dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 451 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 451 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Zielona Góra,lubuskie

159 250 zł637 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona na nowopowstałym osiedlu na obrzeżach Zielonej Góry. Dookoła nowa zabudowa jednorodzinna, dużo przestrzeni, spokojne i bardzo przyjemne miejsce. Dla działki zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów

Kożuchów,lubuskie

200 000 zł64 m² 3 100,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super cena! Mieszkanie 3-pokojowe w Kożuchowie! Nowa oferta sprzedaży mieszkania w miejscowości Kożuchów, położonej nieopodal Nowej Soli. Mieszkanie znajduje się na III piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

480 000 zł75 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy do sprzedania mieszkanie mieszczące się na parterze w domku jednorodzinnym wolnostojącym na ul.Warszawskiej na działce o pow.350m2. Istnieje możliwość wydzierżawienia dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wojcieszycka

Kłodawa,lubuskie

235 000 zł4 232 m² 55,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem ofert są cztery działki przeznaczone pod budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz budynku usługowego. Nieruchomości o powierzchniach od 0,1310 do 0,4232 ha. zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł45 m² 6 572,87 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 45,49 m2 wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 2,05 m2 na Os. Dolinki w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

649 000 zł89 m² 7 292,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Opłata rezerwacyjna tylko 5.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Domy W cenie mieszkań, już od 519.000 zł KONTYNUACJA OSIEDLA - NOWY ETAP BUDOWY - OSIEDLE ZŁOTE PIASKI! DOMY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kostrzyn nad Odrą

Kostrzyn nad Odrą,lubuskie

289 000 zł1 337 m² 216,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz atrakcyjnej i ładnie położonej działki w cichej okolicy? Jeśli tak, to nasza oferta jest dla Ciebie! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana, położoną na Osiedlu Drzewice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wysoka

Wysoka,lubuskie

45 000 zł1 318 m² 34,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 2 działki budowlane 1312m2 oraz 1318m2. Dojazd do działek z kilku stron.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

849 000 zł119 m² 7 141,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:116 m²

Nowe kameralne osiedle apartamentów z ogrodami `nad Strumykiem` na osiedlu Jędrzychów w Zielonej Górze - już wybudowane! i pcc! Oferta dla szukających wyjątkowego miejsca do mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, Słoneczne

Jesiona,lubuskie

429 000 zł70 m² 6 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:413 m²

Wyjątkowa oferta - na sprzedaż urokliwy domek letniskowy położony w malowniczej miejscowości Jesionka, w gminie Kolsko, w województwie lubuskim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Strychy

Strychy,lubuskie

399 000 zł86 m² 4 644,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

**rezerwacja**! - Zapraszamy do zakupu prawej części domu! **o K A Z J A**! nowy dom W zabudowie bliźniaczej W trakcie budowy bez podatku pcc (2%) W niniejszej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wierzbno

Wierzbno,lubuskie

399 000 zł86 m² 4 644,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:676 m²

Nowy dom W zabudowie bliźniaczej W trakcie budowy(do stanu deweloperskiego) bez podatku pcc (2%) wraz Z pompą ciepła! W niniejszej ofercie prezentuje Państwu na sprzedaż lewą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

525 000 zł62 m² 8 481,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,9 m2 położone na parterze przy ul. Pionierów Zielonej Góry. W skład mieszkania wchodzi przestronny pokój dzienny, 2 sypialnie, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łupowo,lubuskie

1 300 000 zł230 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom o pow. 230m2 posadowiony na niespełna 15 arowej działce w miejscowości Łupowo. Na parterze budynku mieszkalnego znajduje się salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osiedle Poznańskie

Osiedle Poznańskie,lubuskie

635 000 zł149 m² 4 261,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany w oparciu o projekt willa Konstancja. Działka ma wielkość 1360 m . Dom jest w stanie surowym zamkniętym. Materiał do budowy to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

480 000 zł75 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łagodzin

Łagodzin,lubuskie

149 000 zł1 155 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na obrzeżach Gorzowa, ewidencyjnie obszar gm. Deszczno, obręb Łagodzin. Aktualne pozwolenie na budowe domu jednorodzinnego wg projektu antares 2t. Wylany fundament, stan 0. Dostępne media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł46 m² 7 121,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46,2 m2 wraz z balkonem o powierzchni ok.2,5 m2 oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 2,87 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Słone

Słone,lubuskie

143 820 zł799 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana W miejscowości słone. Działka o powierzchni 799m2, usytuowana bezpośrednio przy lesie. Działka powstała w wyniku podziału działki o powierzchni 2998m2 na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana z Kolna

Zielona Góra,lubuskie

480 000 zł49 m² 9 744,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwupokojowe W nowym bloku przy ul. Jana Z kolna. Mieszkanie o powierzchni 49,26m2 ( w tym komórka lokatorska 1,66m2 i pomieszczenie gospodarcze 3,80m2) usytuowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopernika

Wschowa,lubuskie

290 000 zł80 m² 3 606,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy z możliwością własnej aranżacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 80,41 m , zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ojerzyce

Ojerzyce,lubuskie

90 000 zł1 236 m² 72,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie naszego biura posiadamy do sprzedaży działkę budowlaną położona w centrum malowniczej wsi Ojerzyce (gm. Szczaniec). Dziaka o powierzchni 1326 m kw., w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobylogórska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

550 000 zł185 m² 2 974,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:624 m²

NA sprzdaż dom jednorodinny wolnostojący, znajdujący się W gorzowie wlkp. Nieopodal ulicy kobylogórskiej, os. Zakanale. Na sprzedaż dom w stylu "kostka polska" z płaskim dachem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

377 000 zł48 m² 7 887,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.48m2 mieszczące się na os. Staszica w bloku z lat 80 na 3 piętrze wraz przynależnym balkonem i piwnicą. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego Zośki

Zielona Góra,lubuskie

389 000 zł48 m² 8 138,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni niemal 48m2, z oddzielną kuchnią oraz balkonem. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Słubice

Słubice,lubuskie

715 000 zł68 m² 10 445,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 68.45 m2 w Słubicach na oś. Świerkowym. W pełni wyposażone mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Nowa Sól,lubuskie

360 000 zł63 m² 5 677,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 63,41 m2 usytuowane na IV piętrze bloku w centrum Nowej Soli. Świetna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wschowa,lubuskie

115 000 zł1 747 m² 65,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! działki mieszkaniowo-usługowe cena do negocjacji! Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,747 m2. Cena sprzedaży wynosi 115,000 zł. Przeznaczenie działki - budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

289 000 zł46 m² 6 282,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szukasz niewielkiego mieszkania na parterze, wyremontowanego, do wprowadzenia, w doskonałej lokalizacji, z dostępem do pełnej infrastruktury społecznej ? Znalazłeś. Oto oferta dla Ciebie. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

240 000 zł59 m² 4 077,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wójt gminy kołbaskowo ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Gorzowie Wielkopolskim wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej Oznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł54 m² 7 439,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z otwartą kuchnią położone na 2 piętrze w nowym bloku 2-piętrowym z windą położone w pobliżu centrum Gorzowa. Mieszkanie posiada komórkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Brylantowa

Słone,lubuskie

185 000 zł1 106 m² 167,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1 106 m2, zlokalizowanej w miejscowości Słone (gmina Świdnica). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

590 000 zł72 m² 8 229,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Mieszkanie 3-pokojowe w okolicy centrum! Przedstawiamy Państwu nową ofertę sprzedaży mieszkania położonego nieopodal centrum miasta - przy ul. Obywatelskiej. Lokal o świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbroszyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

599 000 zł170 m² 3 523,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z 1999r., położony obręb Wieprzyce ul. Dąbroszyńska. Budynek o pow. ok. 170m2, stanowiący aktualnie 2 odrębne lokale mieszkalne. Pierwszy z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Nowa Sól,lubuskie

370 000 zł65 m² 5 701,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 64,9 m , położonego na 1 piętrze wieżowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dantyszka

Zielona Góra,lubuskie

1 399 900 zł232 m² 6 034,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - dom wolnostojący w Zielonej Górze w świetnej lokalizacji Osiedle Słowackiego! Marzysz o przestronnym domu blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

335 000 zł42 m² 8 072,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Rezerwacja Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na II piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chichy

Chichy,lubuskie

38 873 zł5 400 m² 7,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana nieruchomość gruntowa, położona w obrębie wsi Chichy, gmina Małomice, powiat żagański, województwo lubuskie. Działka nr 315/6 o powierzchni 5.400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i osobną kuchnią. Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

790 000 zł192 m² 4 114,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji _________________ 0% prowizji__________________________ Typowa, peerelowska "kostka" czyli dom jednorodzinny w kształcie sześcianu - stwórz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bogaczów

Bogaczów,lubuskie

169 000 zł46 m² 3 673,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 46m2 położone w malowniczej miejscowości Bogaczów- gmina Nowogród Bobrzański. W cenie mieszkania.