dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 442 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 442 ogłoszenia

311 000 zł3 112 m² 99,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Duża działka budowlana w Janczewie. Powierzchnia 3112 mkw., kształt zbliżony do kwadratu. Położona przy drodze asfaltowej, dobry dojazd z Gorzowa. Uzbrojenie w drodze. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł13 880 m² 64,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 13 880 m2, położona w malowniczej miejscowości Rudnica (gmina Krzeszyce, powiat sulęciński). Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

689 999 zł206 m² 3 349,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny dom jednorodzinny, który dzięki swojej wyjątkowej lokalizacji i układowi pomieszczeń świetnie sprawdzi się jako miejsce do życia dla rodziny. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż dwie działki rolne, z dużym potencjałem inwestycyjnym - aż 40.780 m terenu do zagospodarowania. Działki położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

312 264 zł43,73 m² 7 140,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 43,73m2 usytuowane w I etapie inwestycji deweloperskiej przy ul. Tkackiej w Sulechowie. W cenie mieszkania komórka lokatorska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł68,07 m² 9 093,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opłata rezerwacyjna tylko 5.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Domy W cenie mieszkań, już od 619.000 zł. Kontynuacja osiedla - nowy etap budowy - osiedle złote piaski! domy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Świetna inwestycja, lokal W ścisłym centrum miasta odręba własność Z udziałem W gruncie Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwóch lokali użytkowych o łącznej powierzchni 93,04m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł3 500 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 891 m²

Zielona Góra, budynek biurowy 3500 m2, sprzedam, 2 100 000 zł. Na ogrodzonym terenie o powierzchni 1 891 m2,znajduje się budynek biurowy oraz budynek techniczny i trafostacja. Obiekt biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 997 m² 99,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o pow. 2997 m2 położona w Gorzowie Wlkp. przy ul. Skrajnej, obręb Siedlice. Dojazd do działki drogą asfaltową. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł131,85 m² 7 394,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronny dom mieszczący się na zamkniętym osiedlu w Zielonej Górze, dębowa Polana - Ochla. Dom jest w stanie deweloperskim. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł49,13 m² 11 194,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dużym potencjałem | 49,13 m | balkon | 2 piętro | Zielona Góra - Dolina Gęśnika Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,13 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45 000 m² 8,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duży teren inwestycyjny w Boleminie i Brzozowej np pod.farmę fotowoltaiczną,osiedle domów,inne. Zjazd z głównej drogi krajowe 22,Gorzowa Wlkp w kierunku Kostrzyn-Berlin,następnie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 066 m² 186,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana na kameralnym Osiedlu Ruczajowym w miejscowości Łaz tuż pod Zieloną Górą o powierzchni 1066 m2 w otoczeniu wyłącznie nowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł53,10 m² 7 250,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do kupna rozkładowego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na cichym i spokojnym osiedlu Zacisze, jednym z najbardziej popularnych i pożądanych osiedli w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł79 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki znajdujące się w m. Ulim, gm Deszczno o łącznej powierzchni 7,9 ha. Na jedną z działek wydana jest decyzja o warunkach zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Gwiaździstej osiedle Słoneczne. Nieruchomość mieści się na szóstym piętrze, dziesięciopiętrowego budynku z windą. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł3 000 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

:link do strony :KONTAKT DO AGENTA Bogusław Zalewski  

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł761,90 m² 2 362,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:42

 

Parking:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę inwestycyjną - na sprzedaż nieruchomość w południowej części miasta Żagań.

Szczegóły ogłoszenia

156 390 zł1 203 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, gdzie sielski spokój łączy się z szybkim dojazdem do miasta? Zależy Ci na pełnej infrastrukturze i swobodzie wyboru najlepszego metrażu?.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Umowa przedwstępna. Mieszkanie o pow 48mkw, 3-pokojowe z aneksem kuchennym położone na 2 piętrze w 10-letnim bloku 5-piętrowym z windą na os. Manhattan. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 096 m² 163,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej z wydanymi warunkami zabudowy, położonej w zielonej i spokojnej dzielnicy Zielonej Góry Zawada. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 000 zł865 m² 8 091,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż obiekt turystyczny, całoroczny patio apartamenty, położony nad Jeziorem Łagowskim w Łagowie, województwo lubuskie. Zapraszam Państwa do zakupu i dalszego prowadzenia patio.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł91,80 m² 4 466,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:231 m²

Wymiarki, dom w zabudowie szeregowej o pow 92 m2,w spokojnej okolicy, 3 pokoje, cena 410 000 zł, sprzedam. Twój spokojny dom wśród zieleni. Wyobraź sobie poranek z kawą w ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł64,01 m² 10 701,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta w biurze prospace 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Anny Jagiellonki | Zielona Góra | Dostępne od zaraz! Wykończone "pod klucz" | Nowe budownictwo | Spokojna okolica wśród.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł53,50 m² 3 158,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnym kącie w spokojnej okolicy, z dostępem do natury i możliwością własnej aranżacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł137,39 m² 16 012,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Między zielenią a miastem penthouse, który daje oddech Są takie miejsca, które trudno porównać z czymkolwiek innym. Ostatnie piętro. Jedno mieszkanie. Cisza, której nie zakłóca sąsiad.

Szczegóły ogłoszenia

616 200 zł51,35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowy dwupokojowy apartament 51,35m2 położony na 3 piętrze apartamentowca z windą, przy ul. Jana z Kolna w Zielonej Górze. Niedawno wykończony, ukoi niejedno oko i sprosta.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 077 m² 389,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dzień dobry, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w Przełazach Os. Wenecja. Działka budowlana numer 289/44 o powierzchni 1077 m2.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł135 m² 2 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta | przestronne mieszkanie 135 m | 7 pokoi | nowa sól, ul. Muzealna Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o imponującej powierzchni 135 m , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł90 m² 8 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Kompleks luksusowych, całorocznych domów nad jeziorem niesłysz! pierwsza linia brzegowa - prywatna, piaszczysta plaża oraz kąpielisko wyłącznie dla mieszkańców! ekskluzywna marina Z 3.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 115 m² 49,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu, duże działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomości położone są w miejscowości Chichy ( Gmina Małomice) w odległości ok. 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł58,54 m² 9 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:255 m²

Już gotowe! Apartamenty z ogrodami lub tarasami na nowym, kameralnym osiedlu na Jędrzychowie w Zielonej Górze przy ulicy Goździkowej! i pcc! Szczegóły u Marty Hozakowskiej tel.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży działki na ul. Komeńskiego (obok ul. Owocowej) w Gorzowie. #twojaprzyszloscmaswojadres Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brody, działki, 1000 m2, 70 000 zł, sprzedam. Do sprzedania 12 sąsiadujących ze sobą działek w miejscowości Suchodół. Działki są różnej wielkości - od 800 m2 do 1000 m2. Na mapce oznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 543 m² 45,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rudna wieś w Polsce położona w województwie lubuskim, w powiecie sulęcińskim, w gminie Krzeszyce, na skraju lasów sulęcińsko-skwierzyńskich, polecamy Państwu dziewięć działek.

Szczegóły ogłoszenia

120 120 zł1 007 m² 119,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta bezpośrednia! Od 1001 m2 w cenie 120 1205 złotych działki budowlane w miejscowości Karszyn, 2 km od Kargowej. Prezentujemy na sprzedaż działki budowlane, ujęte w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 843 m² 48,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu dużą, niezabudowaną nieruchomość gruntową w spokojnej i cichej części wsi Brzeźnica (pow. żagański). Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł62 m² 4 580,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Szprotawa, mieszkanie 3 pokoje, 62 m2, sprzedam, cena 284 000 zł. Nowa cena! Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam mieszkanie w Szprotawie. Nieruchomość mieści się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł105,92 m² 5 277,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę czteropokojowego mieszkania o powierzchni 105,92m2, położonego, przy ul. Londyńskiej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 148 zł60,84 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   ustawne 3- pokojow E mieszkanie Z ogródkiem W apartamentowcu! oferta bezpośrednia brak opłat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Dolinki.? Przedstawiamy Państwu mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 32 m2 usytuowane na 8 piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij