dowolna

Mieszkania na wynajem lubuskie - Oferty wynajmu mieszkań

293 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

293 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Zielona Góra,lubuskie

1 900 zł52 m² 36,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego przy ul. Chmielnej 38 w Zielonej Górze. Mieszkanie: na powierzchnię 52,20 m2 składają się: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

700 zł38 m² 18,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o pow. 38mkw. Położone na 4 piętrze w nowym bloku przy ul. Andersa. Mieszkanie odświeżone,zadbane, umeblowane: meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 600 zł48 m² 33,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w bloku z windą na 2gim piętrze mieszczącym się przy ul.Sportowej. Mieszkanie ma 47,70m2 i składa się z salonu z wyjściem na balkon, osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja dostępna od 01/10/2024r. Na wynajem mieszkanie w Gorzowie Wlkp. ul. Moniuszki. Zlokalizowane na wysokim parterze budynku. Bardzo dobra lokalizacja w Gorzowie/ Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sikorskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 300 zł23 m² 57,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Niewielka kawalerka w świetnej lokalizacji! Oferujemy do wynajęcia ekonomiczne i niezwykle atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, słoneczne mieszkanie 2-pkojowe o pow 36 mkw położone na 1 piętrze w niskim bloku z windą na Górczynie. Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie: sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Żary,lubuskie

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania36 m w centrum Żar, 2 pokoje Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36 m w centrum Żar, położone na 2. piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wazów

Zielona Góra,lubuskie

1 600 zł24 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje do wynajęcia umeblowana kawalerka o powierzchni użytkowej 23,83 m2, zlokalizowana przy ulicy Wazów w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cisowa

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł53 m² 46,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z garażem na osiedlu Leśnym w Zielonej Górze. Za całośc 2500 zł + opłata za prąd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żagań

Żagań,lubuskie

1 800 zł48 m² 37,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w Żaganiu 46,7 m , po generalnym remoncie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu jasnego, dwupokojowego mieszkania w Żaganiu, w pobliżu basenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ptasia

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł34 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna, zadbana kawalerka na I piętrze w bloku z windą na ulicy Ptasiej w Zielonej Górze. Kawalerka dostępna od 1 października Mieszkanie zlokalizowana na pierwszym piętrze (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 400 zł34 m² 69,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,30 m2 zlokalizowane w apartamentowcu - osiedle polanka Z przestronnym tarasem Z widokiem na las. Kompletnie wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 800 zł50 m² 35,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy państwu do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50,50 m.kw. NA ul. Batorego - 4 piętro. Opis Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Winna Góra

Świebodzin,lubuskie

2 600 zł47 m² 54,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy? Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Winna Góra w Świebodzinie. To doskonała propozycja dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Żary,lubuskie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 30 m , zlokalizowana na ul. Poznańskiej, w spokojnym bloku, blisko dużego parku. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze i posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 700 zł67 m² 40,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia - przestronne 3-pokojowe mieszkanie W nowoczesnym budynku Z windą. Lokal mieszkalny o powierzchni 67 mkw składający się z pokoju dziennego z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

950 zł22 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem jest kawalerka o pow. 22 m2 usytuowana na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku Na metraż mieszkania składa się przedpokój z aneksem kuchennym, łazienka, przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostrzyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie Z miejscem parkingowym W hali garażowej I komórką lokatorską Na wynajem świeżo oddane mieszkanie, umiejscowione na parterze w 2 piętrowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cisowa

Zielona Góra,lubuskie

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki przy ul. Cisowa 1D w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3-piętrowego budynku. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 520 zł47 m² 54,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje, wysoki standard! Przedstawiamy do wynajęcia nowe mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze nowego budynku w zachodniej części miasta. Na blisko 47 m2 powierzchni znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Zielona Góra,lubuskie

2 800 zł42 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

________rezerwacja_______ komfortowe, klimatyczne W centrum Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem i miejscem postojowym w hali garażowej budynku oraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 900 zł48 m² 39,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest komfortowy, nowoczesny apartament znajdujący się na IV piętrze IV kondygnacyjnego budynku w Śródmieściu przy ul. Wyszyńskiego. Rezydencja przy młynie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł31 m² 72,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie W bardzo dobrym stanie położone w nowym bloku na 3 piętrze. Budynek z windą oraz eleganckimi ciągami pieszymi. Teren dookoła bloku zagospodarowany, zamknięty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana z Kolna

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł42 m² 59,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowe, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 42,27 m2, z tarasem, ogródkiem oraz miejscem postojowym w hali garażowej, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego Zośki

Zielona Góra,lubuskie

1 225 zł30 m² 40,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 30 m2 usytuowany na IV piętrze bloku zlokalizowanego przy ulicy Tadeusza Zawadzkiego `zośki`. Układ pomieszczeń: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł36 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe! Do wynajęcia mieszkanie 2-pok. o powierzchni 35,5 m2! Przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 800 zł42 m² 65,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 900 zł42 m² 68,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe W centrum -przy najmie długoterminowym możliwość negocjacji ceny- do wynajęcia jasne, komfortowe, pachnące nowością mieszkanie usytuowane w nowo oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pok. z widokiem na park! Przedstawiamy do wynajęcia przytulne mieszkanie 2-pokojowe, położone na ostatnim piętrze budynku z windą. W mieszkaniu pozostaje wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Żagań,lubuskie

1 000 zł39 m² 25,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, ciepłe i wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

2 050 zł44 m² 46,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego przy ul. Lisiej 12 w Zielonej Górze. Lokal znajduje się na 5 piętrze nowoczesnego 6 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 900 zł78 m² 24,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01/10/2024r. Atrakcyjne mieszkanie 3- pokojowe na osiedlu Górczyn Mieszkanie o pow. 78m2 dwupoziomowe: i : salon, kuchnia, jadalnia, wc II : dwie sypialnie, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 450 zł40 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w dobrej lokalizacji Gorzów Wlkp., osiedle Górczyn ul. Walczaka, w pobliżu parku. Duża kawalerka 40m2 z wydzieloną częścią salonową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekonomiczna

Nowa Sól,lubuskie

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2-pokojowego mieszkania na wynajem w nowym budownictwie przy ul. Ekonomicznej 6 w Nowej Soli. idealnego dla par.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawrzyniaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Oferta wynajmu mieszkania w nowym bloku, idealnie spełniającego wymagania nawet najbardziej wymagających najemców. Mieszkanie znajduje się w świeżo wybudowanym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zielona Góra,lubuskie

1 900 zł33 m² 57,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowane mieszkanie dwupokojowe na I piętrze niskiego bloku zlokalizowane na osiedlu Wazów. Bardzo wygodny układ pomieszczeń: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od ręki Wymagana forma najmu- najem okazjonalny Oferta kierowana do obywateli polskich, 1-2 osób, niepalących. Przedstawiamy ofertę mieszkania do wynajęcia położonego w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne