dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 445 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 445 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Krasowiec

Krasowiec,lubuskie

89 000 zł1 286 m² 69,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka pod budowę domu znajdująca się W gminie deszczczno, miesjcowość krasowiec. Na sprzedaż działka o powierzchni 1286m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karkoszów

Karkoszów,lubuskie

775 120 zł9 689 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 42/2 o powierzchni 0,9689 ha położona w miejscowości Karkoszów, gmina Krzeszyce, powiat Sulęciński. Karkoszów to spokojna bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Prądzyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

253 205 zł47 m² 5 394,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy os. Góczyn - bez podatku pcc! lokalizacja Na wynajem lokal użytkowy w Gorzowie Wielkopolskim na os. Górczyn przy ul. Prądzyńskiego opis lokalu Umiejscowionony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

167 250 zł57 m² 2 934,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Nieruchomość to lokal mieszkalny przy ul. Kwiatowej w Gorzowie Wielkopolskim. Do lokalu przynależy udział w częściach wspólnych budynku oraz gruncie. Lokal położony jest na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ogardy

Ogardy,lubuskie

230 000 zł141 m² 1 631,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 878 m²

W ofercie sprzedaży nieruchomość położona w bardzo malowniczej okolicy z dala od zgiełku miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną spokoju, bliskości natury i przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

129 000 zł294 m² 438,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szanowni Państwo. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domku letniskowego murowanego, położonego w Zielonej Górze. Domek został wybudowany na tradycyjnych zbrojonych fundamentach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kożuchowska

Zielona Góra,lubuskie

1 270 000 zł117 m² 10 864 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Dom szeregowy na kameralnym, zamkniętym osiedlu - ul. Kożuchowska Dom o powierzchni 116,90 m2, usytuowany na działce o powierzchni 164 m2, położony jest na nowym, bardzo spokojnym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stilonowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

269 000 zł48 m² 5 546,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią o pow. 48,5 mkw położone na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku na os. Dolinki przy ul. Stilonowej. Wykończenie: okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

385 000 zł55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie 2 pokojowe o pow.55m2 mieszczące się w okolicy Sądu Okręgowego w Gorzowie w pobliżu ul.Mieszka Igo. Mieszkanie składa się z 2ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Bucze,lubuskie

79 000 zł4 102 m² 19,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod zabudowę we wsi Bucze k. Przewozu blisko granicy pl-de. Dojazd nową drogą asfaltową. Atrakcyjne położenie, dobry dojazd. Prąd w słupie, woda w drodze. Dwie graniczące ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

799 000 zł219 m² 3 648,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:898 m²

Opis Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż urokliwy, duży dom w Nowej Soli. Na 219 m2 rozdysponowano salon z wyjściem na taras, kuchnię, hal, dwie łazienki, cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zatonie

Zatonie,lubuskie

192 000 zł1 200 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Opis Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż działkę wielkości ok 1200 m2 z możliwością zabudowy jednorodzinnej lub jednorodzinnej dwulokalowej. Układ działki: - teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krzeszyce

Krzeszyce,lubuskie

672 000 zł8 400 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz miejsca pod planowaną inwestycję- ważna jest dla Ciebie dobra lokalizacja- niewielka odległość od niemieckiej granicy czyni nieruchomość jeszcze bardziej atrakcyjną. Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Pocztowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

910 000 zł71 m² 12 750,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Unikalny lokal handlowo-usługowy w Centrum Gorzowa Wlkp. Gotowy do działania! Lokalizacja ul. Pocztowa. Atrakcyjne duże witryny i elegancka fasada elewacyjna w systemie wentylowanym - gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

190 000 zł28 m² 6 881,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż przestronna kawalerka znajdująca się W 2- piętrowym budynku na os. Dolinki W gorzowie wlkp. ***rezerwacja*** Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z osobą kuchnią , przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

365 000 zł49 m² 7 481,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przestronne mieszkanie na Osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim Zapraszam Państwa do odkrycia tego wyjątkowego mieszkania. Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 48,79 m Parter Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

239 000 zł44 m² 5 431,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie w centrum Żar idealne na inwestycję Lokalizacja: centrum Żar, doskonała lokalizacja blisko sklepów, komunikacji miejskiej, szkół oraz innych udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

255 000 zł50 m² 5 079,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 50,2 m2 wraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok. 10m2 na Zawarciu w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

380 000 zł44 m² 8 616,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w niskim V piętrowym bloku z 2006 roku, który został wybudowany na os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karkoszów

Karkoszów,lubuskie

371 360 zł4 642 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 40/3 o powierzchni 0,4642 ha położona w miejscowości Karkoszów, gmina Krzeszyce, powiat Sulęciński. Karkoszów to spokojna bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuśnierska

Nowa Sól,lubuskie

229 000 zł50 m² 4 625,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie blisko centrum Nowej Soli. Mieszkanie położone na 1 piętrze w kamienicy. W mieszkaniu zostały wymienione instalacje. Nieruchomość składa się z: -2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krzeszyce

Krzeszyce,lubuskie

2 592 000 zł43 200 m² 60 zł/m²

 

 

 

Krasowiec,lubuskie

49 000 zł1 038 m² 47,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki 10 km od Gorzowa w miejscowości Krasowiec, gm. Deszczno. Dostępna komunikacja mzk i pks. Dostępna ostatnia działka: 23 o pow. 1.038m2 w cenie 49.000 zl Media: energia, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

335 000 zł42 m² 8 072,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pok. o pow.41,50m2 mieszczące się na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bobrowa

Deszczno,lubuskie

49 000 zł1 257 m² 38,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w gminie Deszczno ul. Bobrowa. Dla calego terenu przed podziałem były wydane warunki zabudowy na domy jednoodzinne. Pow. 1.257m2, kształ trapezu, ale ustawna. Media: energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rynek

Bledzew,lubuskie

435 000 zł739 m² 588,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 mieszkania oraz lokal użytkowy oraz cały budynek wraz z gruntem usytuowany w centrum miejscowości Bledzew przy ulicy Rynek 1. To nieruchomość idealna pod inwestycje związaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krzeszyce

Krzeszyce,lubuskie

600 000 zł6 000 m² 100 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie po remoncie w spokojnej okolicy Osiedla Staszica, w Gorzowie Wlkp. Szczegóły oferty: - nieruchomość ma powierzchnię 48 m2 i składa się z trzech pokoi, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 300 000 zł573 m² 2 268,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 814 m²

Przedmiotem oferty jest teren o pow. 6814 m2 w całości ogrodzony murowanym płotem. Na posesji znajduje się: 1. nowa hala produkcyjna pow. 184 m2 z częścią biurową o pow. 33m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 190 000 zł141 m² 8 427,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony na Os. Europejskim. Wykończony, zamieszkany. Pow. domu całkowita 141,2 m2, użytkowa 121,2m2. Parter: salon, kuchnia, hall, spiżarnia, przedsionek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rynek

Skwierzyna,lubuskie

435 000 zł739 m² 588,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:649 m²

Chciałbym zaproponować Państwu kupno całej kamienicy usytuowanej w centrum miejscowości Bledzew przy ulicy Rynek 1. To nieruchomość idealna pod inwestycje związaną zarówno z wynajmem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Nieruchomość mieści się na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Staszica. Na powierzchnię 46m2 składają się dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

335 000 zł42 m² 8 072,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem, położonego przy ulicy Ogińskiego na bardzo znanym w Gorzowie osiedlu Górczyn. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 399 000 zł400 m² 509,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 707 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dworek z 1890r. Posiadłość znajduje się na 47 arowej działce, której centralnym punktem jest budynek mieszkalny o pow. ok 500m2. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

165 000 zł38 m² 4 388,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta zwolniona Z prowizji od nabywcy! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na poddaszu niewielkiej kamienicy z lat 60-tych przy ul. Tuwima w Gorzowie. Oferowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łagów

Łagów,lubuskie

668 096 zł46 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowy Apartament w inwestycji Zielone Tarasy - łagów Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 45,76 m , położony na parterze prestiżowej inwestycji Zielone Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łagów

Łagów,lubuskie

765 624 zł52 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w inwestycji Zielone Tarasy - łagów Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 52,44 m , położony na parterze prestiżowej inwestycji Zielone Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

470 000 zł68 m² 6 891,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu. Na sprzedaż mieszkanie położone na 2 piętrze w Zielonej Górze przy ulicy Strumykowej. Powierzchnia mieszkania 68,2m2 + piwnica 6,1m2. Mieszkanie skład się z: -2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mieszka I

Świdnica,lubuskie

206 800 zł1 034 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Świdnica przy ul. Mieszka I . Działka ma powierzchnię 1034m2. Działka położona bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Zielona Góra,lubuskie

790 000 zł87 m² 9 058,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę zakupu, idealnego dla Twojej firmy, lokalu biurowego położonego w nowoczesnym biurowcu. Ten przestronny lokal oferuje nie tylko wygodne miejsce pracy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom z lat '90 o powierzchni ok 220 m2 położony w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Piaski w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość znajduje.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij