dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 445 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 445 ogłoszeń

495 000 zł103,10 m² 4 801,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Duże mieszkanie w Śródmieściu przy ul. Roosevelta 16 w Gorzowie Wlkp. Polecam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 103,10 m , zlokalizowane przy ulicy Roosevelta.

Szczegóły ogłoszenia

118 400 zł1 480 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona jest w miejscowości Bolemin, w gminie Deszczno, w odległości ok. 13 km od Gorzowa Wielkopolskiego. To spokojna i zielona okolica, idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł67,42 m² 3 396,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na parterze w miejscowości Bożnów, zaledwie kilka minut od Żagania. Lokal idealny dla osób szukających wygodnej przestrzeni bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł98,13 m² 7 642,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Duże, nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie na najmodniejszym osiedlu w mieście. Oferujemy na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o łącznej powierzchni 98,13 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł40,30 m² 14 491,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szlachecka Collection spójny projekt, realny standard, bez kompromisów. Gotowe mieszkanie, w którym nie musisz podejmować żadnych decyzji. 40 m zaprojektowane tak, żeby od pierwszego dnia.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł73 m² 8 561,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Oferta zarezerwowana Solidnie i uczciwie odremontowane mieszkanie w najlepszej dzielnicy miasta. Miejsce w którym docenisz bliskość lasu, a jednocześnie dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

82 610 zł1 502 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

66-330 Silna, gm. Pszczew, pow. międzyrzecki, woj. lubuskie. Cena: (55 zł/m2) plus udział w drodze Odległości: jezioro Chłop 1,5 km, silna 1,5 km, pszczew 6 km, międzyrzecz 18 km, gorzów 53 km.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Twój kawałek spokoju tuż obok miasta działki budowlane w Ulimiu przy ul. Rolnej Są miejsca, w których nie trzeba się spieszyć. Wystarczy zjechać z głównej drogi, zwolnić, otworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 893 m2 zlokalizowana Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno przy ulicy Skwierzyńskiej, oddalona około 9 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana przy jeziorze Strzelce Krajeńskie lokalizacja: wyjątkowa okazja działka położona w Strzelcach Krajeńskich przy ul. Lipowej, bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Dolnego. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48,30 m² 9 089,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, 3 niezależne pokoje Oferujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł583 m² 4 802,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 147 m²

Prosperujący obiekt turystyczno-hotelowy usytuowany w Nowej Zielonej Górze. Nieruchomość zabudowana budynkiem wolnostojącym, dwukondygnacyjnym w całości podpiwniczonym. Budynek użytkowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tania Dz. bud., Łęgowo, woj. Lubuskie, od 34128zł, 36 zł/m.kw. Okazja inwestycyjna! Powierzchnie od 948 do 1450 m.kw., działki w trakcie podziału geodezyjnego. Nieruchomość z warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł154,60 m² 2 878,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Budynek mieszkalny wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony na działce o powierzchni 2228 m2 w miejscowości Dryżyna, gm. Szlichtyngowa Powierzchnia domu według dokumentów: - 91,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł68,98 m² 9 350,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy apartament położony na I piętrze nowego budynku przy ul. Karkonoska. Nieruchomość o wysokim standardem wykończenia, przemyślanym układem pomieszczeń. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie prezentuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni 1000 m2 w Gorzowie Wielkopolskim, w świetnym położeniu przy ulicy Leszczynowej, nieopodal ulicy Koniawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

320 100 zł1 455 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy(mpzp) w Słonem. Powierzchnia: 1455 m Lokalizacja: ul. Brylantowa, słone, gmina Świdnica Opis: duża i przestronna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł90 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie z ogródkiem- bezczynszowe w Kamienicy 3 rodzinnej. Do sprzedaży oferuję przestronne mieszkanie w urokliwej kamienicy, położone na I piętrze. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł44,39 m² 9 439,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z piwnicą > dostępne od ręki oferta bez podatku pcc 2%! - Faktura Vat przy sprzedazy Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,39m2 zlokalizowane w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 386 zł64,02 m² 9 362,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| z adzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   oferta bezpośrednia brak opłat za pośrednictwo -0% 3- pokojow E Z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł140 m² 1 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:662 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnym, zielonym zakątku, z dala od miejskiego zgiełku ale blisko miasta? Ta oferta to doskonały kompromis między naturą a dostępem do cywilizacji! Na.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł40,07 m² 5 864,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje ,parter, kamienica w dzielnicy Zatorze. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,07 m , położonego na parterze w kamienicy przy ul. Głogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł343,10 m² 5 770,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 013 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom o powierzchni 284,4 m w malowniczej Iłowej - przestrzeń, komfort i spokój w jednym miejscu! Z przyjemnością prezentujemy przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł175 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro nieruchomości Dom posiada w ofercie sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Jędzrychowie na 175 mkw rozmieszczono - piwnica - garaż z kanałem. 3 pomieszczenia , które.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł47,34 m² 9 695,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania na Osiedlu Górczyn, przy Parku 750-Lecia. Lokalizacja I otoczenie: lokal mieszkalny położony na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł72 m² 9 027,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Nowa niższa cena link do spaceru 3D: Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego lokalu na wynajem o powierzchni użytkowej 72 m2 na którą składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

5 501 600 zł27 508 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny W sulechowskiej strefie przemysłowej - działka graniczy z dawną trasą S3 - przeznaczona w planie miejscowym pod budowę obiektów przemysłowo-składowych.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł300 m² 3 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Lubieszów, gmina Wymiarki, dom z obiektem mieszkalno-użytkowym, sprzedam cena 925 000 zł. Wyjątkowa okazja inwestycyjna - kompleks dwóch budynków. Doskonała lokalizacja w rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena 375.000 zł! Podpisz umowę do końca września i ciesz się piękną agroturystyką w sercu lasu. Na sprzedaż wyjątkowa agroturystyka położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł78,08 m² 4 469,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży klimatyczne mieszkanie położone w miejscowości Stare Kurowo w powiecie strzelecko-drezdeneckim w województwie lubuskim. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł6 600 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Poranna kawa na tarasie. Szum Drawy zamiast hałasu miasta. Wieczorem ognisko, rozmowy, śmiech i rzeka, która spokojnie płynie obok. To może być Twoje życie. - działka przy samej rzece Drawie -.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł1 015 m² 196,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana - 1015 m w Zagórzu pod Zieloną Górą Teraz nowa, niższa cena! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż tylko gruntu - miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Słoneczne, gorzów Wlkp Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na 3 piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł112 m² 4 008,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 4 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie II piętra w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej przy ul. Mieszka 1 w Gorzowie Wielkoposkim.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł133,35 m² 7 116,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:879 m²

Dom w super lokalizacji Śródmieście Gorzowa, w zabudowie bliźniaczej, poniemiecki, gruntownie wyremontowany i rozbudowany. Lokalizacja ul. Kasprowicza gwarantuje łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł69,40 m² 4 683 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 69,40m2 na I piętrze (środkowe). Lokal posiada loggie oraz osobną i łazienkę i wc. Na dzień dzisiejszy do wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną we wsi Cisowa koło Lipinek Łużyckich. Działki w trakcie podziału w oparciu o wydaną decyzję o warunkach zabudowy. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł4 678 m² 23,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Górki Noteckie w gminie Zwierzyn w województwie lubuskim. Działka położona w spokojnym i cichym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł3 500 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 891 m²

Zielona Góra, budynki biurowe, sprzedam, 2 100 000 zł netto. Budynki biurowe w centrum Zielonej Góry, z wewnętrznym parkingiem. Łączna powierzchnia użytkowa budynków wynosi 3499,67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 034,96 m² 4 347,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Obiekt hotelu z restauracją ale też świetne miejsce do przebudowania na główną siedzibę firmy lub gabinety lekarskie. Nieruchomość zabudowana dwoma budynkami, do tej pory funkcjonującymi jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle niwa, zielona Góra Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 47,31 m ,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij