dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 445 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 445 ogłoszeń

819 000 zł71,20 m² 11 502,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie położone jest w bardzo bliskiej odległości od "focus Park" oraz zielonogórskiej Palmiarni (widok na Palmiarnię bezpośrednio z salonu). Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

210 750 zł1 686 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w biurze prospace Nowa niższa cena Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni niemal 17 arów, w dobrej lokalizacji. Nieruchomość zlokalizowana jest w Leśniowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na trzecim piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia i czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzów Wielkopolski, na cenionym Osiedle Górczyn. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury handlowo - usługowej. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 305 m² 727,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Opis oferty Atrakcyjny budynek biurowy w centrum miasta. Nieruchomość stanowi grunt zabudowany, złożony z kilku działek o łącznej powierzchni 2087 m 2. Na działce posadowione są.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł44 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem - do własnej aranżacji. Przedstawiam atrakcyjną ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania, o powierzchni 44 m , położonego na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 550 zł57,50 m² 9 453,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Batorego Park Zielona Góra | 3 pokoje | 57,50 m + taras 34,5 m | Parter | Bez pcc Dostępność i moment zakupu Batorego Park jest w połowie budowy postęp 50%, termin odbioru grudzień.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł230 m² 3 691,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Szukasz miejsca, które będzie idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod działalność gospodarczą? Ten dom przy ul. Zielonej to strzał w dziesiątkę! Na działce o powierzchni 360.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 955 m² 2 813,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:994 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnie zlokalizowanego obiektu handlowo - usługowego, położonego przy głównej ulicy w Gorzowie Wielkopolskim, w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł43,90 m² 6 355,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w Żarach przy ulicy Karola Szymanowskiego w bloku na 4 piętrze. Mieszkanie 2 pokojowe, po remoncie, gotowe do zamieszkania, umeblowanie i wyposażenie 5-letnie. Okno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 441 zł44,59 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| z adzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   oferta bezpośrednia brak opłat za pośrednictwo -0% 2- pokojow E Z tarasem W apartamentowcu!.

Szczegóły ogłoszenia

4 775 705 zł30 811 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Dom oferuje do sprzedaży działkę inwestycyjną w Sulechowie przy weżle S3.Są to tereny obiektów produkcyjnych, , składów i magazynów , wytwarzania energii odnawialnych.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł61,50 m² 7 804,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie położone w kameralnym budynku mieszkalnym, w miejscu które łączy bliskość centrum z ciszą i spokojem na co dzień. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 290 zł54,10 m² 9 487,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępność i moment zakupu Batorego Park I jest już dostępny w sprzedaży, termin odbioru grudzień 2026 r. Inwestycja jest na początku ścieżki sprzedażowej. Budnex zrealizował.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 673 m² 101,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna lokalizacja Santocka, działka malowniczo położona, z oczkiem wodnym, pięknym drzewostanem i z widokiem na las. Działka budowlana w Santocku o pow. 2.673 m2, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowiec inwestycyjny 2 mieszkania W 1 - os. Europejskie lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana lubianej i cieszącej się dużą popularnością dzielnicy osiedle Europejskie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 000 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane na pograniczu miejscowości Stare Kurowo i Nowe Kurowo. Łącznie 13 wydzielonych działek w Warunkami Zabudowy pod domki jednorodzinne. Działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł92,10 m² 7 763,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę na zielonogórskiej starówce - idealne miejsce na biuro, kancelarię lub komfortowe mieszkanie! Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 92,10 m usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł83 m² 1 795,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1919

Kartowice, mieszkanie 3 pokoje, 83 m2, sprzedam, cena 149 000 zł. Oferta wyłącznie w wgn nieruchomości. Okazja! Mieszkanie 83 m? z ogródkiem i działką rolną 40 arów - Kartowice Opis.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,50 m2 usytuowane na 3 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Cena mieszkania: 440.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł80,35 m² 4 231,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 80,35 m , zlokalizowane na parterze kamienicy w Kożuchowie. Lokal jest po generalnym remoncie, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73,27 m² 7 492,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   p rzestronne , słoneczne mieszkanie 4- pokojowe Z loggią Na sprzedaż ustawne i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 181 m² 127,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1181 m2, sprzedaż, 150 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł57,84 m² 10 200,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim II piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Walczaka w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 150 m² 56,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki o powierzchni 1105 m2 oraz 1169 m2 usytuowane w miejscowości Klenica w Gminie Bojadła. Dojazd do działek drogą gminną szutrową. Działki częściowo ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położona działka z własną drogą wewnętrzną o powierzchni 3410 m2, zlokalizowana na lekkim wzniesieniu, w sąsiedztwie lasu, 7 kilometrów od centrum Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł139,78 m² 3 290,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym z możliwością zakupu na raty wyjątkowa oferta Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w miejscowości Słone, gminna Świdnica, w odległości ok 10 km od centrum Zielonej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł86 m² 7 790,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta w biurze Prospace Oferujemy na sprzedaż świetnie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Ochla. Oddany zostanie w ostatnim kwartale 2026. Na 86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na IV piętrze w niskim IV piętrowym bloku, który jest zlokalizowany przy ul. Plac Słoneczny w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży parteru domu dwurodzinnego położonego w spokojnej części Strzelec Krajeńskich w województwie lubuskim. Nieruchomość łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł120 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przedstawiamy Państwu urokliwą ofertę - przestronny dom wolnostojący o powierzchni 120 m, usytuowany na malowniczej działce o powierzchni 2 500 m w spokojnej części Zasiek, gmina Brody.

Szczegóły ogłoszenia

159 900 zł1 723 m² 92,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1 723 m2, położona w malowniczej miejscowości Rudnica (gmina Krzeszyce) przy ul. A. Mickiewicza. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

66 120 zł1 102 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W spokojnej okolicy działka budowlane deszczno lokalizacja: do sprzedania dwie działka budowlana o powierzchni 1 102 m2 zlokalizowane w miejscowości Deszczno okolice ulica Nagietkowej 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł72,99 m² 7 521,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez pcc i kosztów pośrednictwa! Oferujemy ciekawą propozycję mieszkania w budynku dwulokalowym położonym w miejscowości Płoty, gmina Czerwieńsk, do ratusza w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł79,78 m² 6 129,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Komfortowe i Bezczynszowe Mieszkanie z Ogrodem Tarasem i Garażem w Doskonałej Lokalizacji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł8 500 m² 117,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w biurze prospace Działka inwestycyjna nadająca się pod zabudowę mieszkaniową, znajdująca się w Ochli w kierunku Jeleniowa. Powierzchnia gruntów 0,85 ha. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania w kamienicy na ul. Kosynierów Gdyńskich. Lokalizacja: śródmieście-dzielnica Gorzowa Wielkopolskiego, położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki inwestycyjne zlokalizowane w Gorzowie Wlkp. przy ul. Szczecińskiej, obręb: chróścik. Podana cena jest ceną netto, należy doliczyć podatek vat. Powierzchnia.