dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 445 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 445 ogłoszeń

115 000 zł1 777 m² 64,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Nieruchomość położona jest w miejscowości Sieniawa Żarska oddalonej o 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

174 370 zł2 491 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 0,2491 ha W miejscowości dąbrowa gm. Zabór Działka o powierzchni 2.491 mkw (jedna z trzech działek) położona w Gminie Zabór w kameralnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunt komercyjny Z przeznaczenie pod usługi na sprzedaż. 1,6702 hektara gruntu przy drodze S3 wraz zabudową mieszkalno gospodarczą z aktualnie uchwalanym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe w krośnieodrzańskim przy ul. Poznańskiej o powierzchni 47m2 usytuowaną na 4 piętrze. Układ pomieszczeń: - jasna kuchnia - salon.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł60 m² 8 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:477 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 60m2 położony jest na blisko 5-arowej działce. Dom podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł1 289 m² 86,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej równowagi między spokojem natury a wygodą miejskiego życia? Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1289 m , usytuowaną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 600 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   działki W świdnicy 26,38 arów Do sprzedania ładna działka budowlana o powierzchni 2600 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł4 900 m² 61,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działkę rolną o powierzchni 4500m2. Działka graniczy z lasem oraz rzeką, nieopodal zabudowania, agroturystyka. Istnieje możliwość doprowadzenia prądu oraz gazu, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 322 zł58,96 m² 9 689,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację - zapraszam do współpracy   pokojowe mieszkanie Z pięknym widokiem na os. Śląskim jesteśmy bezpośrednim biurem.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł572 m² 85,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka pod budowę w okolicy Murzynowa gmina Skwierzyna. Powierzchnia gruntu 572 m2. Działka w kształcie kwadratu. Dojazd drogą utwardzoną. Działka położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł491 m² 1 219,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż w ścisłym centrum miasta Żaganiu o powierzchni 491 m2 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 491 m2, położona w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł181,10 m² 6 068,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Na sprzedaż Dom wolnostojący w Słubicach przy ul. Rysiej. Nieruchomość znajduje się na 2 działkach o powierzchni 506m2 i 954m2. Powierzchnia mieszkalna domu wynosi 181,1 m2 plus dwa.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45,50 m² 9 648,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Ogińskiego, osiedle Górczyn. Nieruchomość mieści się na czwartym piętrze, czteropiętrowego budynku. Powierzchnia mieszkania wynosi 45,5m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 225 m² 77,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, gdzie sielski spokój łączy się z szybkim dojazdem do miasta? Zależy Ci na atrakcyjnej cenie i braku zbędnych formalności? Poznaj naszą.

Szczegóły ogłoszenia

163 323 zł2 367 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dębowa ostoja piękne działki budowlane w Urzutach! dębowa ostoja w Urzutach to kompleks 32 działek budowlanych w kameralnym i zielonym otoczeniu. Integracja z przyrodą.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł11 567 m² 198,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Kłodawa, w gminie Kłodawa, zaledwie kilka kilometrów od Gorzowa Wielkopolskiego. To spokojna, a jednocześnie bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

106 662 zł1 226 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Urokliwe działki z szybkim dojazdem do Gorzowa, mpzp! Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane położone we wsi Łośno, gm. Kłodawa. Działki objęte mpzp - Przeznaczenie terenu - istniejąca.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł197 m² 3 451,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Na sprzedaż dom Jeziorna, os. Dębowe (gm. Nowa Sól, woj. lubuskie) Na sprzedaż klimatyczna posiadłość położona w miejscowości Jeziorna, na kameralnym osiedlu Dębowym tuż przy ścianie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

373 500 zł24 900 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy działkę inwestycyjną położoną w Drzonowie, gminie Świdnica w powiecie zielonogórskim. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł139,56 m² 5 940,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Rodzinny dom W zabudowie bliźniaczej chwalęcice Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 139,56 m z garażem i kotłownią, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł52,49 m² 6 648,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie położone w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Staszica. Pow. 52,48m2, 3 pokoje, usytuowane na parterze w bloku z windą z lat 70-tych. Na metraż mieszkania składa się: kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł100,70 m² 4 856,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1848

Poczuj przestrzeń, która zapiera dech w piersiach. Przy ul. Parafialnej czeka na Ciebie prawdziwa rezydencja 100,70 m luksusowej powierzchni w starannie odrestaurowanej kamienicy z 1848.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal użytkowy położony w parterze budynku, w centrum miasta. Nowa niższa cena! Obniżka o 39.000zl! Lokal posiada duże witryny, wykończony został w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł154,71 m² 4 492 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:18 300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu dwurodzinnego położonego w malowniczej miejscowości Łąków, w gminie Krzeszyce. Ta unikatowa.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62 m² 7 403,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do sprzedania ośno lubuskie Piękne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe w centrum miasta Ośno Lubuskie. Mieszkanie na parterze Fantastyczna lokalizacja! Dużo światła i przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł230 m² 1 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z duszą- poniemiecka perła w sercu lubuskiej natury! Na sprzedaż wyjątkowy, solidny dom z cegły o powierzchni całkowitej ok. 230 m2, użytkowej ok. 150 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł35,50 m² 8 957,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Duża kawalerka o jasnym wnętrzu położona na osiedlu Na Olimpie. Mieszkanie z potencjałem. Istnieje możliwość przeniesienia kuchni do salonu i uzyskania dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł59,10 m² 6 258,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 59,10 m z ogromnym potencjałem | 1. piętro | 369 900 pln Jeśli szukasz mieszkania, które po remoncie stanie się dokładnie takim miejscem,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł200 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 919 m²

*** nowa niższa cena 580.000 zł *** Dom z Pracownia Gastronomiczną i Panelami Solarnymi w Spokojnej Okolicy Strzelec Krajeńskich Oferujemy na sprzedaż poniemiecki dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 229 m² 283,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - atrakcyjna działka w malowniczej miejscowości Skoki, idealna dla tych, którzy marzą o własnym domu w spokojnym otoczeniu. Na terenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

238 740 zł1 038 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu kompleks działek, który zlokalizowany jest w miejscowości Słone, teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Istnieje możliwość nabycia działek.

Szczegóły ogłoszenia

58 860 zł981 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjne działki, które są w trakcie podziału zlokalizowane w Boleminie w gminie Deszczno niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Działki z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 3. piętrze budynku z windą. Atuty: nowe budownictwo nowoczesne standardy jakości Dwustronny układ maksymalna.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł670 m² 402,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 670m2 usytuowaną w Zielonej Górze obręb Łężyca. Nieruchomość świetnie położona, przy drodze utwardzonej, z pełnymi mediami w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł107 m² 7 009,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 311 m²

Na sprzedaż unikalna propozycja dla miłośników spokojnego życia i przestrzeni - komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 107 m , usytuowany w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł72,90 m² 8 079,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania, położonego na niezwykle lubianym Osiedlu Leśnym w Zielonej Górze,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł54,63 m² 7 486,73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.54,63 m2 mieszczące się na os. Staszica w Gorzowie wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja Osiedle Dolinki to spokojna, zielona i dobrze skomunikowana część Gorzowa Wielkopolskiego. W bezpośredniej okolicy znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 760 m² 88,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Lubomyśl o pow. 1760 m2 w cenie 156 tys zł. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta. Do niej prowadzi droga.

Szczegóły ogłoszenia

138 040 zł812 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki położonej w miejscowości Słone w powiecie Zielonogórskim, gmina Świdnica. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł946 m² 84,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: działki budowlanej w Dziersławicach gmina Deszczno #twojaprzyszloscmaswojadres Opis nieruchomości Na sprzedaż niezabudowana działka.