dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 445 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 445 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorów

Nowa Sól,lubuskie

454 000 zł48 m² 9 537,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowym bloku z windą cichobieżną przy ul. Konstruktorów w Nowej Soli. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brzezie k. Sulechowa

Brzezie k. Sulechowa,lubuskie

115 000 zł875 m² 131,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka niezabudowana położona W brzeziu k/sulechowa Działka gruntu o powierzchni 875 mkw o regularnym kształcie prostokąta położona na terenie gdzie obowiązuje miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Rudnica,lubuskie

150 000 zł3 200 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o pow. 32 arów położona w Rudnicy gmina Krzeszyce. Działka położona bezpośrednio przy rzece Lubniewce, która jest naturalną granicą działki na odcinku ponad 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł53 m² 7 552,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52,83 m2 wraz z dużym tarasem o powierzchni 12,74 m2 na os. Europejskim w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

449 000 zł52 m² 8 678,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,74 m , zlokalizowane na parterze w nowoczesnym budynku z 2021 roku, przy ulicy Kotsisa 17, na spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie położone w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Staszica. Pow. 46 m2, 2 pokoje, usytuowane na I piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 60-tych. Na metraż mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

295 000 zł58 m² 5 042,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie Parter - Gwiaździsta - na sprzedaż Oferta sprzedaży jest mieszkanie usytuowane na poziomie parteru w 2- rodzinnym budynku mieszkalnym położonym przy ul. Gwiaździsta 2 w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wrocławska

Nowa Sól,lubuskie

99 000 zł28 m² 3 535,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 28 m , położonego przy ul. Wrocławskiej wnowej Soli. Lokal został niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korcza

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł63 m² 5 414,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3 pokojowe na os. Górczyn ul. Korcza. Lokalizacja odsunięta od głównej drogi, przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców. Mieszkanie 3 pokojowe położone na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 690 000 zł336 m² 5 034,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:573 m²

Przestronny, duży dom Z garażami na chynowie, z doskonałym dojazdem do centrum Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 335,7 m2 wraz z dużym garażem o pow. 69,6 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

849 000 zł67 m² 12 671,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywny, 3 pokojowy apartament położony przy ul. Obywatelskiej os. Dominopark sprzedawany z całym wyposażeniem i umeblowaniem widocznym na zdjęciach. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łośno

Łośno,lubuskie

112 210 zł1 603 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki Z przeznaczeniem pod budowę domu W łośnie, gmina kłodawa, tuż przy lesie. Na sprzedaż 3 działki znajdujące się we wsi Łośno, która znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

419 000 zł60 m² 7 006,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,8 m2 wraz z balkonem o powierzchni ok. 4,5m2 oraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok. 2,5 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

319 000 zł47 m² 6 758,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o pow. użytkowej 47,20 m2 usytuowanego na I piętrze przy ul. Pomorskiej (os. Dolinki) parametry nieruchomości Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

270 000 zł46 m² 5 934,07 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w bloku na osiedlu Dolinki. Nieruchomość o powierzchni 45,5 m2 znajduje się na 3 piętrze dziesięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żary

Żary,lubuskie

245 000 zł46 m² 5 291,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż ładne mieszkanie położone w zadbanej kamienicy w Żarach, na parterze, o pow. 46,30 m2 w cenie 245 tys. Lokal składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

125 000 zł1 011 m² 123,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działki budowlane O powierzchni 10a oraz 17a znajdujące się W gorzowie wlkp., OBRĘB CHRÓŚCIK. Na sprzedaż działki budowlane znajdujące się w Gorzowie Wlkp., obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Niwiska

Niwiska,lubuskie

47 115 zł1 047 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania trzy działki budowlane w miejscowości Niwiska, gmina Nowogród Bobrzański 5 km do granicy miasta Zielona Góra. Do sprzedaży trzy bardzo atrakcyjne działki budowlane usytuowane obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Karnin

Karnin,lubuskie

304 000 zł4 600 m² 66,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana O powerzchni ok 4600 M2 ( wraz Z drogą wewenętrzną). Wszystkie media W drodze głównej! Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Żary,lubuskie

499 000 zł110 m² 4 548,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Twoje wymarzone miejsce czeka na Ciebie! Przedstawiamy Państwu ofertę, która z pewnością przyciągnie uwagę najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

235 000 zł37 m² 6 385,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, os. Dolinki, gorzów wlkp. ***rezerwacja*** Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Widok w Gorzowie Wlkp., usytuowane na IV piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Morelowa

Zielona Góra,lubuskie

59 999 zł16 m² 3 749,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Oferta tylko w biurze prospace Biuro prospace oferuje na sprzedaż garaż na oś. Morelowym w Zielonej Górze. Garaż o powierzchni ok 16m2 z wbudowanym kanałem samochodowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie naszego biura posiadamy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o podwyższonym standardzie. Nieruchomość usytuowana jest na osiedlu Konstytucji 3 Maja w Nowej Soli. Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 750 000 zł302 m² 5 788,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:899 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. ***bez prowizji dla kupującego*** Dom wybudowany około roku 2008 (oddany do użytku w 2018 r) , zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słonecznikowa

Deszczno,lubuskie

59 000 zł1 211 m² 48,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 3 działki W deszcznie Z przeznaczeniem pod budowę domów jednorodzinnych. Super cena! Na sprzedaż 3 działki, każda o powierzcjni 1200 m2, znajdujące się w Maszewie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Nowa Sól,lubuskie

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie blisko centrum w Nowej Soli. Mieszkanie położone na 1 piętrze w kamienicy. W mieszkaniu zostały wymienione instalacje. Nieruchomość składa się z: -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawy

Zielona Góra,lubuskie

359 900 zł45 m² 8 013,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ldk Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze o pow. ok. 45 m2, usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku, z dedykowanym miejscem naziemnym!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Lubsko,lubuskie

114 500 zł66 m² 1 734,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż, w trybie z wolnej ręki w drodze pisemnego przetargu ofertowego, nieruchomości, którą stanowi lokal mieszkalny nr 1, położony w Lubsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

421 990 zł44 m² 9 656,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m2 ( w tym piwnica o powierzchni 2,4m2), położone na II piętrze w bloku wielomieszkaniowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

260 000 zł1 054 m² 246,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W ochli. Powierzchnia działki: 1054 m2 przeznaczenie: działki powstałe w wyniku podziału działki, na którą były już wydane warunki zabudowy - budownictwo jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

419 000 zł46 m² 9 148,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone i umeblowane, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie na Os. Piaski. Mieszkanie o powierzchni 45,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł48 m² 8 347,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dla biura. Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone i umeblowane, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie na Os. Piaski. Mieszkanie o powierzchni 47,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

152 000 zł4 370 m² 34,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nietkowice gmina Czerwieńsk Działka rolna Klasyfikacja gruntu :r VI,V -powierzchnia 4370 m2 -wymiary:116x34x116x37 Działka rolna położona w woj. lubuskim we wsi Nietkowice powiat zielonogórski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 170 000 zł112 m² 10 446,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Stylowy dom W zielonej górze - racula Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży pięknego, nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej. Budynek został zaprojektowany z wielką starannością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

340 000 zł87 m² 3 921,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż mieszkanie położone w Żarach, w kamienicy, na I piętrze o łącznej pow. 86,70 m2 w okazyjnej cenie 340 tys. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Radęcin

Radęcin,lubuskie

156 000 zł624 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 4 działki znajdujące się przy samym jeziorze W miejscowości radęcin, gmina dobiegniew. Działki Z przeznaczniem pod budowę domków letniskowych. Cena: 262,82 zł/m2 ***kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bogdaniec

Bogdaniec,lubuskie

242 000 zł4 400 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest 44 arowa działka w Bogdańcu z wydanymi warunkami zabudowy dla trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących. Dojazd drogą gminną, w sąsiedztwie nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

448 000 zł45 m² 9 977,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie ma świetny układ i nadaje się ono jako inwestycja i lokata kapitału lub wymarzone mieszkanko na Start Mieszkanie w niskim bloku 44,9m2 składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rzeźnicka

Skwierzyna,lubuskie

5 500 000 zł4 641 m² 1 185,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 641 m²

Ofertą sprzedaży jest plac o łącznej powierzchni 4641 m2. Teren inwestycyjny zlokalizowany w zachodniej części Polski, województwa lubuskiego bardzo bliskiej odległości autostrady A2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzepielów

Krzepielów,lubuskie

535 000 zł236 m² 2 266,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Możliwa zamiana na mieszkanie w Głogowie. Prezentuję ofertę sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 236 m . Nieruchomość usytuowana jest na obszernej działce o powierzchni 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

246 000 zł48 m² 5 168,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie położone w bloku w Żarach, na IV piętrze, o pow. 47,60 m2 w cenie 246 tys. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, w-c.