dowolna

Mieszkania na wynajem lubuskie - Oferty wynajmu mieszkań

293 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

293 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

Żary,lubuskie

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka na os. Muzyków Szukasz umeblowanego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Informacje o mieszkaniu: powierzchnia: 34 m Piętro: IV Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedzikówny - Inki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny, przestronny apartament Os. Górczyn ul. D.Siedzikówny-Inki, Z miejscem postojowym pod budynkiem. Lokal o pow. 52 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyczółkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 800 zł54 m² 33,38 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze wysokiego budynku na bardzo chwalonym i docenianym przez mieszkańców Gorzowa osiedlu Staszica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 700 zł42 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszknie 3 pokoje 1 piętro osiedle sady-górczyn gorzów Wlkp. Wynajmę atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone w Gorzowie Wlkp., na Osiedlu Sady-Górczyn w bloku 3-piętrowym, na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 800 zł37 m² 48,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją i działką rod przy ul. Pomorska 32 Os. Dolinki w Gorzowie Wlkp.! mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze, wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 400 zł47 m² 29,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie składające się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z natryskiem i sporym przedpokojem o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 300 zł35 m² 65,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ptasia

Zielona Góra,lubuskie

1 500 zł48 m² 31,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie `os. Piastowskie Mieszkanie dostępne `od zaraz`. 47,8 m2. Zadbane i czyste klatki schodowe, atrakcyjna lokalizacja budynku, niski blok - ul. Ptasia więcej informacji : tel. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kokosowa

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe.duże na paterze w dobrej lokalizacji,otwarta kuchnia, po remoncie, od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na parterze w bloku przy ul. Narutowicza. ( os. Górczyn ) parametry nieruchomości: nieruchomość 40 m2 składa się z: - salonu z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 300 zł30 m² 76,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - nowoczesny, umeblowany apartament W zielonej górze Komfortowy apartament o powierzchni 30 mkw, na który składają się aneks kuchenny połączony z salonem, wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostrzyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie Z miejscem parkingowym W hali garażowej I komórką lokatorską Na wynajem świeżo oddane mieszkanie, umiejscowione na parterze w 2 piętrowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stilonowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią o pow. 50 mkw położone na 2 piętrze w niskim budynku przy ul. Stilonowej. Mieszkanie odświeżone, wymalowane, nowe panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 600 zł39 m² 66,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 500 zł38 m² 65,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne, jasne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 40 m2, usytuowane na parterze nowego budynku z windą, z 2017 roku. Budynek zlokalizowany na na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

Żary,lubuskie

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 32 m Spokojna okolica w pobliżu lasu, osiedle Zawiszy czarnego/żagańska Opis mieszkania: na wynajem oferujemy przestronną i jasną kawalerkę o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 900 zł78 m² 24,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o pow. 78 m2 położone na 4 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z salonu, aneksu kuchennego, sypialni, pokoju dziecięcego oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł42 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w centrum Z garażem Do wynajęcia 2-pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie usytuowane w centrum miasta. Budynek z windą. Winda zjeżdża do poziomu hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Osiedlu Staszica. Przedmiotem oferty jest dwu pokojowe mieszkanie usytuowane na dziesiątym piętrze w wysokim bloku, w Gorzowie Wielkopolskim na Osiedlu Staszica przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Zielona Góra,lubuskie

1 700 zł37 m² 45,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 37,3 m2, zlokalizowane przy ulicy Armii Krajowej na osiedlu Słonecznym w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwiadowców

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe na Os. Wieprzyce/słoneczne ul. Zwiadowców. Nowy budynek z 2024r. Pow. 51m2, parter z dużym balkonem. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 300 zł47 m² 49,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie W centrum Przedstawiamy Państwu ofertę najmu słonecznego mieszkania o powierzchni 47 mkw, składającego się z pokoju dziennego, jasnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Żagań,lubuskie

1 800 zł75 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe Żagań, ul. Dworcowa Do wynajęcia ciepłe i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe, położone w kamienicy na parterze, 75 m2, w Żaganiu na ul. Dworcowej. Kamienica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Konstytucji 3 Maja

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka w Śródmieściu. Składa się z: przedpokoju, dużego pokoju z szafą wnękową, z małej, ale ustawnej kuchni oraz łazienki. Przyjemne mieszkanie w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąska

Zielona Góra,lubuskie

1 800 zł40 m² 44,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagany najem okazjonalny (koszty notarialne ponosi właściciel) Oferujemy Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z antresolą zlokalizowane na II i III piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 300 zł35 m² 65,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zadbane 56 m2 mieszkanie w bloku X-piętrowym z windą, położone na Os Górczyn, ul. Sucharskiego. Na powierzchnię składają się: trzy osobne pokoje, w tym salon z balkonem/loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, przestronne dwa pokoje! Do wynajęcia mieszkanie o pow. 50 mkw., usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku. Rozkład: salon połączony z kuchnią (wyjście na balkon), sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Geodetów

Zielona Góra,lubuskie

2 700 zł67 m² 40,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3- pokojowe Z garażem i dużym balkonem,parter ul. Geodetów w Zielonej Górze. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 67,3 mkw, w nowoczesnym budynku. - kuchnia: meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz dwupokojowego, komfortowego, wyposażonego w meble mieszkania na Osiedlu Górczyn, z pełną infrastrukturą społeczną, w nowym bloku ? Dobrze trafiłeś. Oferta: mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł45 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do naszej oferty dołączyło odnowiony apartament na wynajem w Zielonej Górze w okolicy Parku Piastowskiego. Ten 3-pokojowy lokal o wysokim standardzie czeka na swojego pierwszego najemcę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawskiego

Żary,lubuskie

1 580 zł55 m² 28,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni mierzonej po podłodze 60 m , położone na 4. piętrze. Osiedlu Muzyków. Mieszkanie jest częściowo wyposażone, jak widoczne na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem luksusowy, dwupokojowy apartament z balkonem, w ścisłym centrum Zielonej Góry, na Placu Matejki. Apartament składa się z 2 pokoi (sypialnia i pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

3 100 zł47 m² 65,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe do najmu, dla studentów, media W cenie! Mieszkanie o pow. 47,1 mkw. usytuowane w niskim bloku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki połączonej z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na pierwszym piętrze przy ul. Ogińskiego w Gorzowie Wlkp. Parametry nieruchomości: nieruchomość 42 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Nowa Sól,lubuskie

2 400 zł39 m² 60,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego 2-pokojowego mieszkania na wynajem znajdującego się przy ul. Waryńskiego 7a w Nowej Soli. Lokal usytuowany jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ofertą wynajmu jest kawalerka w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn na ulicy Maczka. Mieszkanie jest dostępne od razu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe budownictwo, blok Z windą, dostępne od zaraz! Przedstawiamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Lokal o pow.45 m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w okolicy ul.Żwirowej 25 koło sklepu Biedronka o pow.ok 42m2. Kawalerka jest po generalnym remoncie i nikt nie mieszkał w niej jeszcze. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dygasińskiego

Żary,lubuskie

2 900 zł50 m² 58,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego. Tylko osoby niepalące, brak balkonu. Porządne mieszkanie w nowym bloku przy ul. Dygasińskiego, położone na parterze bez balkonu i tarasu, z miejscem postojowym.