dowolna

Nieruchomości lubuskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 445 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 445 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle niwa, zielona Góra Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 47,31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,96 m2 usytuowane na piątym piętrze w wysokim bloku z windą na os. Piaski. Cena mieszkania: 370.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

217 800 zł990 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam, do zaoferowania mamy dla Państwa sprzedaż działki budowlanej, zlokalizowanej w Słubicach przy ulicy Nocznickiego o powierzchni 990 m2. Przyłącza - w pobliżu woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 4 piętra w niskim 4 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Konstytucji 3 Maja w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 008 m² 128,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1008 m, położoną w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Obłotne, przy ul. Miedzianej. To doskonała propozycja dla tych, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł5 800 m² 33,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka rolna znajdująca się W rybakowe, gmina kłodawa, położona W pięknym miejscu, w otoczeniu lasów, pół km od jeziora. Działka o powierzchni 5800 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł90 102 m² 59,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 9,0102 ha. Cena sprzedaży wynosi 5 400 000 zł. Przeznaczenie działki - usługi turystyczne oraz pod bazy, składy i nieuciążliwy przemysł.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł250 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Gościeszowice, dom, powierzchnia użytkowa ok 250 m2, duża działka, cena 205 000 zł, sprzedam. Posadowiony na działce o powierzchni ogólnej 0,91 ha. I działka o pow 0,40 ha II działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu Piaski w Gorzów Wielkopolski #twojaprzyszloscmaswojadres Gotowe do zamieszkania: 2-pokojowe mieszkanie 45,9 m |.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł151 m² 3 304,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż klimatyczny dom (skrajny segment budynku) w świetnie skomunikowanej okolicy, z błyskawicznym dojazdem do Kożuchowa, nowej Soli czy Trasy S3. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł90,86 m² 7 318,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Są miejsca, które od razu próbują Ci coś sprzedać. I są takie, które po prostu pozwalają Ci na chwilę się zatrzymać. Ten dom należy do tej drugiej kategorii. Położony w Przewozie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł120 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:63 m²

__________ biuro 4 K Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C I __________ ma przyjemność zaprezentować nowoczesny, funkcjonalny lokal mieszkalny w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 150 m² 191,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działki budowlane położone w Droszkowie na os. Słonecznym. Działki posiadają powierzchnię od 1000m2 do 2700m2. Drogi wewnętrzne osiedla są utwardzone, z nawierzchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł43,83 m² 10 472,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Estio House ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, na nowej inwestycji "nowy Zastal" przy ulicy Ludowej w Zielonej Górze!.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł36 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja .Biuro Nieruchomości Dom posiada w ofercie sprzedaźy mieszkanie w centrum miasta z ogródkiem. W księdze Wieczystej jest wykazana powierzchnia 40,45 powierzvchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34,8 m2 , usytuowane na 3- ej kondygnacji budynku z windą. Lokal został urządzony w jasnych , neutralnych kolorach,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? To mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku na os. Sady - spełni Twoje oczekiwania. Komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł1 217,90 m² 1 970,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 997 m²

Budynki produkcyjno-usługowy oraz handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 1.217,90 m2 położone w Karninie, powiat Deszczno, tuż przy byłej drodze krajowej Poznań - Gorzów Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe -gotowe do wprowadzenia-os. Sady. Polecamy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 35,74 m2 usytuowane na parterze w jedno piętrowym bloku na os. Sady. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł329 100 m² 5,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy na sprzedaż grunty rolne o łącznej powierzchni 32.91 ha, położone w Brzeżnicy, gmina Dąbie, woj. Lubuskie. Na całą powierzchnię składa się pięć działek: 1. 5,79 ha.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł118,44 m² 7 556,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 098 m²

Marzysz o życiu w ciszy i spokoju, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do sprzedaży działkę zlokalizowaną w miejscowości Zielona Góry -jeleniów o powierzchni 1003 m działka 102/18 Działka w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł154 m² 9 084,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący z basenem, sauną i pięknym ogrodem. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronny dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w ścisłym centrum - Gorzów Wielkopolski 3 lokale + dodatkowy potencjał w piwnicy Wyjątkowa oferta sprzedaży nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 785 m² 134,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż kameralnie położoną działkę budowlaną przy al. Wojska Polskiego. Działka nr 35/12, obręb 4. Woda i prąd w drodze wewnętrznej. Działki objęte Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na spokojnym os. Piaski To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę życia miejskiego. Powierzchnia 58 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 200 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka w malowniczym rejonie Radomia - Orzewo, o powierzchni około 1200 m, idealna dla osób poszukujących spokojnego miejsca do realizacji swoich marzeń o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł19 200 m² 10,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka rolna 1,92 ha Szczaniec, woj. lubuskie Lokalizacja: szczaniec, powiat świebodziński, woj. lubuskie Powierzchnia: 1,92 ha Klasa gruntu: III i IV Dojazd: droga utwardzona Kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł127,84 m² 5 083,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament dwupoziomowy | 127,84 m | Os. Europejskie | Winda Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o imponującej powierzchni 127,84 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

PO remoncie mieszkanie 2 pokojowe centrum lokalizacja: zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w sercu Gorzowa Wielkopolskiego - Centrum. Ta wyjątkowa lokalizacja umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł525 m² 114,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest 5 działek budowlanych na sprzedaż zlokalizowanych w Deszcznie pod Gorzowem Wielkopolskim. Działki o metrażach: 525-681 m2. Cena za metr: ok. 110 zł/m2 Do działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł1 500 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż myjnia samochodowa Firmy ehrle wybudowana w 2017 roku oraz przylegająca do tej nieruchomości połowa budynku usługowego w samym centrum Bogdańca. Oba obiekty posadowione są na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., osiedle Górczyn. Górczyn pod względem ludności jest największą dzielnicą miasta, położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł71 m² 4 915,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy w kamienicy świetna lokalizacja, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,10.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:134 m²

Ostatnie domy przy lesie! bez prowizji I podatku 2 % pcc! Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim z ogródkiem i miejscem parkingowym gratis! Przedstawiamy Państwu nową.

Szczegóły ogłoszenia

130 220 zł1 532 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki w Olbrachtowie. Wydane warunki zabudowy na 3 domy. Projektowane działki o powierzchni 1677 m2, 1532 m2, 1741 m2. Cena 85 zł/m2 Dojazd drogą gminną, wydzielana wewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Kunicach Żarskich - ul. Lelewela, 0,10 ha Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,10 ha (1000 m ), położoną w Kunicach Żarskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł2 253 m² 616,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość w centrum: - w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej, - dogodnie skomunikowana, - idealne miejsce pod rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł57 m² 3 438,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

0%- oferta bezpośrednia- kupujący zwolniony Z kosztów biura nieruchomości! działka przy ścianie lasu Z budynkiem przystowowanym do celów mieszkalnych- chłopiny Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie | 45,40 m | Os. Piaski | 1. piętro | Balkon Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,40.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 008 m² 119,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do zakupu kształtną działkę w malowniczo położonej wśród lasów, wsi Stoki gmina Pszczew nad wieloma jeziorami: kochle, chłop, lubikowskie, białe, szarcz, łowyńskie,.