dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 442 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 442 ogłoszenia

365 000 zł46,30 m² 7 883,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga! nowa, niższa cena! Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46,3 m2 położone na III piętrze w bloku IV piętrowym przy ul. Podgórnej. W mieszkaniu: przestronny salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł34,10 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku przy ul. Strumykowej. Lokal ma powierzchnię 34,10 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 742 m² 45,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Sieniawie Żarskiej Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1742m2 położoną w miejscowości Sieniawa Żarska Działka o kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

2 820 000 zł386 m² 7 305,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:16 280 m²

Kontakt: tel.   Maciej tel.   Adam Na sprzedaż piękny, przestronny dom na spokojnym osiedlu w Ośnie Lubuskim na ul. Makowej 9. Usytuowanie domu to kameralne osiedle znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł62,20 m² 6 093,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 62,20 m + 17,98 m (pomieszczenia użytkowe) zlokalizowanego w Żaganiu. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i widokiem na Odrę, położone na parterze kamienicy w Krośnie Odrzańskim przy ul. Bolesława Chrobrego. Nieruchomość jest funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

132 640 zł1 658 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położone działki budowlane usytuowane w malowniczej lokalizacji w Łośnie. Dwie sąsiadujące działki o powierzchni 1.658 m2 oraz 1.633 m2, położone w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 061 m² 207,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1061 m2 oraz sąsiednia o pow. 1578 m2 położone w Kłodawie przy ul. Czereśniowej. Dla działek przed ich podziałem zostały wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 664 zł49,86 m² 9 539,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa ostatnie dostępne mieszkanie Z ogródkiem 38 M2!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na nowo powstającym osiedlu w Lipinkach Łużyckich, gmina Żary. Na sprzedaż działka przy ulicy Źródlanej w Lipinkach Łużyckich, o powierzchni 1116m2. Działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł34,70 m² 7 204,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Manhattan. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,70 m , położone na 1 piętrze w budynku na osiedlu Manhattan, jednym z najchętniej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł434 m² 806,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Jeśli prowadzisz firmę budowlaną lub usługową i potrzebujesz bazy operacyjnej z placem, ta nieruchomość powinna wzbudzić Twoje zainteresowanie. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

98 900 zł16,59 m² 5 961,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

|sprzedaż bez podatku pcc2% | faktura vat | nowa niższa cena | Prezentuję na sprzedaż Garaż, znajdujący się na osiedlu Górczyn w świetnej okolicy Placu Jana Pawła II i ken-a.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł112 m² 13 383,93 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie premium Górczyn, gorzów Wielkopolski Na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 112 m , zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł179,39 m² 13 099,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Tylko w biurze prospace Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w Zielonej Górze. Na niemalże 180m2 znajduje się 7 pokoi, 2 łazienki oraz sauny i domowa strefa spa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł113,10 m² 5 172,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w malowniczej miejscowości Łagów, przy ulicy Dworcowej. Lokal znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od centrum miasteczka oraz od zejścia.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 309 m² 114,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana z rozpoczęta budowa domu. Działka położona jest w miejscowości Zagórze (gmina Lubrza) na nowopowstającym osiedlu, na skraju wsi. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka leśna zlokalizowana w Świdnicy przy ul. Bunkrowej. Oferujemy Państwu działkę leśną o powierzchni 3500 m2, która leży bezpośrednio przy terenie objętym planem przestrzennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:653 m²

W ofercie sprzedaży dom położony w bardzo spokojnej i cichej lokalizacji w Strzelcach Kraj. w województwie lubuskim. W sąsiedztwie inne budynki jednorodzinne; dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: zielona Góra, os. Pomorskie Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 6 piętrze w wieżowcu z windą na os. Pomorskim. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł195 m² 1 846,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecamy na sprzedaż warsztat mechaniczny z wiatą o pow. zabudowy 195 m2, o pow. użytkowej 171 m2, kubaturze 976 m3 na działce o pow. 800 m2 w cenie 360 tys. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 154 zł64,98 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży dewelopera, brak kosztów pośrednictwa! 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Opis Oferta w biurze prospace Na sprzedaż 30-arowa działka rolna w miejscowości Przytok, niedaleko Zaboru, w bliskości kortu tenisowego oraz pola golfowego. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł37,40 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,40 m z dużym tarasem i prywatnym miejscem parkingowym, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł137,05 m² 3 575,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 430 m²

Jeśli szukasz domu z potencjałem, dużą działką i spokojną okolicą, w której naprawdę da się odpocząć ta oferta będzie dla Ciebie. W Wysokiej, zaledwie 15 20 minut od Gorzowa,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest działka komercyjna o pow. 7968 m2 zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim Zakanale. Proponowany grunt nadaje się pod zabudowę usługową taką jak gastronomia, rozrywka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł112,40 m² 7 108,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowoczesny bliźniak dla rodziny, która chce jakości, spokoju i dobrej lokalizacji. W spokojnej części Starego Kisielina w Zielonej Górze powstaje kameralna inwestycja nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł2 298,73 m² 5 220,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:43

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży doskonale zlokalizowanego obiektu komercyjnego z dużym potencjałem inwestycyjnym i możliwością zaadaptowania pod Klientów z wielu.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł4 000 m² 142,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Zielonej Górze - dzielnica Przylep Powierzchnia: 4 000 m Cena: 570 000 zł Wymiary działki: długość: około 200 metrów Szerokość: około 20 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Gorzów Wielkopolski jednej z najbardziej atrakcyjnych i wygodnych lokalizacji w mieście. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł16,50 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu garażu w hali garażowej, w jednym z budynków przy ul. Sosnkowskiego, w Gorzowie Wlkp. Powierzchnia garażu 16,50 m2. Dostępne media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Funkcjonalne 2 pokoje | 35 m | Winda | ul. Stilonowa Na sprzedaż ustawne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 3. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

10 201 100 zł29 146 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna | strefa przemysłowa Nowy Kisielin - Zielona Góra 29 146 m | Bezpośredni dojazd | Idealna pod tsl i logistykę cena do negocjacji Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

322 400 zł1 040 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu w miejscowości letniskowej niesulice położonej nad jeziorem o pierwszej klasie czystości - Niesłysz. Kompleks podobnych działek z dala od ruchliwych dróg.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyremontowanego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51,37m2 położonego w bloku, przy ul. A. Grottgera w Gorzowie Wielkopolskim (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 39,10m2, położonego, przy ulicy Popławskiego w Gorzów Wielkopolski (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szprotawa, apartament dwupoziomowy 82 m2, 4 pokoje, cena 590 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż apartament w śródmieściu, w zabytkowej kamienicy po rewitalizacji. Apartament zakupiony w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki z budynkiem w Grotowie doskonała lokalizacja pod działalność gospodarczą! Lokalizacja: grotów, gmina Lipinki Łużyckie Powierzchnia działki: 2400 m Numer działki:.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 480 m² 57,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnych 3 działek zlokalizowanych w Boleminie. Działki w wydanymi warunkami zabudowy. Teren: płaski. Klasa ziemi: v Działki z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł96,62 m² 8 021,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, położony przy ul. Modrzewiowej - Drzonków w Zielonej Górze, na kameralnym i spokojnym, zamkniętym osiedlu. *oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł69,56 m² 11 860,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny apartament 3 pokojowy o powierzchni ok. 70 m2 z usytuowane na parterze niskiego apartamentowca z 2024 roku w dzielnicy- jędrzychów w Zielonej Górze.