoje, w tym salon z dużym balkonem łazienka, wc osobno przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sulechów

Sulechów,lubuskie

442 400 zł56 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowe 3-pokojowe apartamenty W nowoczesnych domach dwulokalowych - W sulechowie Zakup z odroczonym terminem płatności! Gwarancja niezmienności ceny:) Przedstawiamy Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

319 000 zł42 m² 7 532,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W centrum z opcją 2 pokoi Na sprzedaż duża kawalerka z możliwością wyodrębnienia drugiego pokoju. Mieszkanie usytuowane w ścisłym centrum Zielonej Góry. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

767 340 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna oferta nowoczesnego mieszkania w nowym apartamentowcu przy ul. Lisiej w Zielonej Górze idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego miejsca do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kupiecka

Zielona Góra,lubuskie

330 000 zł83 m² 3 975,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do sprzedaży mieszkanie w Zielonej Górze, przy ul. Kupieckiej 51, II piętro, przy deptaku. Powierzchnia mieszkania 82,6 m kw. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

429 000 zł53 m² 5 617,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 6 piętra w wysokim 10 piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Staszica przy ul. Marcinkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sendlerowej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

619 000 zł68 m² 9 102,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta bez pośrednika! Mieszkanie z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Gotowe do zamieszkania od już! Na sprzedaż przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Zielona Góra,lubuskie

440 000 zł52 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie o powierzchni 51,70 znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku, składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, przestronnego korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

549 000 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Gorzowa ul. Kosynierów Gdyńskich | 61 m Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Śląskie

Zielona Góra,lubuskie

397 000 zł66 m² 5 996,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe jasne mieszkanie z widokiem na zieleń w Zielonej Górze - osiedle Śląskie Mieszkanie o pow. 66,2 m2 położone jest na 4 piętrze niskiego bloku zlokalizowanego w atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sczanieckiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

647 000 zł72 m² 8 924,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Twoje miejsce w Szklanych Domach przestrzeń, która łączy komfort i spokój Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię naturalne światło wpadające przez duże okna. Wychodzisz na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

589 000 zł68 m² 8 604,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja do 01.08.25 Twoje miejsce na Os. Górczyn, 3 pokojowe, przestronne 68,45 m2 Wyobraź sobie popołudnie, kiedy po pracy siadasz na własnym tarasie z filiżanką kawy. Promienie zachodzącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tuplice,lubuskie

192 000 zł47 m² 4 069,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, balkon, 4 piętro - Tuplice. Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,18m2. Lokal położony jest na 4 piętrze, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ruczajowa

Zielona Góra,lubuskie

869 000 zł125 m² 6 952 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Oferta tylko w biurze prospace Biuro prospace oferuje na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie na trzecim piętrze przy ul.Ruczajowej w Zielonej Górze. Na 125 m2 rozmieszczono osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

350 000 zł39 m² 8 951,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przytulne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39,10 m2 wraz z balkonem oraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok. 1,63 m2 na Os. Manhattan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

249 000 zł44 m² 5 671,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,9 m zlokalizowane na 3 piętrze w niskim bloku w doskonałej lokalizacji Śródmieście Gorzowa Wielkopolskiego, tuż przy Galerii Askana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

635 000 zł95 m² 6 656,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - Ostatni dom w inwestycji "czeremchowa - Płoty" Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera, bez pcc i prowizji. Wszystkie szczegóły pod numeremzapraszamy do kontaktu! Metraż domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

269 000 zł39 m² 6 932,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,8 m , położone na parterze niskiego bloku w spokojnej, zielonej części osiedla Słonecznego w Gorzowie Wielkopolskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tomaszowo

Tomaszowo,lubuskie

178 000 zł46 m² 3 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Sprzedam mieszkanie w Tomaszowie. na 1 piętrze w kamienicy dwu piętrowej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią ( możliwość rozdzielenia pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

610 000 zł64 m² 9 604,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości dla siebie, lub dla swojej rodziny? Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,51 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z 2012 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

240 000 zł80 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż mieszkanie położone w Żarach, w kamienicy, na II piętrze, o pow. 80 m2 w cenie 240 tys. Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

619 000 zł68 m² 9 420,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż oferujemy komfortowe i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 67,83 m , położone na parterze nowoczesnego bloku z windą z poziomu zero. Budynek został oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żary

Żary,lubuskie

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1965

Nowa Niższa Cena! Do sprzedaży polecamy duże przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m2, składające się z pięciu pokoi, kuchni i dwóch łazienek oraz balkon. Dodatkowo dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Zielona Góra,lubuskie

395 000 zł53 m² 7 466,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w samym centrum miasta-mieszkanie 3 pokojowe- ul. Moniuszki Prezentowane mieszkanie znajduje się na 4 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Zielona Góra,lubuskie

299 000 zł38 m² 7 766,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

299 tys. Duża kawalerka z balkonem do adaptacji na 2 pok. Bezpośrednio 38,5m2, balkon, piwnica. Centrum, zadbane podwórko z placem zabaw, doskonała lokalizacja blisko parku Tysiąclecia. Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Nowogród Bobrzański

Nowogród Bobrzański,lubuskie

388 387 zł64 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Gotowe apartamenty nad Bobrem w Nowogrodzie Bobrzańskim! Urocze miejsce na niezalewowym terenie nad samą linią brzegową Bobru. Z jednej strony rzeka, z drugiej park. Przepiękna, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Nowa Sól,lubuskie

319 000 zł58 m² 5 462,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Prospace Finanse i Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,4 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Spółdzielcze

Nowa Sól,lubuskie

370 000 zł58 m² 6 388,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

EN Biuro nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,92 m zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

429 000 zł49 m² 8 758,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja do 28.07.25 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Gorzów Wlkp., ul. Starzyńskiego 28 os. Górczyn ( Manhattan) Powierzchnia: 48.98m Układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

698 000 zł76 m² 9 204,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy wyjątkową okazję - nowoczesny, przestronny 3-pokojowy apartament z garażem, położony przy ul. Zdrojowej w zielonej i spokojnej części Zielonej Góry. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 45 m z - Zielona Góra 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , usytuowane na 2. piętrze w kamienicy w Zielonej Górze. Do mieszkania przynależy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Londyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na Os. Europejskim, ul. Londyńska. Pow. 44,84 m2, położone na III piętrze w bloku z 2010r. Budynek w doskonałej kondycji, teren wokół zagospodarowany, na dziedzińcu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

315 000 zł32 m² 9 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 m2 usytuowane na parterze niskiego bloku zlokalizowanego przy ul. Długiej w Zielonej Górze. Mieszkanie ciepłe jasne i ustawne. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

612 000 zł77 m² 7 899,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,47 m , położone na jednym z najbardziej cenionych osiedli Górczynie w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Słubice

Słubice,lubuskie

429 000 zł46 m² 9 305,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, które znajduje się na 1 piętrze W centrum słubic - plac wolności. Mieszkanie posiada pow.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij