dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 440 ogłoszeń

229 000 zł93,27 m² 2 455,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

Leszno Górne, mieszkanie 5 pokoi, 93,27 m2, sprzedam, cena 229 000 zł. Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam duże mieszkanie w Lesznie Górnym. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 200 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Trzebowie, gmina Sulęcin. Działki posiadają decyzję o warunkach zabudowy - dla budowy domu jednorodzinnego z niezbędną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł190 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż posiadłość o charakterze agroturystycznym. Obecny dochód miesięczny z wynajmowania pokoi to kwota 10.000zł. Na działce o powierzchni 2000m2 posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! 4 kąty nieruchomości prezentują: działkę budowlaną położona w Zielonej Górze, dzielnica Racula o pow. - 839 m2.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł100 m² 2 490 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko w platinum house - taka oferta! Oferuję do sprzedaży budynek użytkowy o powierzchni 100 m2 położony w centrum miejscowości Grzmiąca (gmina Cybinka). Budynek dotychczas pełnił.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł1 429 m² 149,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlana w Lubsku 1429 m2, możliwość podziału działki na dwie działki o powierzchni 714 m2. Gotowa pod Twój Wymarzony Dom! Szukasz idealnego miejsca na budowę domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł85 m² 4 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:842 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego na sprzedaż o powierzchni 85m2 położonego, w miejscowości Wysoka (66-433), w województwie lubuskim., PL. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł320 m² 3 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:402 m²

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży domu w Gorzowie Wielkopolskim. #twojaprzyszloscmaswojadres Wyjątkowy dom z panoramą miasta 320 m komfortu i elegancji Na.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł65 m² 3 384,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż | 65 m | Os. Staszica | I piętro Zapraszamy do zakupu atrakcyjnego lokalu usługowego o powierzchni 65 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł18 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż o powierzchni 18 m2 zlokalizowany w Zielonej Górze na Osiedlu Morelowym. Garaż murowany z bramą drewnianą, znajduje się w kompleksie garaży, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,50 m² 8 580,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojwego mieszkania usytuowanego na poziomie III piętra w niskim bloku zlokalizowanym przy ul. Widok na os. Dolinki w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ager nieruchomości oferuje na sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe o pow.38m2 położone na parterze w niskim odnowionym bloku po termomodernizacji na Os.Piastowskim przy ul.Zawadzkiego. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł7 900 m² 22,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym, położona w miejscowości Nowe Drzewce, gmina Szlichtyngowa, powiat wschowski, nr ewidencyjny działki: 204/1. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł6 238 m² 48,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży gruntów inwestycyjnych Borek, gmina Deszczno Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 6238 m , położony w miejscowości Borek, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko tutaj taka oferta - nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Twoje em, oferuje do sprzedaży przestronne 2 pokojowe mieszkanie w Krośnie Odrzańskim, przy ul. K. Pułaskiego o powierzchni 51,73.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł3 745 m² 114,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3.745 m , o charakterze gospodarczym, doskonała pod działalność inwestycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł156 m² 5 442,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 563 m²

! wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości! Jeśli szukasz miejsca do życia, do pracy na uboczu, w spokojnej i zacisznej okolicy, pośród zieleni, to rozgość się tutaj -.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 273 m² 101,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Ciecierzycach w obrębie Gminy Deszczno bezpośrednio przy drodze asfaltowej o pow. 1273 m2 Uzbrojenie terenu: - prąd przy działce -.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł183,21 m² 7 090,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 695 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 183,21 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1695 m2 w miejscowości Stare Polichno. Nieruchomość, która spełni wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł124,90 m² 5 996,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Twój biznes zasługuje na najlepszą lokalizację! Wyobraź sobie biuro, które od pierwszego dnia pracuje na Twój sukces. Bez remontów, bez ukrytych kosztów gotowe do wejścia od zaraz! Teraz masz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł82,60 m² 6 041,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy | 82,6 m | Wysoka ekspozycja | ul. Sczanieckiej Na sprzedaż przestronny i doskonale wyeksponowany lokal usługowy o powierzchni 82,6 m , położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł109,65 m² 6 374,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO sprzedaży lokal użytkowy, przygotowany pod działalność kosmetyczną. Możliwość zakupu wraz ze sprzętem! Lokal położony na Os Górczyn, parter, witryna. Nieruchomość wykończona w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł73,70 m² 8 806 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal usługowy z witrynami świetna ekspozycja i gotowy dochód! Biuro Lotus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy z dwoma niezależnymi wejściami, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 121 zł67,79 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   pokojow E mieszkanie Z balkonem W apartamentowcu! oferta bezpośrednia brak opłat za.

Szczegóły ogłoszenia

663 000 zł221 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:399 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment), żary, okolice Zielonego Lasu. Dom znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł898 m² 645,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości City Invest poleca Państwa uwagę działkę o powierzchni 890m2 położoną w miejscowości Zielona Góra. Teren znajduje się w centrum miasta Dolina Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 250 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży : 6 działek budowlanych #twojaprzyszloscmaswojadres Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Wysoka działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł4 055 m² 591,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Świebodziń - bardzo korzystna ekspozycja pod handel I usługi Powierzchnia 4055 m2. Wydane zostały warunki zabudowy pod dyskont spożywczy dla jednej z dużych sieci: - powierzchnia zabudowy do.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł150 m² 2 193,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 483 m²

Gościeszowice, gmina Niegosławice, dom poniemiecki o powierzchni około 150 m2, budynki gospodarcze i garaż o powierzchni około 234 m2, działka o powierzchni 24 arów, sprzedam, cena.

Szczegóły ogłoszenia

109 213 zł1 217 m² 89,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka spełni Twoje oczekiwania! Położona w kameralnym kompleksie 20 działek, z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł167 m² 2 988,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 166 m²

W samym sercu malowniczych Górek Noteckich w gminie Zwierzyn w województwie lubuskim czeka na nowych właścicieli nieruchomość, która łączy w sobie klimat dawnej wsi i urok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 73 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku z 2008 roku w Śródmieściu. Cena mieszkania: 549.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu ofertę zakupu działek z przeznaczeniem pod budowę domków jednorodzinnych. Na całość oferty składa się 51 działek o powierzchni od 1.094 m2 do 1.716 m2. Droga.

Szczegóły ogłoszenia

149 999 zł52,75 m² 2 843,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w miejscowości Bobrzany (woj. lubuskie). Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł106,60 m² 9 287,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny Janczewo, gmina Santok Oferuję na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Janczewo (gmina Santok). Odbiór budynku.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43,51 m² 5 630,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wschowa | niskie koszty utrzymania | 3 pokoje z balkonem mieszkanie do remontu W spokojnej okolicy Atrakcyjna propozycja dla osób szukających mieszkania do własnej aranżacji lub inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 046 m² 199,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

4 kąty Nieruchomości prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1 046 m2 - tylko 6 km od ścisłego Centrum Zielonej Góry wilkanowo - ceniona "sypialnia" zielonej góry.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł71 m² 5 493 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w pięknym otoczeniu. 4-pokojowe mieszkanie w Iłowej, w województwie lubuskim. Mieszkanie w pełni wyposażone wraz ze sprzętami, zadbane, dwustronne, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż przepiękną działkę położoną w Otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego. Działka budowlana! - warunki zabudowy wydane na dom mieszkalny, jednorodzinny. Absolutnie przepiękna.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł934 m² 481,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

! nowa niższa cena! Przedstawiam Państwu wyjątkowe działki budowlane o świetnym potencjale inwestycyjnym, położone w dynamicznie rozwijającym się centrum Strzelec Krajeńskich, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł974 m² 109,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa działka w dobrej cenie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w m. Ługi- gmina Otyń Teren jest objęty mpzp z symbolem mn-.