dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 443 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 443 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż przepiękną działkę położoną w Otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego. Działka budowlana! - warunki zabudowy wydane na dom mieszkalny, jednorodzinny. Absolutnie przepiękna.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł934 m² 481,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

! nowa niższa cena! Przedstawiam Państwu wyjątkowe działki budowlane o świetnym potencjale inwestycyjnym, położone w dynamicznie rozwijającym się centrum Strzelec Krajeńskich, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł974 m² 109,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa działka w dobrej cenie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w m. Ługi- gmina Otyń Teren jest objęty mpzp z symbolem mn-.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł340 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom marzeń przy rezerwacie przyrody oaza spokoju w sercu natury, zaledwie 5 minut od centrum Gorzowa. Jeśli marzysz o domu, który stanie się Twoją prywatną oazą spokoju miejscem, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Ostatnia działka ( pozostałe wszystkie sprzedane) w Zielonej Górze z bezterminowymi Warunkami Zabudowy. Ostatni moment w tym roku na kupno działki rolnej z możliwością zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł220 m² 4 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:338 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni ok. 220 m , położonego na działce o powierzchni 338.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł664 m² 309 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę w malowniczej miejscowości Radzyń nad Jeziorem Sławskim (sława), woj. lubuskie zaledwie 90 metrów od plaży! Sława i jej okolice to jedno z najczęściej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 854 m²

Oaza ciszy i spokoju. Dom z garażem z dużą działką(9860mkw, szerokość działki przy drodze asfaltowej wynosi 100m) nad jeziorem. Nie trzeba być rolnikiem, aby zakupić tę.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Dom, który daje spokój, przestrzeń i wygodę na co dzień W spokojnej części Kożuchowa czeka na Ciebie wolnostojący dom o powierzchni 160 m , który łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 615 m² 53,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nad jeziorem w miejsowości Ługi, gmina Dobiegniew, powiat Strzelecko-Drezdenecki 200 metrów od jeziora Osiek z wydanymi warunkami zabudowy. Opis nieruchomości: oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł3 300 m² 378,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 432 m²

Przestronna hala 3300 m z biurowcem | Janczewo | Duży potencjał | S3 Jeśli marzysz o miejscu, które idealnie dopasuje się do potrzeb Twojej firmy, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł60,06 m² 10 805,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy 3-pokojowy apartament Z ogródkiem I miejscem postojowym Oferujemy sprzedaż nowego, bezczynszowego apartamentu wykończonego pod klucz , położonego w kameralnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50,20 m² 7 948,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zamieszkaj w sercu Kostrzyna nad Odrą przestrzeń, komfort i świetna lokalizacja! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,2 m , położone na pierwszym piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł135 m² 6 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferuję elegancki, przestronny dom ( który stanowi połowę bliźniaka) o powierzchni użytkowej 135m , wybudowany w solidnej technologii w 1999r. To nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł336 m² 8 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż Dom postawiony nad samym brzegiem jeziora, województwo Lubuskie. Zainteresowanym mnóstwem zdjęć i dokumentacją prosimy o kontakt na e-mail, wyślemy usb Pendrive na skrzynkę.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł50,20 m² 10 737,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze. Ager nieruchomości oferuje na sprzedaż Jasne Komfortowe gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie o pow 50,20m2.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 104 m² 95,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki położona na obrzeżu Gorzowa Wlkp., administracyjnie gm. Deszczno, łagodzin. Pow. od 1.000m2 do 1.104m2, w regularnym kształcie prostokąta, dostępne media: woda, energia, gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł76 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Górczyn. Układ pomieszczeń: 4 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł54,60 m² 8 516,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Okazja: 3 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze W bloku Z niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Mieszkanie jak nowe, po generalnym remoncie. Na sprzedaż 3 pokojowe ładne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 412 m² 95,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka Budowlana w Dzierżowie (gmina Deszczno) Numer Działki: 183/14 Powierzchnia: 1412 m (0,1412 ha) atuty działki gotowa pod budowę! Na sprzedaż działka budowlana, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł50,77 m² 10 242,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na nowym osiedlu Wawrów Opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa Na sprzedaż unikalny lokal użytkowy o powierzchni 117,30 m, usytuowany na I piętrze kamienicy z bogatą historią, w której obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł5 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położone w miejscowości Lubiechów (woj. lubuskie), w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod inwestycję lub budowę domu. Działka nr 133.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 500 zł88,58 m² 7 716,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bliźniak w cenie mieszkania. Wkrótce nowa inwestycja w Żarach, dwa parterowe budynki w zabudowie bliźniaczej, każdy po 88m2 ze strychem przy ul. Turkusowej w Żarach. Projekt domu-Dom.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł2 352 m² 14,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o pow. 23,5 ara położona w obrębie Wieprzyce gm. Bogdaniec, niedaleko zjazdu z S3. Dojazd z Gorzowa bardzo szybki, zjazd z ulicy Kostrzyńskiej przed.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł136 m² 9 485,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom parterowy , w stanie do zamieszkania. Pompa ciepła , rekuperacja , garaż , brama na pilot , teren ogrodzony , dwie łazienki , pralnia , sypialnia i pokoje dziecięce po 15 m.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł131,85 m² 7 205,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Nowoczesny parterowy dom wolnostojący na zamkniętym, kameralnym osiedlu w Ochli. Prezentujemy do sprzedaży dom w stanie deweloperskim położony na bardzo ładnym, ogrodzonym osiedlu, otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

591 000 zł190 m² 3 110,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 923 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu piękny, duży dom 190 m2 wraz z otaczającą go działką o powierzchni 4923 m2 oraz z budynkiem gospodarczym w malowniczej części powiatu.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł4 923 m² 117,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka niezabudowana położona W zielonej górze W dzielnicy kiełpin Działka o powierzchni 4.923 mkw (0,4923 ha), położona w południowej części Zielonej Góry.Teren na którym.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł5 671 m² 246,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana W zielonej górze-racula Działka budowlana o łącznej powierzchni 5.671 mkw, w miejscowym planie zagospodarowania oznaczona symbolem MN, U2. Działka jest zabudowana trzema.

Szczegóły ogłoszenia

135 500 zł100 m² 1 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

O więcej informacji proszę dzwonić na podany numer.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow.62,60m2 mieszczące się w bloku 10cio piętrowym na 3cim piętrze z windą na os.Piaski. Nieruchomość składa się z 3ch przestronnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł460 m² 2 717,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 757 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Strzelcach Krajeńskich, w powiecie strzelecko - drezdeneckim, w spokojnej i zacisznej okolicy sprzyjającej prowadzeniu działalności.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł50,80 m² 7 775,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ager nieruchomości oferuje państwu na sprzedaż Ustawne Funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o pow.50,8m2 położone na 3 piętrze w niskim bloku na Os.Śląskim w spokojnej okolicy otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł76 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m2, położne na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym. Czysta, zadbana klatka schodowa z instalacją domofonową. Budynek oddany do użytku w 1991.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż nieruchomość gruntowa O powierzchni 1300 m W nowinach wielkich ***możliwość dokupiena graniczącej działki z zabudowaniami o pow. 1040 m za dodatkowe 110 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł132,40 m² 5 098,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 646 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Bledzewie. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni ok. 16,5 ara. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł80,20 m² 7 094,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Komfortowe, przestronne mieszkanie 3 pokojowe na Os. Piaski, tzw. Szklane Domy. Na pow. 80,60 m2 składa się: obszerny hol, duży salon połączony z kuchnią, jadalnią i otwartym ogrodem zimowym,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł45,83 m² 10 037,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w Nowej Soli o powierzchni 45,83m2 usytuowaną na 2 piętrze w nowym bloku z windą. Układ pomieszczeń: - przestronna jasna.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł1 050 m² 126,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o pow. 10,5 ara każda, położone w miejscowości Kłodawa, niedaleko jeziora Polnego. Działki z wydanymi warunkami zabudowy z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

256 575 zł34,21 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie | dostępne od ręki z piwnicą, z garażem lub Z miejscem postojowym oferta bez podatku pcc2% i Wynagrodzenia dla Biura! W niniejszej ofercie prezentujemy Państwu.